Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GochaGosia

ZAMIENNIKI PERFUM

Polecane posty

Gość GochaGosia

hej. zamienniki jakich firm kupujecie? czytałam o FM i Paris Avenue. Miałam kiedyś FM, ale szybko mi wietrzały i oddałam siostrze, teraz mam Paris Avenue i jestem zadowolona, nawet bardzo, ale ciekawi mnie, jakie jeszcze firmy czy strony z zamiennikami znacie i polecacie. Swoje kupuję na www.edp24.pl. a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam z Paris Avenue. Używałam kiedyś z FM, ale znalazłam te, tańsze o lepszej opinii i jak się okazało jakości. Są ze mną już długo, nie pamiętam nawet kiedy dokładnie kupiłam pierwszy flakon, ale mam w domu już cztery. ;) Korzystam z tego samego sklepu co Ty, bo dają próbki, a ja lubię próbki, zawsze można odkryć coś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GochaGosia, szukasz nowych inspiracji? Korzystasz z Paris Avenue, ale z jakich konkretnie? Przejrzalam tą Twoją stronę i widzę że fajne promocje są teraz. Ja najczęściej kupuję Pur Blancę, czy inne perfumy z Avonu na przykład, ale boli mnie to, ze szybko wietrzeją. Niestety paris avenue mialam tylko okazję wąchać, bo nie zamówiłam jeszcze, nie wiem gdzie wyszukac numer moich perfum, a jak zamówię zle to się wkurzę i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję i nigdy nie kupię takich PODRÓBEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

na to pytanie odpowiedź jest dla mnie oczywista. Po wielu wielu testatch różnych marek cały czas jestem zdania, że najlepszy w tej chwili wybór na rynku to asarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×