Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika28

zaspokaja was maly czlonek

Polecane posty

Gość weronika28

hej, od razu mowie, ze temat do dziewczyn... w tamten weekend kochalam sie pierwszy raz z moim facetem nowym i kurde zle wyszlo. jego sprzet jest krotki i cienki. naprawde w zasadzie nic nie czulam. robi sie problem, bo lubie sie kochac, chce przezywac orgamy... on jest dobry, miy, czuly... i jestem w kropce. nie chce go od razu skreslac czy cos, nie za wielkosc... macie dziewczyny doswiadczenia z malymi? i jak wypadali? jakies pozycje specjalne czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falla Lala
niestety nie pomoge bo moj pierwszy i mam nadzeje ostatni facet me meega ale na odwrot sprawia mi bol :/ wiec nie wiem co gorsze, wyprobujcie rozne pozycje w ktorejs musisz go poczuc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam raz malego, tak z 11cm, nieposzlo dobrze, chlopak sie staral ale nic nie wskoral. to bylo na imprezie wiec wiecej sie nie zobaczylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 14 cm w wzwodzie i 12 w obwodzie. Wiem ze to malo i dlatego staram sie nadrabiac technika i z***bistym sexem oralnym. Moze to malo ale jezykiem potrafie kazda laseczke do kilku orgazmow pod rzad doprowadzic, do tego palcowka i anal i kobieta zaspokojona, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ducha Cafe zaspokaja każdy rozmiar :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jakie masz cycki jeśli mikro to podpowiem jak sobie radzić z rozczarowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nawet ogorek zaspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma piernik do wiatraka jak niektórym wystarczy palec lub dwa raczej to z tobą coś nie tak,a po drugie to może jesteś za mokra ja pomimo sporego rozmiaru czasami też miałem kobiety tak wilgotne,że sam nic nie czułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
musisz poćwiczyć mięśnie kegla gdyż prawdopodobnie masz już za bardzo rozjechaną c**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to, każda zwala winę na rozmiar czlonka, a w gruncie rzeczy same się nie starają, zero reakcji, zaciskania się, większość lasek to kłody i tyle a potem narzekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq26
no mnie tez nie, stad albo wez duzego albo zaproponuj mu trojkat albo zeby patrzyl jak cie duzy jedzie... sa tez tacy ktorych kreci wysmiewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry gej
widac masz c*pe jak dziura w Bogatyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak. Pochwa to inteligentny organ. Jak ja się kochałam pierwszy raz z moim, to też go nie czułam, bo wcześniej miałam większych, ale później tak sie stało, że pochwa z czasem dostosowała sie do tego rozmiaru i miałam już dobre czucie. On ma krótkiego, a w obwodzie taki średni raczej. Ze wzgl na krótkość niektóre pozycje odpadają, ale to jest ok. Prawda jest też taka, że w niektórych pozycjach go lepiej czuję, trzeba poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wycieczke do AFRYKI,tam znajdziesz to czego szukasz.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmar nie ma zadnego znaczenia... jesli podoba ci sie z wygladu, masz ciary jak tylko zdejmie koszulke to gwarantuje, ze rozmiar sie nie liczy zresza nie rozmiar a technika zrobi z ciebie zawodnika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzyknij sie z nim jeszcze kilka razy moze bedzie lepiej jak nie to daj sobie spokoj i sie z nim rozstan. Brak przyjemnosc z sexu prowadzi do frustracji, a to juz niewielki krok do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
dziekuje za odpowidz... a ile ma twoj cm? w dlugosci i obwodzie? jesli moge spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maly czlonek to wstyd i nawet go nie czuc w pochwie dlatego chlopak z malym czlonkiem powinien poddac sie operacji wydluzenia go o kilka centymetrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
sorry moje pytanie bylo do makarony o wielkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalam tutaj chlopaka ktory ma malego penisa i kiedy to zobaczylam to zaczelam sie smiac a on plakal i pojechal do domu i nigdy wiecej go nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
a ten ile mial na oko? lubisz wysmiewac facetow za malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma 10,5 cm dlugosci i mam 182 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
a ile masz obwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze lubie wysmiewac a skoro ma malego penisa to niech siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaahahaha 10,5 cm to niczym paluszek solony buuuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma 12 cm ale nie mierzylem grubosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj siedza dziwolagi z krotkimi sisiorkami doslownie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od kobiety. Ja mam porowanie i tak daje mi satysfakcje niewilki czlonek mojego meza ma 12cm a obwod to nie wiem. A poprzednio bylam z facetm co mial 18cm i podczas stosunku czulam tylko bol. W sumie jak zobaczuylam pierwszy raz penisa meza to tez nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac. A pozniej sie okazaol ze takie rzeczy nim potrafi robic ze odlatuje do dzisiejszego dnia. I nie musi nadrabiac oralem ktorego notabene nie lubie- brzydzi mnie MINETA. Moze to moja wina jestem plytka nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×