Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy iść do pracy za darmo na dzień próbny

Polecane posty

Gość gość

Jutro mam iść do sklepu mięsnego na dzień próbny, moja siostra idzie na dzień próbny do baru fast food. Obie zastanawiamy się czy powinnyśmy dam iść?? A wy jak myślicie? Dla mnie to jest nie poważne żeby iść do pracy i nie wziąć żadnego wynagrodzenia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści i tyle, nie ma pracy za darmo, za darmo jest wolontariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie będziesz darmową siłą, 8 godzin i podziękują, bo powiedzą, że nie jesteś komunikatywna i inne głupoty, by tylko nie dać Ci pracy, weź znajdź w necie nr tel. do inspekcji pracy i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden dzień cię nie zbawi, a zresztą i tak dniówki nikt nie płaci.. jeśli jesteś naprawdę zainteresowana praca tam, to idź, moze znajdziesz zajęcie na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym skoro żadna z was sióstr nie ma praktyki w tym zawodzie, to wcale nie dziwię się, że pracodawca chce sprawdzić, czy w ogóle nadajecie się do tej pracy. Gdybyście już pracowały wczesniej na takim stanowisku, to pewnie dnia próbnego by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to jest bardzo często praktykowane -ostatnio musiałam pracować za darmo przez tydzień!!! p óźniej pracowałam w tej firmie przez 5 miesięcy na umowę zlecenie stawka 5/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ja zawsze pamiętam, że były dni próbne niepłatne. I jakoś potem często pracę dostawałam (mówię o pracach wakacyjnych więc szukałam co roku). Kilka godzin Cię nie zbawi, staraj się, bądź uśmiechnięta, nie stresuj się i "chłoń wiedzę" a masz dużą szansę, że Cię przyjmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo nigdy! nawet na jeden dzien , nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze firmy ktore to praktykuja to naciagacze, bo przez 1 dzien zaden pracodawca nie jest w stanie ocenic czy nadajesz sie do pracy czy nie, no bo jak wyglada 1szy dzien? kazdy idzie-pokazuje mu sie co i jak, tlumaczy zasady funkcjonowania,procedury itp itd. Porządny pracodawca na ocene pracownika ma 3 miesiace okresu probnego na umowie o prace! platne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni płacą! Oni płacą wiedzą jak ma się człowiek zachować na danym stanowisku. To jest takie "szkolenie" z częścią praktyczną ;) Przecież tak naprawdę pierwszego dnia to autorka ich aż tak nie odciąży bo będzie miała ciągle pytania, bo będą musieli jej pokazać wszystko... To jest normalne ale nikt na tej "pracy" pierwszego dnia nie będzie czerpał zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie was tam w PL wykorzystuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wkręcają potrzebują pracownika by nadrobić jakieś zaległości bo urlopy albo inwentury a potem powiedzą BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jeden dzień za darmo to ściema. Takich znajdą 30 w miesiącu kilku i już dniówki lecą a że za darmo, no to cóż. Najlepiej zadzwoń, nagraj rozmowę że nakazują tobie przyjść na darmowy dzien, dokładnie wypytaj o szczegóły gdzie masz przyjść, nawet jeżeli je dobrze znasz i idź do PIP. Firemka się zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie chodzę
na darmowe dni próbne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawca ma obowiązek zatrudnić pracownika na okres próbny 3 miesiące i to musi odbywać się odpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciora
kiedyś byłam w Ryłko na dniu próbnym. kazali mi sprzątać magazyn po remoncie! dodam, że szukałam pracy w charakterze sprzedawcy... oczywiście odwróciłam się na pięcie i tyle mnie widzieli. teraz żałuję, że nie zadzwoniłam do inspekcji pracy. jestem w stanie zrozumieć 1-2 godziny próbne, ale nie cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam obecnie pracy,dziś byłam na rozmowie /administracja/biuro/.Pani spytała czy ew jestem skłonna przyjsc na dzień próbny.Uważam iż trzeba z tego korzystać bo to nie tylko pracodawca upweni się że jestesmy właściwi na dane stanowisko ale i my mamy szanse przekonać się czy to jest to czego szukamy .Lojalne na poziomie firmy zawsze zapłacą za te godziny bez znaczenia czy nas zatrudnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystać! ;-) Mój facet za dzień próbny dostał 250zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×