Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellarosa

Czy młody wygląd to atut

Polecane posty

Gość bellarosa

Mam taki problem,otóż mam 20 lat,ale wszyscy biorą mnie za młodszą idają 15-16...To jest straszne! Nie cierpię min osób,które jak się dowiedzą ile mam lat robią wielkie oczy. Jestem wysoka,bo mam 166 cm ale szczupła.Ubieram się odpowiednio jak na swój wiek i maluję,ale nic nie poradzę że mam tak młodo wyglądającą twarz.Wszyscy powtarzają mi,że powinnam się cieszyć z tego i przez pewien czas próbowałam ale nie wytrzymuje jak są sytuacje kiedy ludzie traktują mnie jak małolate.Dawno skończyłam czasy bycia nastoletnią szaloną dziewczynką i chcę idąc ulicą być odbierana jako 20 latka a nie rówieśniczka gimnazjalistek! Raz nawet była sytuacja że ktoś pomyślał że mam 13 lat ale to już była gruuuba przesada. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać się z tego... A jeśli Cię to męczy, naklej sobie dowód osobisty na czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne hejterzy od razu pierwsi komentują takie tematy... a może jak tobie coś przeszkadza to nie pisz? bo zabawny/a nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malozabawne
Chcesz się pośmiać? To nie ta strona. Jak macie pisać takie głupie "zabawne" komentarze to dajcie sobie spokój,bo to żałosne. Nikt nie oczekuje takich odpowiedzi jak ma jakiś problem. Ja uważam,że młody wygląd to atut jednak wiem,że może być wkurzający. Ludzie po prostu zazdroszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×