Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co powoedziec jemu

WOLICIE MEZATKI CZY SINGIELKI

Polecane posty

Gość co powoedziec jemu

bo poznalam fajnego faceta i mam ochote na romans(tylko romans).on sie pyta o moj stan cywilny.co powiedziec?bo mezatki sa dyskretne ale z drugiej strony moze byc problem jak sie maz dowie.jestem singielka ale co mam powiedziec?Panowie prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę, bo jeśli on też chętny się na romans, to twój stan cywilny nie będzie aż tak istotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_82
Jasne że mężatki a właściwie to jedną - swoją żonę. Wszystkim innym kopa w tyłek, gnijcie puszczalskie k***wki bez zasad moralnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powoedziec jemu
a czemu puszczalskie?jestem juz dlugo singielka ale mam swoje potrzeby,nie bede czekac na wielka milosc bo zdechne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powoedziec jemu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ON JEST MEŻATY?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powiedziec jemu
nie.on jest singlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Zrób tak,żeby nie skłamać i prawdy nie powiedzieć.Powiedz mu,że obecnie nie jesteś w żadnym związku,ale na razie nie chciałabyś się z nikim wiązać na stałe.Jak kumaty to zatrybi,że ma szansę i warto się postarać.Wyczuj faceta o co mu chodzi i czego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole mezatki nie wiem dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Raczej nie wiesz,że wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo niby chodzi nam o to samo a on sie uparcie pyta o stan cywilny.fajny facet wogole z niego i nie mowie tylko o wygladzie:)moze jednak poslucham dobrej rady i nie powiem prawdy ale ja przemilcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytująca
a pomyslalas k***a o tym, że może kiedyś zostal skrzywdzony czy w jakis sposob zraniony przez mężatke, ktora powiedzmyukrywala ten fakt więc się uprzedził? nie wszyscy faceci to samo dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, jak sie zastanawiasz czy mowic prawde, to mam nadzieje, ze nie masz pretensji jak ciebie facet kreci w zwiazku, aby osiagnac to co chce, a potem zostawia, albo nie zostawia tylko za plecami swoje gierki kontynuuje. warto sie otworzyc czasem chociaz wiem, ze trudno. moj obecny facet jest tak slodko naiwny, w sensie, ze mowi wszystko otwarcie, nie denerwuje sie na nic. kiedys mu powiedzialam, ze sorry tacy faceci nie istnieja, a on, ze sie kiedys przekonam, ze nie wszyscy to sciemnicze i kombinatorzy. otwozylam sie po 2 latach na niego (ze on mial cieprliwosc) i jestem w najlepszym zwiazku w jakim bylam i mam nadzieje, ze w nim zostane. wiec.. jesli chcesz aby cos z tego wyszlo wiekszego to mow jak sprawa wyglada, a jesli chcesz sie pobawic to... rob co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mężczyzna ma ochotę na walenie to bezznaczenia a co on ma w głowie dopiero poznasz po przer****niu kobitki i faceci w dzisiejszych czasach są tak nie szczerzy że na krótka mętę nie ma szans rozpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co go obchodzi twoj stan cywilny jak ma to byc tylko seks?no chyba ze sie boi ze masz meza i klopoty moga z tego wyniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z porcelany,z seksem to raczej indywidualna sprawa.nie kazdy moze czekac 5 lat na milosc.seks to normalnas sprawa i nie wszyscy go utozsamiaja z miloscia.matki naczytali dziewczynkom opowiesci o ksieciu na rumaku i wielkiej milosci to potem taki skutki,wieczne czekanie a pozniej ozieblosc seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze rozwódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze rozwódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen,nie przezywaj tak:Pmialo byc matki naczytaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytująca
Androgen...coś mi świta. to chyba ciekawy osobnik..być może godny uwagi? czasu... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×