Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dentysta w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Hej zna ktoś może gabinet dentystyczny w Londynie najlepiej w Pn-zach części w którym pracuje polski lekarz bądź obsługa refundowany przez NHS? Z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
A co? Pojechało się do Anglii bez języka i teraz szuka się polskojęzycznych specjalistów? Buhahaha! Typowe :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie ktos8888
ja znam polska kierowniczke przychodni stomatologicznej ale to wschodni Londyn (e3) William place - roman road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terenia,dla ciebie i tak tylko weterynarz .D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terania ja to nie do końca widzę cel twoich wizyt na forach. ty to chyba nie masz z kim pogadać i tutaj próbujesz się wypowiedzieć nie do końca stosownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terenia to nowe wcielenie mayor of london :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steliiona
tereni ahmed dzis nie dogodzil bo chodzi wsciekla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Seven sisters jest przychodnia,gdzie przyjmuje wilka dama POLSKA DENTYSTKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataGość
W My Medyk jest dobry polski dentysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Fachowcy pracują w Centrum – Tooting Medical. Cała moja rodzinka tutaj chodzi na przegląd zębów..no może poza mężem, bo on się boi dentysty jak ognia. Jeśli chodzi o rejestrację to na stronie www.polskidentystawlondynie.co.uk jest mail i telefon, jak komu wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Agata, od ponad 4 lat odwiedzam stomatologa w Klinice My Medyk na Hanger Lane. Super atmosfera, najnowocześniejszy sprzęt. Ukruszył mi się ostatnio ząb podczas jedzenia, pani dr. w ciągu 1 godziny uzupełniła ubytek. A zapłaciłam niecałe 400 Funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecale £400 za nadbudowanie zeba i ty sie tak cieszysz? hahaha przeplacilas krocie! Ja za odbudowe ulamanej dwojki, pieknie nadbudowanej dalam £150! I tez nowoczesny gabinet z najnowoczesniejszym sprzetem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Katarzynę Abramską,moja wizyta przebiegła szybko, pani doctor zajęła się mną profesjonalnie i prawie bezboleśnie usunęła mi zęba. Jestem pacjentem od czerwca kliniki My Medyk i za każdym razem wszystkie wizyty mile wspominam, mimo że są dentystyczne :) i zawsze zjawiam się z bólem :( Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również niedawno odwiedziłam dr Katarzynę Abbad jest bardzo pozytywna. Pomimo, że było to pierwsze spotkanie, odniosłam wrażenie wysokiego profesjonalizmu pani doktor i uzyskałam wiele cennych informacji oraz wskazówek - bardzo obiektywnych i niezobowiązujących - co do trybu ewentualnego leczenia i pielęgnacji mojego uzębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są dobrzy stomatolodzy. Ja leczę swoje zęby u dr Przygockiej. I jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Polaczki otworzyły sieci klinik w UK dla polaczków, którzy nie znają angielskiego i mogą bezpiecznie porozumieć się jedynie z innymi polaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid212
Dobrego dentystę w Londynie znalazłem przez przypadek. Jak się później okazało faktycznie byłem zadowolony z ich usług - http://m-stal.pl/dobry-dentysta-w-londynie/ Mają nawet polską stronę. Klinika godna uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dentysty to swego czasu jeździłem do Clapham, tutaj pracują polscy lekarze, na stronie https://polski-lekarz.london/ jest dokładny opis działalności ceny i tak dalej. Jako typowy mezczyzna do dentysty umawialem się dopiero jak mnie tak bolało że nie dało się wytrzymać na szczęście przyjęto mnie jeszcze tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzałabym polską przychodnię w Tooting, dokładnie chodzi mi o nich -polski-lekarz.london/polski-stomatolog-w-londynie. Fajny klimat na miejscu, przyjazna atmosfera, nawet jak jadę tutaj do dentysty to się przestaję denerwować jak tylko przekrocze próg, ten stres znika jak ręką odjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×