Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janka muzykantka

w co zainwestowac

Polecane posty

Gość janka muzykantka

Witajcie, piszę z nadzieją na jakąś poradę. Mam ok. 15 tys. zł,zastanawiam się, w co mogę te pieniądze zainwestować, zeby potem to "coś" na siebie zarabiało. wiem, ze to nie jest dużo pieniędzy, ale może macie jakieś inspiracje?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwórz Agencje Towarzyską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zaryzykować i próować handlować np sztuczną walutą bitcoin, ale jesli nie masz do tego glowy, to tego nie rob. Nie da sie wiele wyciagnac z takiej kwoty, jedynie te kilka procent / rok - co pokryje jedynie inflacje. Ogolnie Getin Online np ma zawsze atrakcyjn elkaty, obecnie niewiele ponad 3%, ale to i tak nie tak zle, w wielu bankach obecnie jest 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jakiegoś szrota i zostań taksówkarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa, owocowo warzywna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka muzykantka
jeszcze ktoś? :) na giełdach się nie znam. tych warzywnych też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki okres czasu wchodzi w gre ? JeSli chcesz zamrozić gotówkę na conajmniej kilka lat to proponuję zakup złota . Tak taniego jak teraz od wielu lat nie było i cena musi iść w górę .Dotyczy to samego złota bo np kamienie szlachetne to inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka muzykantka
nie chce mrozić, chce je wydać tak, żeby ten zakup się zwracał i potem jeszcze zarabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresuj się giełdą. Tak czy siak na przyszłość. Na prawdę polecam. Tylko jak ktoś nie ma pojęcia na ten temat to moze być ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zainwestować w domy spokojnej starości w Niemczech. Z 15000 tysięcy będziesz miała 150 zł miesięcznie przez 10 lat z rzędu, a z ostatnią ratą dostaniesz połowę zainwestowanej kwoty - 7500 zł. Czyli, wyjdzie ci średnio 17% w skali rocznej, albo 12% rocznie plus 50% jednorazowo. Firma jest niemiecka, ale ma przedstawicielstwo w Polsce, więc jest bezpiecznie i komfortowo. W razie zainteresowania pisz na maila: studiorem@gmail.com :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj na sapienti sat - to znany oszust i złodziej internetowy viktor folomeyev. Naciąga wszystkich kogo sie da..... nie daj sie oszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wiesz w co zainwestować to nie ma co ryzykować, o wiele lepiej będzie jak wrzucisz pieniądze na lokatę. Getin Up ma teraz ciekawa ofert z oprocentowaniem 7%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to nie jest jakaś super inwestycja, ale za te 15k możesz kupić garaż i go wynajmować, jakieś 200zł miesięcznie powinno wpływać, rocznie daje to 2400zł 10 lat 24 000tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaKA
Ja bym ulokowała na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium. Na nowe środki dostaniesz u nich 3,10% i będziesz miał możliwość dopłacać i wypłacać kasę w każdej chwili, bez utraty odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Konta oszczędnościowe nie przynoszą aż tak dużych zysków jak akcje i obligacje. Mój chłopak zainwestował w domu maklerskim na http://www.mdm.pl/ Miał trochę wolnej gotówki i teraz zarabia całkiem nieźle. Chcemy odłożyć jak najwięcej na naszą przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o funduszach inwestycyjnych na www.ingtfi.pl podobno mają najwyższe IKE na rynku teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zamiast pytać się tutaj, gdzie odpowiada Ci z reguły anonimowy laik piszący co sobie wydumał, zapytaj się fachowca. Lepiej porozmawiać o tym z kimś w sklepie, bo wiesz z kim rozmawiasz i on w jakiś sposób odpowiada za to co Ci mówi - nie jest anonimowy. Tu są tylko anonimowe odpowiedzi, To jak by w piekle pytać o fundament miłosierdzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola332
Mój chłopak ostatnio poszedł na kurs na ładowarki, bo jak twierdzi, najlepsze inwestycje to inwestycje w samego siebie, nie sposób mu nie przyznać racji, ponoć pełno pracy jest w regionach stolicy, Warszawa i okolice, robi kurs w http://www.pswconcept.pl/kurs-na-ladowarki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×