Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ytrfgha

dlaczego on nie chce mnie pieści

Polecane posty

Gość ytrfgha

wiem że mnie kocha, wiem że chce się ze mną ożenić, że chce mieć ze mną dzieci po prostu to wiem ale jak może mnie kochac skoro nie chce mnie pieścić !! ?? Nie mogę tego pojąc ! Nasz seks zawsze trwa 3 minuty on nie całuje nie pieści, wchodzi we mnie i seks po 3 minutach się kończy. Ja mu uwielbiam robic lodzika mnie samą to podnieca a on między moimi nogami z językiem był tylko wtedy jak mu powiedziałam żeby był, sam z siebie tego nie robi i widze że nie lubi, czasami robi to z przymusu i to jest dopiero okropne :o Wysyłam mu czasami erotyczne zjęcia wtedy pisze jak bardzo chce mnie tam pieścić bla bla bla ale jak już się widzimy to nie robi nic! Ostatnio już nie wytrzymałam i zapytałam go dlaczego do cholery nic nie robi, pytałam przez pół godziny i przez pół godziny nie powiedział NIC :o milczał cały czas jakby w ogóle nie wiedział o co mi chodzi. Na drugi dzień zapytałam ponownie i powiedział że chyba faktycznie jest strasznym egoistą :o Kiedyś wspomniał coś między wierszami że jego byłe w ogóle nie narzekały i że ode mnie dowiedział się że w czymś jest kiepski. Mój były nie mógł się ode mnie oderwać, nie musiałam go w ogóle pieścić bo bardziej go podniecało pieszczenie mnie a ten nie robi nic. Nie ogarniam jak facet który mówi że kocha nie chce sprawiac takiej przyjemności swojej kobiecie, po prostu tego nie rozumiem :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, jestem z moim facetem już dwa lata i niedawno się zaręczyliśmy, kochamy się bardzo niestety w łóżku nie zawsze jest tak jakbym chciała. Sama penetracja jest okej ale brakuje pieszczot które dla mnie są chyba ważniejsze.Nie całuję mnie w usta w ogóle, nie ma namiętnych pocałunków czasem cmoknie w czoło, o całowanie piersi czy zejście niżej muszę poprosić, oczywiście nie odmówi ale nie tego oczekuje. Chciałabym czuć od niego pożądanie że mnie pragnę i każdy kawałek mojego ciała a tego nie ma. Czuje że w łożku ciągle mi czegoś brakuje. Nie czuję satysfakcji bardziej odczuwam ze spełniłam obowiązek. Kocham go bardzo i chciałabym z nim spędzić resztę życia bo jest dobrym człowiekiem ale niepokoi mnie że mam marzenia senne z innymi facetami,śni mi się seks o jakim marzę. 

Edytowano przez Bejbuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Incelariusz napisał:

Biorąc pod uwagę, że nie macie jeszcze ślubu kościelnego to i tak robi stanowczo za dużo. Bój się Boga

Sam się bój, albo bujaj 🤣🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×