Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luzny temat

W jakich sklepach kupujecie ubrania swoim dzieciom

Polecane posty

Gość gość
kobieto, mieszkam w szwecji, w d***e mam polskie lumpeksy ale twoja głupota poraza crocodrillo:D jak ty widzialas kiedys ta marke to ja jestem swiety mikołaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
lumpy,sklepy,targowisko,allegro,pełno dostaję od kolezanek,sama tez daję po swojej córci,fajne rzeczy sa w clerc,poza tym Real,czasem w Reserved.Ostatnio w Biedronce rzucili ręczniki z kucykami (my lle pony) to w godiznę się rozesżły,jak ja bralam to jesccze jeden był ostatni-potem kilka znajomych tez chciało,chodziło do B ale mowiły ze juz nie ma. czasem nowe,czasem uzywane-róznie,kupuję to co mi się podoba i nie patrzę na jakiekolwiek opinie innych o tym ze jaksię kupuije w lumpach to trzeba byc biednym albo chorym.jeszcze zalezy jaki lump bo w niektórych sa szmaty a w niektórych naprawde exclusiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-09-06 21:51:46 ale co ma mnie boleć? Dziękuję czuję się świetnie, żałuję, że nie możesz się pochwalić tym że stać cię chociaż na lump. Głupota to dopiero musi boleć współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia wyzej ,co za belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewelina
a o co znowu sie kłocicie????????????? kazdy kupuje gdzie chce, ja mam naprwde bogate kolezanki, kotre ubierja dzieci w lupmach, ja jestem średniozamozna ale tylko nowe kupuję, bo mnie lumpy obrzydzaja, ale jak komus to nie przeszkadza to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej wypowiedź nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość do gościa wyżej wypowiedź nie w temacie było to oczywiście do gościa 21:56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewelina
co do sklepów to głownie Reserved Kids, RY,H&M u mnie w miescie jest fajny sklep z marką Mariquita, nie kupuje niczego w marketach i innych tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drogich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
niewiem czemu ale 2 słowa mi nie przesżły-tresc zostala uznana jako spam -co się dzieje z ta nową kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak często mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtr do kawy
I tak dobrze,ze nie crocodillo :p Ja kupuje w hm,kapp ahl i reserved kids. Czasem w zarze,ale to bardzo rzadko. Po prostu lubie kupowac dzieciom ubrania,takie swiezutkie,specjalnie dla nich. Nie tylko ubrania zreszta. Takiego mam jebla. Jak ktos chce kupowac w lumpach,niech kupuje,ubedzie wam od tego,ze sie tak pieklicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolka111
nie wierzę.... co tu się dzieje, to nie wstyd kupować w lumpie to raz, a dwa tekst typu: ..."bo ja boli,ze moje dziecko ma nowe ubrania a jej w szmatach chodzi pranych w 90st" to już porażka- kobieto ty zastanowiłaś się nad tym co piszesz? nie ważne czy ubieracie dzieci markowo czy nie, cieszcie się debile że wasze dzieci są zdrowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mieszkające za granicą znacie ubrania Original Marines ? Właśnie w Warszawie otworzyli sklep tej marki. Koleżanka kupiła tam śliczną kurtkę dla swojej córki :) też się wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo drogie, ale super bodajze francukie pod Paryzem mozna kupic za grosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc tak: lumpeks-ale mam jeden wybrany tam jest tanio a ciuszki z UK i Holandii 5-10-15 Reserved kids pepco tesco KIK c&a Mały ma chrzestną z WB i idzie do nas druga paczka właśnie (Mały ma niecałe 8 mcy) A i Smyk w coccodrillo kupiłam chyba kiedyś coś na promocji, ale jak dla mnie za drogo A i jeszcze korzystam z Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka

Zwykle od polskich producentów, bo szyją oryginalne ubrania. Absolutny top to dla mnie Kaola Kid i ich kolekcja letnia, kolorowa, wygodna, bawełniana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×