Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przesadzam

2 latek brak aptetytu i ciagłe kupy

Polecane posty

Gość przesadzam

Mój dwulatek prawie przestał jesc.....apetyt zerowy.a jak juz cos mu wcisnę to zaraz to wydali. średnio robi 4-5 kup. nie mam juz siły maz twierdzi ze wymyslam tesciowa tez a pediatra...szkoda gadac nawet psa bym do niej nie zaprowadziła. miał ktos taka sytuację? co moge zbadac na własna reke? (robaki juz badałam , anemii tez nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj bo może się odwodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 5-latek ma tak właśnie od czasu, gdy skończył rok i 9 miesięcy niejadek, a kupy robi po 3 dziennie (wcześniej i 4-5) ale jakoś żyje i nic mu nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badanie moczu na bakterie z antybiogramem i kal na pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzam
dzieki za odp:-D kał badałam i nic nie wyszło.co oczywiscie nie oznacza ze robaków nie ma dlaczego się martwię? dlatego ze mały jadł pieknie.teraz nie je i na dodatek chudnie.zreszta nawet niech sobie bedzie chudy ale niech wszystkiego nie wysrywa. wertuje teraz neta i znalazłam cos takiego jak "biegunka pedraków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąz debil i tesciowa są dla ciebie ważniejsci niz dziecko? wspolczuje braku samodzielnosci, umiejetnosci podejmowania decyzji i odpwiedzialnosci za dziecko jak nie masz zaufania do pediatry to idz do innego prywatnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzam
a ja współczuje tobie braku kultury-dlaczego nazywasz mojego męża debilem? mój mąż nienawidzi chodzenia po lekarzach czy to z sobą czy to z dzieckiem.suszyłam mu głowe o robaki zrobilismy badania i on sie trzyma tego ze nic nie wyszło. poza tym ma nabita głowe opowiesciami ze jak był mały to tez nie jadł i tego sie trzyma. tu gdzie mieszkam jest tylko jeden pediatra.pewnie ze sie rusze gdzies do wiekszego miasta prywatnie ale juz sie nauczyłam ze musze miec wiedzę żeby mnie lekarz nie olał. niestety takie czasy. a wiesz dlaczego tutaj załozyłam taki temat? bo juz kiedys inne mamy cos mi podpowiedziały i jakbym ich posłuchała wczesniej to zaoszczedziła bym sobie wielu nerwowych miesiecy. sobie nerwowych a dziecku bolesnych. niestety wtedy posłuchałam pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, zwlekaj, słuchaj durnego meza i jeszcze durniejszej teściowej az sie zdziwisz jak usłyszysz diagnozę tylko wtedy moze juz byc za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jeszcze raz posiew kalu rowńiez badanie na grzyby i pasożyty oraz morfologie krwi z rozmachem ręcznym. Podawaj probiotyki, ja używam multiplatynowym bębny. Możliwe, ze dziecko ma bakterie w przewidzie pokarmowym i bedzie trzeba zastosować np bactrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy, wina tableta. Probiotyk multilac baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mery? To Ty ? :-P ja bym też poszla w probiotyk w duzych ilosciach i kompleksowe badanie krwi, jeśli są robaki bądź coś w tym stylu to musi się to odbic na krwi malego! Biegunka pedrakow to biegunka pojawiajaca się gdy jest zbyt duzy stosunek cukrow do tluszczy np przy nadmiernym spozywaniu owocow i sokow owocowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzam
acidolac baby dawałam ale zerowy efekt. od jutra wprowadze mu diete a w pon zrobie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probiotyk daje efekt po 3-4 miesiacach stosowania - niestety :o także na efekt musisz poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak długo? nie wiedziałam:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety! Jeśli wina lezy po stronie flory bakteryjnej a w zasadzie braku prawidlowej flory to jej odbudowanie "chwile" zajmuje :o czym innym jest podawanie probiotyku oslonowo podczas antybiotykoterapii a czym innym tworzenie flory gdy jest zaburzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×