Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy wasi faceci wpieprzaja sie w urzadzanie mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Ja myśle że źle sformułowałaś tytuł topicu. Powinien on brzmieć "Czy wy też nie możecie dojść do porozumienia z facetem w kwestii wystroju mieszkania ?" No chyba że by to była teściowa to wtedy jak najbardziej można napisać "Czy wasze teściowe wpieprzają się w urządzanie mieszkania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam tego problemu akurat. Mój mąż wybrał kolor ścian, ja płytki do łazienki, meble i firany wybraliśmy wspólnie. Z efektu końcowego byliśmy oboje zadowoleni, no ale kłócimy się w innych materiach typu sprzątanie, co ma być na obiad. Cóż nie można mieć wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężowi obojętnie co i jak jest w mieszkaniu. . Na zakupy np wybrać meble czy kolor farby zabieram ze sobą przyjaciółkę . Mamy podobny gust i zawsze coś tam mi doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
mój Mąż jest idealny i wszystkie decyzje w sprawie urządzania mieszkania zostawił mi, ale za to jest bardzo pomocny i przesuwa mi meble w tę i nazad jak mi się podoba;P Za to partner mojej Mamy.....o zgrozo, walka o każdą rzecz, każdą, nawet o kolor ręczników w łazience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, u mnie nikt nie ingeruje w urządzanie, bo zglosilismy sie do architekta, zeby wlasnie nie bylo takich sprzeczek i problemow. polecam architektów z www.ampmdesign.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o elementach betonu we wnętrzu? Widziałam takie płyty architektoniczne u producenta VHCT.PL i myślę, że to jest nietypowy element dekoracyjny, który zechcę wykorzystać w moim mieszkaniu :) Jestem przed remontem i nie mogę się już doczekać na te zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż na początku związku krytykował jak chciałam coś w omu zmienić, teraz po 10 latach zostawił mi wystrój domu, czasem burknie cos pod nosem a po Ci to było, ale jak przyjdą goście chodzi dumny jak paw jak komuś podoba się wystrój domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety tak to bywa juz, moj za to pojechal do tego sklepu www.artmeb.pl i nawiozl roznych dodatkow i akcesoriow do mebli, nie powiem, bo bardzo ladne, ale chcialam jednak sama to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaktyka Antromedy
Ja mam ten problem, że różnimy się kompletnie w kwestii tego, jak mieszkanie ma wyglądać. Mój mąż lubi studencki look, zaniedbane ściany, wrażenie prowizorki, bo uważa, że "żurnalowe" mieszkania są nudne, mieszczańskie i babskie. Ja z kolei nie cierpię niespójności i ważna jest dla mnie estetyka. Na każdą moją propozycję, np. żeby uspójnić kolorystykę, bo wszystko mamy ni z gruszki, ni z pietruszki, mój mąż reaguje zdecydowanym NIE. Nie i już. I stoimy w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem facet ma lepszy gust od kobiety. Są kobiety co gustu nie mają, ubrac się nie potrafią to i w mieszkaniu widać bezguście ale są pary gdzie facet decyduje i ma gust. Często właśnie c****edantyczni mężczyźni mają świetny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężowi przeszkadzaja bombki swiecace takie ze sznurka w sypialni na firanie powieszone ,dziś byla awanntura hmmm nie lubi dodatkòw, ja też nie lubie jego ciuchòw w kuchni I skarpetek I gdy mi rozkłada coś na komodzie,ale ja chyba nie mam nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci urządzają mieszkania w surowym stylu przypominającym biura, minimalizm i brak ozdób. Kobiety często chcą nadać mieszkaniu przytulny charakter i tu się pojawia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2021 o 11:08, Turboczort napisał:

Faceci urządzają mieszkania w surowym stylu przypominającym biura, minimalizm i brak ozdób. Kobiety często chcą nadać mieszkaniu przytulny charakter i tu się pojawia problem.

Gdzie postawić telewizor i fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 22:40, brokeninside87 napisał:

będą ją gwałcić analnie:(

 

Dnia 24.07.2015 o 16:51, Gość gość napisał:

W tym wieku już nie będziesz kierowała jej ci/pą.Komu otworzy to jej problem.

Bzdury i opinie koniobijcow internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×