Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika28

zaspokaja was maly czlonek

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 21/15,5 ale moja lubi gdy dogadzam jej palcami,językiem itd.Nieraz muszę kontrolować pchnięcia by nie zadawać bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaandrynkaaaa
bylam raz z malym i nie bylo az tak zle jak niektore mowia... ale nie ma co ukrywac, ze wiekszy moze wiecej, a duzy to juz w ogole. byle nie za duzy :) jak to kiedys kolezanka powiedziala do swojego faceta co mial malego - lepiej miec smiesznie malego niz za duzego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam 2x malych takich ja wiem, 12-13cm, jeden byl nawet nawet pod katem grubosci ale i tak malo. no nie poszlo za dobrze, tak wiec nie wiem czego oczeuje autorka, ale wiele to wg mnie nie zadzialacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na mynago poznałam jednego z niezbyt wielkim rozmiarem, ale muszę przyznać, że nie było źle. Facet ma kilka innych sposób na zaspokojenie kobiety niż tylko członek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam jednego z malym i odpowiedz brzmi - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfsfsfsfsfs
Moj facet powiem szczerze ze nie ma wielkiego ... ma sredniego i jest kochany czuly i wgole , powiem szczerze ze seks z nim to rozkosz... owszem czasami musze sobie dopomagac reka poprostu sie masturbuje bo jestem tak pokra ze czasami go nie czuje... ale ma grubego wiec nie narzekam liczy sie technika moim zdaniem. mialam kolesia ktory mial niezla palke i nawet nie umial mnie dobrze rozkrecic a niby taki doswiadczony, ale krowa co duzo muczy malo ,mleka daje.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmina jjj
dopoki nie poszlam do lozka z duzymi to te mniejsze jakos mi nie przeszkadzaly, ale kiedy dostalam duzym to cos sie zmienilo w postrzeganiu i oczekiwaniu jaki sex moze byc pelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłatro estrejas
Ale macie problemy. Penis to nie wszystko. Jest jeszcze jezyk, palce i zabawki erotyczne i nawet jakby facet nie mial penisa to i tak moglby sprawic kobiecie mega rozkosz w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że ręce i język moze dać więcej kobiecie rozkoszy niż penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaska waw
tez :) ale co wiekszy sprzet t zawsze wiecej opcji do radosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego głupot ?możesz napiszesz że wystarczy Ci penis żebyś miała orgazm bez pieszczot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o to chyba kolezance chodzilo ale o to ze dobry penis i konkretny wlasciciel to orgazm pochwowy moga dac, oj taaaak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam z malym i kombinowalismy pare razy i sie nie udalo. mial 13cm i chudego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda z was, która wypisuje głupoty na temat małego penisa, [w cale go nie czułam ], nie widziała na żywo - co gorsza nie używała. fakt z opisu, że go nie czułam,- wytłumacz mi jedna z drugą mądralińską, facet, żeby eksplodował spermą musi się stymulować o ;Twoja Cipuszkę;. a zatem, jak to się stało, on doszedł a Ty go nie czułaś.najmniejszy palec u ręki wystarcza aby każda z Was zaczeła kwilić. te głodne kawałki schowaj do kieszeni i nie ośmieszaj się, że jesteś jedna z drugą prostaczką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj znow jakis chlopiec sie zlakl ze moze sam doszedl a partnerka nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojego doswiadczenia moze zaspokajac, ale to od ciebie zalezy. ja jestem drobna i wieksze niz 20cm sprzety sprawiaja mi bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym kobietą sie wydaje sex polega tylko na wkładaniu penisa do pochwy i tego bedą miały orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
a myslalas aby go wymiac za malego? niektorzy faceci zauwazylam to lubia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
heh, a zebys wiedziala, ze myslalam i nawet chyba to zrobie. on jak gada ze mna o malym swoim to widze, ze sie podnieca. moze go to bedzie tez krecilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna z ogrodka
a to nie o rozmiar chodzi, no moze bez przesady, ale to w glowie faceta jest czy umie zapsokoic partnerke czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak martynka w glowie faceta jest a w twojej nie jak za duzy to bol za maly to nic nie czujecie a tak naprawde to w waszych glowach sobie poukladajcie bo mile slowka i juz macie orgazm bez penisa to jak to jest z wami bo chyba same nie wiecie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny niz ten wyżej
oj gosciu gadasz... nie powiesz chyba, z enie zwracasz uwage na wzrost, wage, wielkosc biustu partnerki. wam tez wystarczy powiedziec to i oto i juz czujecie sie supermenami :) twardziele, ktorych latwo manipulowac, a czuly punkt zawsze sie znajdzie do lepszej tresury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
spoko, znalazlam rozwiazanie na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
wieksze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
nie o to chodzi, moj sie otworzyl na trojkat :) a i owszem, drugi bedzie wiekszy generalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×