Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duze uda

rowerek stacjonarny czy stepper wyszczupla uda

Polecane posty

Gość duze uda

witam mam dylemat : czy rowerek czy stepper? Ktore z tych urzadzen bardziej wyszczupla mi uda, posladki? Prosze o porade bo nie wiem co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo zgrabna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze uda
60 cm przy wzroscie 160 to nie bardzo ladna ze mnie dziewczyna...:( a poza tym po wewnętrznej stronie mam tłuszczyk, cellulit i jak idę to uda mi sie trzęsą jak galaretka... fuuuuuj:(:( jak sie tego pozbyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakłażanna
ja rowerek, bo stepper mi na kolana siada strasznie, na rowerek wsiadam w domu z ksiazka albo z muzyka i jade godzine, łykam do tego termogenik jakis typu figura extraslim i idzie waga fajnie, a rowerek jest fajny bo wlasnie mozna robic rzeczy rozne w trakcie ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze uda
baklazanna dlugo juz bierzesz te tabl? dzialaja chociaz cos? a ty je bierzesz przed jazda na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
też wolę rowerek, to jest sprawdziwe spalanie kalorii,a więc spalanie tłuszczu. stepper to raczej na modelowanie nóg. słyszałam również o figurze extraslim, czytałam na vitali sporo dziewczyn to chwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1177
Ja wybrałam rowerek stacjonarny Sportia 908U i jestem bardzo zadowolona z zakupu :) Steper jakoś nigdy mi się nie podobał... Raz próbowałam na siłowni z koleżanką i średnio przypadł mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość downhill
a ja nie wiem czy to nie spowoduje, że uda będą bardziej rozbudowane, ale ja się zastanawiam nad tym, czy się nie wybrać do jakiegoś gabinetu na zabieg ten mi się podoba https://www.youtube.com/watch?v=Jh--6PLPQfM któraś z was może miała doświadczenia z zabiegami wyszczuplającymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łydki ci się rozbudują od rowera, stepper lepszy moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świt77
rower jak najbardziej, ale czemu stacjonarny? :) tyle widoków nas omija :D mam model rometu z tego roku, całkiem sprawnie jeździ się nim do pracy, http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-orkan-3-0-m-czarno-bialy-2014-romet,263387.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75824736&qrtc_pos=5&skad=quartic, na uda nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeszcze polecam oprócz rowerka i steppera ergometr wioślarski :) świetnie wysmukla wszystkie części ciałka. w sezonie jeżdżę na http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-retro-lux-3-damski-bezowo-brazowy-2014-romet,263198.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75769831&qrtc_pos=6&skad=quartic, ale ergometr też lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba te urządzenia wyszczuplają wg mnie, do tego urozmaicona dietka iiii lecisz w dół ;) polecam sklep http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-integra-bialo-zielono-szaro-czarny-2014-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,268743.html, kupiłam rowerki dla całej rodziny tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam steper skrętny z decathlona, czy uda wyszczupli - na pewno zmniejszy tkaną tłuszczową i cellulit, u mnie mięśnie ud się rozbudowują i po rowerze i po steperze, ale obwód uda się zmniejsza, jak chodzę na steperze to oglądam jakiś serial, film, książki się nie da czytać, ale zajmuje mniej miejsca niż rowerek stacjonarny, do tego dużo wody, ewentualnie coś na uzupełnienie minerałów np. orsalit rozpuszczony w wodzie lub napój izotoniczny własnoręcznie przygotowany:)z przepisu znalezionego w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×