Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnyldz

Dlatego jestem sam

Polecane posty

Gość samotnyldz

Jestem sam bo: nie potrafie nawiazać kontaktu z ludzmi nie potrafie myślec nie potrafie zachować sie własciwie w stosunku do sytuacji nie potrafie organizowac nie potrafie rozmawiac z ludzmi nie potrafię dpodejmować właściwych decyzji brak mi pewnosci siebie ni potrafię przewidywać co sie może wydazyc brak mi pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ci Ty?a czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnyldz
po prostu tam mam a chciałbym zeby było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ok..poprostu tak ma chce by bylo inaczej. widze w tym sprzecznosc.. jesli tak masz a nie chesz to zrob cos z tym,bo takie gadanie-juz tak mam to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jesteś sam, ponieważ nie potrafisz przyznać się przed samym sobą, że coś jest nie tak? Nazywasz swoje problemy po imieniu, ale nie czynisz nic, by z nimi walczyć, w związku, z czym czy te problemy są dla Ciebie faktycznie problemami, czy jest Ci z nimi dobrze i oczekujesz, że w Twoim życiu znajdzie się ktoś, kto po prostu je zaakceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój chłopaki, na pewno nie pomoże Wam zarzekanie, należy wziąć się w garść i zmienić coś w swoim życiu, może pójść na jakieś szkolenie zawodowe? Może pomyśleć o czymś co Wasze życie zmieni o 180 stopni? To forum na pewno tego nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×