Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luzny temat

W jakich sklepach kupujecie ubrania swoim dzieciom

Polecane posty

Gość luzny temat

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lumpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lumpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis w lumpie widzialam super plaszczyk dla corki. kolor czarny ale byl z materialu co sie do niego wszystko czepia- oblazi. a kosztowal 20zl i nie kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smyk, 5-10-15, hm, carry, c&a czasami kupuje cos z marki in extenso w carrefourze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie mogęęęęę
w lumpach dla dzieci? MASAKRA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie w ciuchlandach:D tylko bieda tam kupuje:D ja w Crocodrillo, Reserved Kids, Reporter Young, smyk i przez net Gapa i Nexta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lumpy, po praniu w 90 stopniach i tak sie wyparzą poza tym ja kupuję tam dla niemowlaczka i nic jej nie jest, do bogaczek nie należe ale mam ze dwie średnie krajowe plus to samo mąż - to do tych które chciałby ewentualnie wyzwać mnie od biedoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TK Maxx, Cubus, Lindex, H&M, M&S, KappAhl, C&A, Tesco F&F, Tchibo, Pepco, Świat Dziecka, Smyk, Reserved i czasem inne przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki oszczedzaja na tipsy , solare I drogie ciuszki dla siebie zapewne. Sama sobie kup lumpa I wypierz w 90 stopniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpeksie Tylko bielizne , buty kupuje w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
90% Allegro, poza tym c&a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo w lumpeksach pepco i tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"napewno nie w ciuchlandach tylko bieda tam kupujeja w Crocodrillo, Reserved Kids, Reporter Young, smyk i przez net Gapa i Nexta" No a te sklepy to faktycznie dla bogaczy :D GAP to tanie badziewie, w Polsce halo na te ubrania; bo to z Ameryki przecież :D next to samo, tylko nie z Ameryki :D "crocodrillo" nie znam, to jakaś bazarowa wersja cocodrillo ? :D Jak chcesz kupować w sklepach "nie dla biedy" to burberry czy Armani ;) na ten sezon mają bardzo fajne kolekcje dzieciece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 21.22 miec pieniadze i kupowac w lumpach jest dopiero chore i ponizajace niezla sknera z ciebie.Rozumiem jak komus na chleb brakuje i kupuje w lumpach,ale w twoim przypadku to oblesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z nich zostanie po 90 stopniach? Szmata do podlogi? Kupuje w smyku,zdarza mi sie w 5-10-15,czasem w normalnym osiedlowym dzieciecym,w carfurze in extenso,tesco, czasem reserved,ale tam mam za maly wyborbdla swojego niemowlaka,musi podrosnac;) zdarza mi sie wylicytowac jakas paczke na allegro od mamy ktora sprzedaje ciuchy po dziecicach(nie z lumpow) i to za niedrogo,ze za sztuke wychodzi po ok.3zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zdarza mi sie wylicytowac jakas paczke na allegro od mamy ktora sprzedaje ciuchy po dziecicach(nie z lumpow) i to za niedrogo,ze za sztuke wychodzi po ok.3zl." oooo ja tez tak sprzedaje ze niby po dzieciach a ubranka mam wszystkie z lumpeksu za 1 zł /szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego allegro to tez lumpeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasami cos fajniejszego potrafie znalesc w lumpie niz w sklpeie. a itak dziecko szybko wysrasta z ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sale czego mam się wstydzić? że ubranka kupiłam w lumpach? dlaczego to ma być poniżające, za ciuszki GAPA, Nexta, H&M itp płacę po 3zł. Ciekawe czy kupując w mega drogich markach typu C&A macie bujaczki za 1300zł, wózki maxi cosi, foteliki recaro?? Ja tak i nie jest dla mnie poniżające kupowanie w lumpach, nie żebym się tam zaopatrywałą od a do z ale robię tam zakupy i ciuszki jakie tam zdobyłam są przepiękne i lepsze jakościowo od tych z sieciówek jakie też mam... głupie biedne kobiety ps. mnóstwo moich koleżanek z bądź co bądź wielkiej korporacji się tam zaopatruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta to jak nieraz widze po lumpem jak towar niezlych biedaków w furach za kilkadziesiat tysiakow :P btw ciuchy,ktore ma moj syn z lumpka, maja np 3 lata ! i ten sam kolor :) spodnie dresowe markowe lub nie nigdy po praniu nie sa krtosze, w zyciu sie nic nie zmechacilo ! nidy nie zafarbowalo i nie puscilo na szwach, dodam,ze ubrania z sh to czesto nowe prawie nieuzywane, przeciez widze aki stan, ba w tych ciuchach chodz po moim nawet kuzyni jego bo nigdy zaden ciuszek z sh sie nie zniszzyl ! no tak,ze szmaty ze zwyklych sklepow moga si schowac , no i rzeczy typu h&m, reserved i tp, mam z polski i z sh i te na polske jakosc tragiczna a zzagranicy super, next, george swietne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
george zagranica na wyprzedazy mozna kupic taniej niz w polskim lumpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u w mnie w miesice- msalym miescie jest 1 super lumpeks- dostawa zawsze w czwartek.sklep otwieraja o 9 a juz o 8.30 kolejka jak za komuny. i jak weszlam do sklepu nie bylo miejsca jak w ulu i az w szoku bylam kto tam sie ubiera. dyrektorka banku- pelno urzedniczek z mopsu, z um, z banku- az sobie ciuhcy z rak wyrywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :21] [zgłoś do usunięcia] gość napewno nie w ciuchlandachsmiech.gif tylko bieda tam kupujesmiech.gif ja w Crocodrillo, Reserved Kids, Reporter Young, smyk i przez net Gapa i Nexta xxxxxxxxxx ja nie pisze,ze jestem BOGACZKA:D tylko,ze kupuje nowe i glownie takie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w Uk i tu mozna tanio kupic ciuszki .Moje ostatnie zakupy w Gap :Bluza na 6l,bluza 12-18m,legginsy ,bluzka,koszulki dwie,sweterek (8 rzeczy)100zl :)Wszystko dzial dzieciency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"crocodrillo" mnie zabilo:D:D:D idiotka wie ze dzwoni ale nie wie gdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 06.09.13 że ktoś jest ograniczony to ja rozumiem ale mieć mózg i go nie używać to obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COCCODRILLO, wielkie halo, szybko pisze, ale widze,ze juz zazdrona biedna mamuska musiala sie przyczepic, bo ja boli,ze moje dziecko ma nowe ubrania a jej w szmatach chodzi pranych w 90st:D jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.48 ale cie to ruszylo:) Co prawda boli sknera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×