Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
jejku ale szalejecie,niebylo mnie pol dnia a tu5stron:)ja jak ''obrobimy''sie to zaczynam orbiterek i chodakowska,chce i musze schudnac.moj Igorek zaczyna zasypiac oby pospal do6 to wyspie sie:)wogole on inaczej wychodzi na zdj:ppamietam jak bylismy u ortopedy ostatnio to ludziie mysleli ze to dziewcvzynka:)ja zaraz mykam spac jak maly zasnie.mi okres sie rozkrecil ale powoli sie konczy juz.Ilonek i Asik moze bedziecie mamusiami i ten sam termin wam wypadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaj z mala już ok tak? Dajesz juz to nowe mleko? Jestem w szoku co piszecie o tych słoiczkach :/ a ja myślałam że to samo zdrowie fest :/ Chyba też będę sama jedzonko przygotowywać mam nadzieje ze bedzie mi się chciało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzięki dziewczyny za wsparcie też mam nadzieje ze to wszystko tylko drobnostka. MamoK u mnie pralka odpada naprzeciwko pralki tak z około pol metra jest sedes:P nadal trzeba tachac klocka na rekach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczyny ja sie nie czuje w ciazy wiec to pewnie hormony ;/ jutro po 14 sie okaze jak nie bede pisac znaczy ze skoczylam z mostu do Białki :D a dziewczyny z białego wiedza jaka Białka to okazala rzeka (jak strumien haha) Brzuchatka niech taka bierze ibuprofen co 6h a w miedzy czasie paracetamol co 4h lub np aspityne ze nie jeden lek tylko w trakcie drugi i powinno ustepowac ogolnie na temp najlepszy jest kwas acetylosalicylowy czyli poorosu aspiryna upsarin c itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam Wam powiedzieć że wczoraj minęła pierwsza rocznica naszego forum! I nie oblałysmy tego :P Oczekujaca zazdroszcze że tak fajnie Igorek śpi moja pewnie o 3 wstanie... ale nie narzekam bo zawsze może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Tylko aspiryne nie co 4h tylko tak jak na opakowaniu :) dobranoc jutro od 8-11 bede na badaniach bo krzywa cukrowa jeszcze bu bede 4 razy kłuta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ps to juz rok jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiaxx współczuje taki maluszek a już tyle przeszedł oby juz wszytsko było ok. Tak jak gość 85 mówi- zdrowie dziecka to największy skarb. MamoK - pralka hymmm chyba muszę wypróbować :) Może jeszcze jakiś pomysł bo bicepsy Pudziana niedługo będę miała. Hehe za to biodra jak szafa Asik przesadzasz z tym pozowaniem :) Jutro odbierzesz betę i będziesz mogła mówić że twój brzuszek to ciążowy brzuszek ;p Jeju jak ten czas leci jakie te dzieci duże zaraz będą jeść marchewki, siadać, raczkować, chodzić a później na noc nie wracać i przyprawiać nas o siwe włosy. Podziwiam mamy które mają dwójkę bądź trójkę dzieci jak widzę ile roboty jest z jednym maluchem. Ona 33 mi też włosy lecą garściami ale puki karmimy a do tego hormony szaleją raczej ciężko znaleźć na to jakiś sprawdzony sposób. Kurde ja też myślałam że słoiczki będą najlepsze na początek bo wydają się bezpieczne sterylne itd a tu takie nowości hymm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moja dopiero wstala :) karmie i bede sie szykowac. Jak pomysle ze jak wroce do pracy to tak bede wstawac brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
My mieliśmy ciężką noc. Michaś budził się co 2 godziny. Dostał kataru i kaszlu więc dziś pewnie odwiedzimy lekarza. Gorączki nie ma . Coś nie możemy się od lekarzy uwolnić. wrrrrrrrrrrrr Asik daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak moj to aniolek spi od 18:30 do 6:00, ale twraz je cycka ale jeszcze podsypia widze nadrabia dzien bo juz dluga drzemka wyeliminowana. w dzien spi 4 razy po 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas makabryczna noc :( Leon budził sie co chwile, dostawał cycka, jadł, zasypiał przy nim i zaraz znowu płacz. Teraz śpi, wiec ja tez idę w kimono. U mnie dopiero 05.30. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosc85 chyba czuje zblizajacy sie okres :) Mamokubusia to wczesnie zasypia o kt go kapiesz ? Moja to o 18.30 to drzemke ma dopiero hehr a ok 19.40 kapiel po 20 jedzenie i ok 21 zasypia , ja nawet sniadanie zjesc nie moge bu , zmylam za to podloge :D chyba codzien bede tak wstawac i chodzic spac o 21 z kurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mala kima na rozwalonych betach ale wstyd ciocia z mama przyjda a tu loze rozwalone :) kurde chyba oleje bycie na czczo ale zaraz znowu mnie o cukrzyce posadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik trzymaj się na czczo:) ja juz po kawie lekkiej bo głowę mi rozsadza MamoK jak to robisz? Mojemu Kubie bliżej do Leosia :) musi się w nocy wycyckac kilka razy Kuba raz na jakiś czas kaszlnie mam panikować? Nie widzę za bardzo infekcji ale brat chory na dworze zimny wiatr a w samochodzie się poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
U nas tez fajnie noc.stas zasnal o 20stej a wstal po 7mej,dwie pobudki na cyca o 3 i 5. Mógłby tak spać co noc:-) ale mi sie dzisiaj źle śniło,szczur biegający po mieszkaniu taki wielki,chcialam go złapać a nie moglam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak mala jest juz na tym nowym mleku i jest ok z tym ze robi takie zbite kupy bardziej i czesto sie strasznie nadyma. My noc mialysmy do kitu mala po 12 poszla spac dopiero i budzila sie czesto zobaczymy jk dzien minie. Ja was nie nadazam czytac kurcze ciezko sie polapac i odpisac kazdej z osobna. Lece na spacer z mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wypadających włosów nie da się zatrzymać ,hormony szaleją i taki efekt,przeważnie wypadają i łamią się na skroniach i na karku a dzieci jeszcze trochę powyrywają łapkami[moja już zaczęła mi wyrywać]także będziemy miały piękne fryzury hehe.Wasze dzieciaczki nie wyrywają Wam włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko u mnie fatalna noc. Zuzia zjadła o 21 potem o 22,następnie o północy,2,4,6 i teraz je. Masakra czuje się jak zaraz po porodzie z tak częstymi pobudkami. Jak wstała o 4 to usnelam już z nią w naszym łóżku. Nie wiem o co jej od wczoraj chodzi,a przez ciągle jedzenie znów będę mieć obolale cycki. Asik ale by było jakby coś było:-) A zapomniałem powiedzieć że wczoraj byłem odebrać zuzi wyniki moczu. I lekko leukocyty ma podniesione,dr powiedziała żeby si nie martwić i że przy szczepieniu znów mm zrobić mocz. I muszę kupić oilatum czy coś takiego do kapania i smarowania i taka tłuste masz bo ma bardzo sucha skórę. Chce sobie kupić robót kuchenny,będę uczyć się pięć ciasta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jestem specjalistką od pieczenia ciast w razie czego służę pomocą:) U nas też noc nie bardzo co prawda bez karmienia ale z pobudkami i lulaniem na rączkach....Przyjęliśmy zasadę że cyc to ostateczność, mały przybiera po kg miesięcznie więc w dzień wystarczająco najada się bo wisi non stop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gosza moj wyrywa nieświadomie ale po tej ciąży wylatują mi ze masakra śmieje się, ze po każdym myciu wylatuje mi niezla peruka dla lalki barbie:) a mam grube i gęste włosy to ma co wylatywac:P Kasia ja lubię piec ciasta i wszyscy zachwalają tylko czasu nie mam:( za to w gotowaniu gorzej mi idzie a zupy to juz całkiem niby nie zle ale porównuje z moja mama która robi najlepsze zupy na świecie i wychodzę blado:) a aaaj podziwiam , ze masz czas i chęci i zdolności, żeby tyle słoiczków zrobic:) Co do włosów to muszę je koniecznie obciac tak mi zle z nimi za długie są za długo mi się schodzi przy nich, nawet w poniedziałekbylam u dwóch fryzjerek ale od ręki nie miały czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic Ja robie sobie wieczorkami jak mala idzie spac. I przy okazji z mezem rozmawiamy sobie o roznych sprawach albo opowiadamy jak minal nam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ja z kolei nie znosze piec ciast , dzis wynikow nie bede miala bo p***y daly mi glukoze do wypicia i nie zapytaly czy juz mialam pobranie ja tez zapomnialam a po glukozie juz tych innych wynikow nie mozna robic i musze w nast tyg co za zlosc no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc jak zawsze kapiel cyc i od 20 do 6 sen z przerwą na jedzonko o 24 :-) kiedys mala nie budziła sie w nocy ale okazalo sie ze przybrala cale nic wiec pare razy ja wzielam na spiocha a teraz juz sama zaczyna sie szamotac po lozeczku o tej porze. Za to w dzień o drzemke ciężko. Kasia jak mocno sucha skórka to w aptece można dostać maść cholesterolową kosztuje grosze, jest bardzo tlusta a z balsamow polecam dexaryl to do skory atopowej ale nawilza super jest niedrogi i dla niemowlat jak najbardziej. Pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z herbatką zieloną :) w końcu nigdzie nie muszę jeździć i załatwiać spraw ! jupi ! dzisiaj też nie wychodzimy do puki mąż nie wróci ponieważ auto zabrał a w aucie wózek jest - no nic jakoś damy radę. Dzisiaj mego brata synek kończy 2 latka :D i jedziemy na przyjęcie urodzinowe. Prezent zapakowany , słodycze też - jest ok. Ja już po warzywnym śniadaniu :) zaraz wypije herbatkę a Kuba ogląda bajki :) na minimini :) i zerka na mnie :D Dzisiaj chyba zrobię z 3 prania - Kubusia, różne i białe :D a jutro jeszcze męża robocze :D weszłam na wagę ciekawość większa i -3 kg ! huraaa ! jeszcze 2-3 tygodnie :) Muszę zacząć dużo pić wody bo jakoś mi nie idzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy kawie :) Ja ostatnio codziennie do kawy jem drożdżowke albo ciastko bo mąż rano w piekarni kupuje ciekawe kiedy zauważe te rarytasy na wadze :/ Ewinka sprawdzałas co taki sen znaczy? Brr szczury ale może to akurat na dobre się śni tak jak wszy i pająki hmm... z ciekawości znalazłam i widzieć biegajacego - ktoś namiętnie Cie kocha :D Tu link do sennika jak byś chciała sama poczytać... http://www.sennik.biz/sennik-szczur/ Mi włosy też strasznie wypadają ;( przed ciążą już miałam z tym problem a ciąży to był raj nie wypadaly nie przetluszczaly sie ehh teraz znów masakra :( Flavia sto lat! Wszystkiego co najlepsze :) mam nadzieję że mąż schowa dumę do kieszeni przeprosi i spędzicie bardzo miło dzień :) Gość85 jejku przykro mi jak nie urok to sraczka :/ daj znać co lekarz powiedział na ten kaszel i katar :( Moja nocka była średnia... poszła spać o 21.30 wstała o 2 potem 5. Wzięłam ja do łóżka to jeszcze pospala troche troche marudzila ale z łóżka wyszłyśmy przed 9... nieraz ma super noce i wstaje o 4 potem o 7 a czasem takie jak dziś :/ zazdroszcze Wam :) mamokubusia on na cycku tak długo potrafi spać? super :) Asik olej syf nie zawsze musi być idealnie hehe ;) daj znać jak beta :D ciekawe czy którejs z nas się przytrafi szybka druga (lub kolejna) ciąża ;) bedziesz z nami w kontakcie w tej przychodni? Tata dzis rano miał już 37 temperature także kamień z serca :) Nomadic Laura też czsem sobie kaszlnie i pytałam o to położną i powiedziała że to normalnie że czyści sobie drogi oddechowe tak jak kichaniem :) Gosza moja mi namietnie włosy wyrywa he mam realne zagrożenie wyłysienia :/ Kasia szacun ja nie mam ręki do ciast a raczej chęci :P leń ze mnie patentowany. Kiedy macie szczepienie kolejne? A czym myłaś małą że taka ma suchą skórę? My kapiemy w emolium lub oilatum właśnie i skóra ok także napewno się jej poprawi. Po kapaniu smarujemy balsamem z emolium mam go od jej urodzenia i jeszcze duuzo go jest także wydajny :) 400ml z pompką Wiola fajnie że mały nie musi jeść w nocy jakbym swojej cyca nie wyciągnęła to byłby taki ryk że cała kamienica by słyszała :/ ciekawa jwstem jak to bwdzie ze spaniem jal przejdziemy na butle całkowicie... wczoraj nie było mnke w domu o mąż dał jej 120ml i spała pp tym 3 godziny :D Aaaj też podziwiam Cie za te zaprawy kurcze nawet nie tyle umiejętności chociaż to też ale że Ci się chce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×