Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfskfjhsaljl

dowiedziałam się że ma żonę i dziecko czy się rozwiedzie

Polecane posty

Gość hfskfjhsaljl

Zacznę od początku... Z mężem nie układało mi się od czasu, kiedy urodziłąm dziecko - nie dorósł do roli męża, przestał się starać, zaniedbał mnie... Robiłam wszystko, aby to naprawić, było mnóstwo powrotów i nic. Ostrzegałam go, że takim postępowaniem mnie straci na zawsze, nic sobie z tego nie zrobił. Potem zdałam sobie sprawę, że go już nie kocham i też nic sobie z tego nie zrobił. Odeszłam więc, wyprowadziłam się do mamy z dzieckiem. O tyle dobrze, że nie nie kłocimy sie o dziecko, nie chcemy by cierpiało. Po tym jak się wyprowadziłam poznałam mężczyznę, spotykaliśmy się, zawładnął moim światem... niestety nie powiedział mi prawdy, dowiedziałam się przez przypadek, że ma żonę i dziecko... powiedziałam mu o tym, wtedy się przyznał... Powiedziałam, by o mnie zapomniał, że powinniśmy się pożegnać i stało się, emocje nas poniosły kochaliśmy się... Zrozumiałam, że ja tak nie potrafię i zakończyłam temat, nie potrafiębyc nie fair... jak ułoży sobie życie, niech wtedy da mi znać, nie chce być powodem rozpadu jego małżeństwa, to ma być jego decyzja... i na tym stanęło... Czy ktoś z was miał podobną historię, czy dobrze zrobiłam? Wyparłam się uczucia dla bycia w pożądku... ale to strasznie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toz  to klamczuch
Nie odejdzie to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
... tego się właśnie boję...skoro sam przez tyle lat nie potrafił tego zrobić.... ...nie mogę o nim zapomnieć... czyli muszę uchylić się na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
czy ktoś z was przechodził przez to samo..? jak postąpiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś. Że mu dałaś. Bo od miziania to mu mogło jaja rozerwać. Chyba uratowałaś człowiekowi życie. I tej wersji sie trzymaj ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
hmm dowiedziałaś się że ma żonę, rodzinę , że prawdopodobnie zależy mu tylko na sexie bez zobowiązań, mimo wszystko wskoczyłaś z nim do łóżka, czyli facet cel osiągnął... pytasz czy zrobiłaś w porządku ? zrobiłabyś bardziej w porządku gdybyś znając prawdę pożegnała go kategorycznie.... nie liczyłabym na takie sentymenty u niego względem Ciebie jakie Ty żywisz do niego.... facet zaliczył, nie szukał nowego związku widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
łatwo jest wam oceniac... zrobiliśmy to bo była chwila, było uczucie i jest nadal... to nie tak ze się przestal odzywac, mowi ze mu zależy, ale czy zrezygnuje z rodzinny...? co robic nie mogę przestać zapomnieć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie mi uczucie - żonaty facet przeleciał mężatkę i jej sie spodobało... Takie uczucia wybuchają co dzień między milionami psów, kotów i szczurów. A nawet między miliardami much-plujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
dla was wszystko takie proste i logiszne, albo nie przeczytales tego powyżej albo nigdy nic nie czules, latwo oceniac, ciekawe jak ty znajdując się w takiej sytuacji postapilbys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go nie rob sobie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
czyli odpuscic... a jak będzie się chciał spotkać czy się zgodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak i on - przeleciał bym cie i powiedział: nic sie nie stało.... I liczył na to że jeszcze z raz cie może bzykne ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzić sie - i tak już sie zeszmaciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
on wie ze nie ma co na to dalej liczyc,tamto to była chwila... czemu dla was wszystko jest takie proste, ze seks to tylko seks, nie macie uczuc, nigdy nie czuliście się tak ze to wlasnie to ale mega trudne i skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
najlepiej powiedzieć zeszmacilas...on powiedział ze odejdzie, powiedział jej to, bo miedzy nimi to już od lat niebylo malzenstwo. ja się pytam tylko czy mam czekac i się nie odzywac i czekac na jego krok czy dawac znac o tym ze z nim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie rozumiesz że jak się ma męża to się nie daje doopy innym chłopom? A żonatym chłopom to sie nie daje doopy nawet jak sie nie ma męża? Takie trudne i skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
a czy ty czytales wcześniej? ja dawno odeszłam już od swojego meza, zanim to zrobiliśmy on tez powiedział ze odejdzie od zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam bedziesz czekać - wystaw doopsko przez okno i dawaj znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfskfjhsaljl
czyczekac az sobie wszystko definitywnie ulozy czy dac spokoj i zyc swoim zżyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że skorki lęgną sie w brudnych szmatach. Ale gdzie sie lęgną brudne szmaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyj swoim zyciem jesli zechce jesli jest odpowiedzialny czlowiekiem to sam bedzie wiedzial co zrobic ze swym zyciem a poki co jak widac szmaci Zone i ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś łatwym łupem, jako samotna kobieta po rozstaniu z mężem. I on to wykorzystał, Ciebie wykorzystał. Jest zwykłym łajdakiem, bo spotykał się z Tobą nic nie mówiąc o swoich zobowiązaniach. Odejdx od niego, nie spotykaj się, zerwij kontakty. Przecież Cię okłamał w najistotniejszej sprawie, ze jest zonaty. Gdyby rzeczywiście miał dobre intencje i jego małżeństwo wisiało na włosku, lub faktycznie się rozpadło, to by Ci od razu powiedział! Będzie cię zwodził obietnicami ewentualnego rozwodu, będzie mówił, że "żona go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią", ale to bajki, dla naiwnych panieniek. Odejdź, bo jego żona i dziecko na pewno już cierpią, lub będą cierpieć - przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijojejoe
bardziej cierpiałabyś jako ta druga i gdyby cię zwodził a ty ciągle miałabyś nadzieję. niestety 99% daję, że nie opuściłby żony. druga sprawa, postaw się na jej miejscu jako zdradzanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedz gościa-godz.21.28.....to naprawde dobra rada dla autorki ale na moje oko.....autorka i tak zrobi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet sobie tylko bzyknął a autorka myśli,ze to wielka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do jego żony i powiedz jej, że zakochalas się w jej meżu dlatego też na pożegnanie dałas mu doopy i teraz nie możesz o nim zapomnieć, więc żądasz aby natychmiast napisała pozew rozwodowy i biegiem zaniosła go do sądu, bo ty chcesz być wreszcie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postąpiłaś słusznie a bolało będzie,z czasm przejdzie CiJeśli chcesz być naprawde w porzadku w stosunku do jego rodziny i samej siebie to nie odzywaj sie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedzil ci, ze ma zone i dziecko, dowiedzilas sie przez przypadek.....to przekresla faceta. Nie mozna ukladac sobie zycia z kims, kto klamie. Poza tym - zdradzial zone, wiec wobec niej byl nieuczciwy. Po diabla ci taki facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łudź się że zostawi Rodzinę, zrobiłaś bardzo dobrze, skoro na początku ci o tym nie powiedział tzn, że widział Ciebie w roli kochanki, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×