Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jsorion

Firma Sprzątająca

Polecane posty

Gość jsorion

Firma Sprzątająca Sprzątanie wnętrz i terenów zewnętrznych Czystość i dbałość, dużo mówią nie tylko o człowieku, ale również mogą dać nam obraz, jakości i solidności firmy. Firma, „JS ORION” to podmiot gospodarczy posiadający dziesięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu usług na rzecz usługodawcy. Korzystając z wzorców i doświadczenia podobnych firm, zarówno w kraju jak i za granicą, kierownictwo firmy kładzie nacisk na: rzetelność, uczciwość, skrupulatność w stosunkach pomiędzy podmiotami gospodarczymi oraz dobre kontakty ze zleceniodawcami, jak i podwykonawcami. Taka polityka firmy procentuje zaufaniem, dobrą współpracą, oraz szybkim sprawnym działaniem. Specjalnością „JS ORION” są usługi na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych. Wspólnoty Mieszkaniowe to specyficzni i wymagający partnerzy. Współpraca z zarządami i wykonywanie usług na rzecz lokatorów, wymaga dodatkowej wiedzy, umiejętności interpersonalnych i zaangażowania, czyli: czynników, które nie są objęte umową, a są wymagane w nowoczesnej firmie. „JS ORION”, oraz osoby w niej zatrudnione, spełniają te standardy. W oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie, gwarantujemy państwu: - Terminową realizację usług. - Wysoką, jakość - Rzetelną i profesjonalną obsługę. - Dbałość o sprawność techniczną powierzonego mienia zleceniodawcy. Realizujemy usługi korzystając z pracowników własnych jak i wiarygodnych renomowanych podwykonawców. Prace wykonywane są przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i maszyn. Korzystamy ze środków czystości najwyższej, jakości Zawsze od sprawdzonych dostawców i konkurencyjnych cenach. Środki czyszczące dobierane są optymalnie do warunków i potrzeb. WYKONUJEMY USŁUGI DLA: -Firm - Obiekty komunalne - Wspólnoty Mieszkaniowe - Magazyny -Szkoły -Przedszkola -Spółdzielnie Mieszkaniowe - Sklepy - Biura - oraz inne obiekty na życzenie klienta ZAKRES USŁUG: -sprzątanie wnętrz - terenów zewnętrznych - tereny zielone - dezynfekcja - prace wysokościowe {z wykorzystaniem sprzętu taterniczego} - odśnieżanie dachów - mała konserwacja SPRZĄTANIE WNĘTRZ: -zamiatanie, odkurzanie pomieszczeń, korytarzy, piwnic, poddaszy, suszarni itp.… - mycie posadzek, lamperii, balustrad, drzwi, okien itp.….. - doczyszczanie posadzek i schodów - mycie okien trudnodostępnych i nietypowych - impregnacja czyszczonych powierzchni, środkami nabłyszczającymi { na życzenie klienta} - sprzątanie po remontach { na życzenie klienta} SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH: - zbieranie nieczystości -opróżnianie koszy na śmieci - zamiatanie ciągów komunikacyjnych pieszych, placów, parkingów, ulic.{Ręczne i mechaniczne} - odchwaszczanie TERENY ZIELONE: - koszenie trawników -wywóz trawy - strzyżenie żywopłotów - formowanie żywopłotów -pielęgnacja krzewów - zakładanie rabat kwiatowych - grabienie i wywóz liści UTRZYMANIE CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH PODCZAS SEZONU ZIMOWEGO -odśnieżanie ręczne i mechaniczne -odladzanie ręczne i mechaniczne -usuwanie skutków gołoledzi przy pomocy soli i piasku Zapraszam państwa do korzystania z usług mojej firmy. F.U.”JS.ORION” Tel. 505-129-708 E-mail: js.orion@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w biurze natomiast już od kilku miesięcy sprząta firma http://daress.pl. Bardzo się cieszę, że zmieniłam na nich moją poprzednią ekipę. Teraz dopiero widzę, co to znaczy "błysk" ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

W okolicach Krakowa mogę polecić Anilop, zajmują się sprzątaniem dla firm, wspołpracujemy już od dawna i widzę jak przybywa im klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Firma Anilop wykonywała dla mnie parę zleceń i byłem zadowolony. Podoba mi się że mają nowoczesny sprzęt np. do czyszczenia tapicerek. Fajna alternatywa dla firm taka firma zewnętrzna, zrobią swoje i wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×