Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdenerwowanaaa

Wygląd jest najważniejszy

Polecane posty

Gość Zdenerwowanaaa

Przyznam Wam szczerze, że cholera mnie bierze. Jestem młodą, inteligentną i zadbaną dziewczyną. Mam ładną twarz, poczucie humoru, do tego lubię seks i się go nie boję. Dwa lata temu z powodów zdrowotnych zaczęłam tyć. I co? Zainteresowanie płci przeciwnej względem mnie drastycznie spadło. Jak to jest, że faceci w sekundę zapominają o wszystkich innych cechach (o których sami bez przerwy mówią!) jeśli tylko w grę wchodzi parę nadprogramowych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Jak to jest, że faceci w sekundę zapominają o wszystkich innych cechach" Trudno jest utyć w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest różnica w tyciu od leków i w tyciu z obżarstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko faceci, dla kobiet tez wyglad jest najwazniejsy, coz , takie zycie.niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zabrzmi jak pocisk, ale zapytam Jaka? W sesie jaka roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I odpowiem Ci odrazu ze ;) po 1 libimy estetyke ;) 2 zeby mozna bylo fikac (czyt. Panna winna byc gipka ;)) 3 pare dodatkowych kilo nie jest problemem... ;) parenascie, to sie zgodze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, że wygląd jest najwazniejszy, jak można być tak naiwnym, by wierzyć w te uspokajacze sumienia, że ludzie mają jakieś "wartości wyższe". Dlatego nie znoszę ładnych kobiet, które mówią, że wygląd nie ma znaczenia- mogą sobie pozwolić na bujanie w obłokach bo nie muszą borykać się z brakami w wyglądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Ci faceci u których straciłaś zainteresowanie traktowali cię jedynie jako obiekt seksualny.Jeżeli jesteś inteligentna to powinnaś to zauważyć.Krótko mówiąc,nie są Ciebie warci.Wygląd zewnętrzny ma duży wpływ i robi pierwsze wrażenie.Fajnie jest mieć ładną,zgrabną dziewczynę,którą będą zazdrościć koledzy.Ale to wcale nie jest najważniejsze.Jest wielu facetów,dla których liczą się również inne wartości.Głowa do góry.To że trochę przytyłaś wcale nie oznacza że przestałaś być atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe, tylko gdzie ci wszyscy mitycznifaceci, dla których wygląd nie ma znaczenia ;] właśnie tam, skąd pochodzą- W MITACH :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Nie uważam,że niema znaczenia.Tyko,że nie jest najważniejszy.Te wszystkie atrakcyjne seks bomy,nieczęsto sprawdzają się w związkach.Jestem obecnie w trzecim związku z przeciętną kobietą,która po urodzeniu dziecka trochę się roztyła,a nadal jest dla mnie atrakcyjna.Co wcale nie oznacza,że inne mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Jestem obecnie w trzecim związku z przeciętną kobietą, a nadal jest dla mnie atrakcyjna." Czy przeciętna kobieta, która jest atrakcyjna jest przeciętna czy atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Dla jednych może być przeciętna,dla innych atrakcyjna.To pojęcie względne i rzecz gustu.Zauważyłem,że lubisz wyłapywać takie zdanie z tekstu i wstawiać swoje filozoficzne pytania,Tylko nie wiem w jakim celu.Pokazując jak bardzo jesteś inteligentny,na pewno nie pomoże rozwiązać problemu.Ale to tylko moje zdanie i nie piszę tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Dla jednych może być przeciętna,dla innych atrakcyjna." Zadam pytanie prościej: skoro dla Ciebie jest atrakcyjna, to dlaczego piszesz, że jest przeciętna? Albo raczej skąd wiesz, że jest przeciętna, skoro tego nie widzisz? Albo inaczej, po jaką cholerę przejmujesz się cudzym zdaniem? Nie wyrywam zdania z kontekstu, bo kontekst jest jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Dlatego tak piszę bo widuję kobiety które wizualnie bardziej mi się podobają,ale widzę że nie dojdziemy raczej do porozumienia i nasza dalsza konwersacja niema sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Zapewne będziemy mieli jeszcze okazję porozmawiać.Na obecną chwilę kończę.Trochę mnie wymęczyłeś,ale odnoszę wrażenie,że jesteś rozsądnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze bylo mnie wiecej, kolezanki mialy facetow ja nie. dbalam o siebie, tylko tych kg nie moglam sie pozbyc. jak schudlam, to jojo. nawet nie macie pojecia jak to latwo moze wrocic heh ;) no ale co do tych facetow...tylko ze wtedy nie widzialam, jacy to byli faceci, bo myslalam kategoriami, ze lepszy facet byle jaki niz zaden. mna nie nikt interesowal, kto by zainteresowal mnie wiec bylam sama, ja tez nie zagadywalam ich itp. potem poznalam mojego i juz rok w zwiazku. moja figura sie zmienila, kg samo jakos zniknely, i z takiej nieciekawej figury, zrobila mi sie bardzo apetyczna, a jak jszcze dobiore ciuszek odpowiedni, to moj sie ode mnie nie odkleja. widze tez wzrok innych facetow na sobie, i widze po nich, ze to wzrok lowcy :) aha i wazna rzecz. najwazniejsze sa proporcje :) waga to tam ch*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To schudnij i po problemie. Nawet ludzie z cukrzycą przy zachowaniu pewnych obostrzeń nie muszą tyć. Więc nie narzekaj, tylko zdrowo jedz i trenuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro nie p*****l:P Znam wielu fajnych facetów którzy mają partnerki z nadwaga i czesto własnie nie wygląd jest ich problemem, tylko niska samoocena tych kobiet i ich krytyczne nastawienie do siebie samych. Z tego rodza się frustracje, złość, niechęć kąśliwość i wiele innych negatywnych cech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mówię inaczej? To autorka ma problem, a nie ja :-) Ja tylko twierdzę, że obwinianie tabletek i nie wiem czego jeszcze to zła droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny a co w tym dziwnego. Jak mozna byc z kims kto nie pociaga fizycznie. Wiekszosc facetow lubi szczuple zadbane kobiety. Przy kobietach z nadprogramowymi kilogramami zwyczajanie moze im nie stanac, to po co mam sie brac za takie i je chciec poznac. Ciekawe czy tez bys chiala byc z kims kto Cie lekko mowiac obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 Andro nie p*****l Znam wielu fajnych facetów którzy mają partnerki z nadwaga i czesto własnie nie wygląd jest ich problemem, X X I pisze to kobieta, która przez lata trzyma piękną sylwetkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to lubie jak się mnie ocenia poprzez umysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umysł jest piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do tego trzeba dojrzeć V34 aby zwracać uwagę na intelekt a nie kilogramy.Tutaj zgadzam sie z Tobą.Tylko bez przesady przecież kobieta przy wzroście 167cm jak ma 115 kg to już nieco trąci myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer duo gdzie sie pałętałeś jak łzy wylewano za Tobą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zwracać uwagę na intelekt" :D pomimo bliskiej 70 nigdy do tego nie doszedłeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby atrakcyjne piszące, że wygląd nie jest najważniejszy mogą być podejrzewane o hipokryzję. Jestem osobą, której niczego nie brakuje, mam figurę, ciekawą twarz i nie spotkałam się w życiu z opinią, że jestem brzydka. Mój Pan jest niski, rudy, ma brodę, ładne oczy ;) i nikt by się nie spodziewał, że właśnie on zawróci mi w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×