Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaiwnyMotylek

10 dniowa glodowka

Polecane posty

witam wszystkich bardzo serdecznie dzisiaj rozpoczelam glodowke i wytrwam do konca bo pom wazne motywy o ktorych wstyp mi pisac Pisze to bo wiem ze potzrebne bedzie mi wsparcie i fajnie by bylo moc rozmawiac o tym z kims kto wiem co sie przez ten czas przechodzi czekam na wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będziesz jadła? jaka dietę stosujesz czy nic nie będziesz jadła przez 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nik pasuje , naiwny o jej , nie ma diet na ktorych schudniesz tylko glodowki eh,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam milo ze ktos sie odeznwal no wlasnie naiwna bo niewiem czy to wogule zadziala na moj organizm ale warto sprodowac czytalam troche o tych glodowkach i postanowilam ze bede pila tylko wode nie gazowana z mala iliscia cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast czytac o glodowkach..wez lepiej do reki slownik ortograficzny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi8
Głodówki nie stosuj, jeśli chcesz się odchudzić. Lepiej skorzystaj z fachowej porady dietetyka. Ja sama mam taki jadłospis i już powoli ubywa mi nadwagi. Postanowiłam też lekko się wspomóc i łykam takie kapsułki na odchudzanie – http://nutrina.pl/28,slimette.html Myślę, że za jakieś 6 tygodni moja nadwaga zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez odradzam głodówki roiłam je kiedyś i od nichjeszcze bardziej chce się jeść. Przez 8 dni nic nie jadłam schudłam miała płaski brzuch , ale w końcu coś zjadłam i z naiązką wszystko zjadłam. Radzę jeść kaszę gryczaną, brązowy ryż, płatki owsiane, warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qanka
jak idzie ci na tej głodówce ???? ja też się do tego przymierzam ja z powodów zdrowotnych przeprowadzę głodówkę w październiku 2012 zrobiłam sobie wtedy 4 dniową i zniknął mi ból kręgosłupa znikły zatory w nogach ,po roku znów ma problem zdrowotne przede wszystkim spac nie mogę a rano ospała i brak energii i inne problemy tym razem chce zrobić 10 dni Tylko pić samą wodę To głodówka oczyszczajaco -zdrowotna Zaczynam jutro 14.09.13 kto się przyłącza???? poza tym okresowa głodówka pozytywnie działa na mózg (nie długo trwałe odchudzanie ) ja nie długo będę mieć obronę więc się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qanka
14.09.13 -24.09.13 START 10 dni GŁODÓWKI tylko woda ,nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qanka
jest ciężko myli krążą wokól jedzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny osobiscie to ja odradzam glodowke :) a jesli juz naprawde chce ja zdrowo przeprowadziac to trzeba sie do niej przygotowac :) stopniowo rezgnowac w posilkow zeby organizm sie przestawil :) noi pozniej po zakonczeniu zeby nie rzucic sie na lodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam głodówke a odpisy "co będziesz jadła?" co za głupota ludzie głodówka to głodówka nie można ani tabletki nawet ani gumy do żucia tylko wode przygotowanie do głodówki odstawić mięso po zakończeniu głodówki wychodzimy stopniowo tyle czasu ile sama trwała czyli w tym przypadku 10 dni. 10 dniowa głodówka jest bardzo zdrowa ale tylko raz w roku poczytaj więcej na stronce w w w . glodowka . pl oczywiscie bez spacji tu dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj tu W W W . G L O D O W K A . P L tu wszystko pisza na ten temat. Ona pisze ze zaczyna głodówke a następna wypowiedź "a co będziesz jadła?" no nie mogę na głogówce nawet tabletki nie wolno ani gumy do żucia tylko wodę można pić ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zwolenniczką takich sposobów na utratę wagi. odchudzanie swoją drogą, ale nie warto rujnować sobie zdrowia. jednodniowa głodówka od czasu do czasu jest nawet wskazana, żeby oczyścić organizm. ja np. przez cały dzień jem lekkie przekąski i piję tylko ulubioną wodę, ustroniankę z potasem. by uzyskać lepszą figurę dobrze jest po prostu zmienić dietę i więcej się ruszać, głodzenie się to efekt na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Głodówka to najgorsze co może być. Na głodówce spalasz mięśnie i wodę z organizmu a nadal będziesz otłuszczona mimo spadku wagi bo mięśnie ważą 4 razy więcej niż tłuszcz przy mniejszej objętości. Organizm przechodzi w stan magazynowania bo myśli że nadeszły kr***e czasy i jeszcze więcej tłuszczu odkłada. Później jak już zaczniesz jeść normalnie bo nie da się całe życie głodzić to będziesz miała efekt jojo z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Mięśnie spalają kalorie a skoro Ty spaliłaś mięśnie to przez mniejsze spalanie będziesz coraz więcej odkładać. Więc po co Ci to. Mi panienka której opiekuję się dziećmi poleciła preparaty odchudzające Forever Slim, otrzymałam od niej jedno pojemnik w upominku a też można je kupić na allegro. Jako że najskuteczniej jest brać je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 sztuki w zniżonej cenie. Jeszcze dodatkowo nakręciła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. Stosując się do tego po miesiącu straciłam 9 początkowych kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co wyprawy z dziećmi którymi się zajmuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam tylko na odpowiedniej diecie ale wcześniej nie było takich rezultatów ;) Zdecydowałam się po tym jak wyczytałam że tabletki były przetestowane przez najwyższego inspektora sanitarnego i przyjęte do obrotu w Polsce co potwierdza ich pewność a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie badania co umieszcza ich w niepewności pod kontem bezpieczeństwa. Skład to tylko naturalne składniki co dodatkowo zwiększa mój spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×