Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

super :) a mi spać się chce :D a z obroną nadal nic nie wiadomo inni też mają w d***e to ahh kurcze w poniedziałek zajadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wraca jutro, mama zostaje do niedzieli, bo jutro wieczorem wybywamy z domku na trzy godzinki jak stas usnie na urodziny koleżanki 30ste:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wraca stęskniony jutro:-) mama wyjeżdża w niedziele, bo jutro jak STaś uśnie idziemy na imprezkę, na jakies trzy godzinki do koleżanki na 30stkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie zrobię nick z obrazkiem :), potem. Dziś zaprowadziłam Kubę i okazało się ze mieli słoiczek przynieść a my nie mieliśmy no i smutno mu było więc kupiłam obok w sklepie kawę przesypałam do woreczka i pani mu i myje i podpisze :). Jak wróciłam s tym słodkie był zadowolony bardzo :). Ewinko przecież wiem ze byś nie wyzwala nas :). Esmi gratuluję Jacek się za sobie biorę chyba od poniedziałku :). Wczoraj tai chirurg mówił zadowolony tkanki miękkie między innymi tłuszczową bardzo wolno się goja nawet kółka mm na miesiąc tylko wiec czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic a ja myślisz jak też z cycem leżę widziałaś na poczcie tylko dla was schowałam. Ja cie rozumiem i nie mówię że nauczyłas to samo miałam z Kuba wiec wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik zakaz oglądania brzucha na siedząco! ;) Mamokubusia no ciężko zrozumieć ale sie domyślam także cierpliwości jak chirurg mówi że powoli sie to goi to trzeba czekać, bedzie git zobaczysz :) jeszcze nam przyskesz zdjecie pieknego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ BRZUCH To też straszny :( rozstępy, skóra taka nie elastyczna ... w tej chwili znowu zaczęłam się smarować smarowidłami - mam nadzieje, że pomoże. jak ja usiądę to też brzuch odstaje, boczki, nogi grube i ręce takie brzydkie, Dzisiaj w rozmowach w toku II część o odchudzaniu :D na zdrowym żywieniu też zacznę robiła różne kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę z małym śpi ponad pół godziny chwała mu za to jestem głodna ale jak wstanę obudzi się (nomatic rozumiesz mnie ) zjem potem. Zastanawiam się czy mu rękę przykryć bo jest na krótki rękaw ale to też go może obudzić . Znów mi kupy nie robił 3 dni dziś lub jutro spodziewam się lawiny :). Asik a w jakim celu badania? Ja mam zrobić wyniki na następną wizytę kontrolna po porodzie tylko juz 4 Mc pp porodzie ee.... Flavia wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń STO LAT!!!!! Jutro jadę ma zakupy ciuchowe patrzę właśnie w necie co tam ciekawego żeby czasu nie tracić. Chciałabym sukienkę z dzianiny jak dres szara melanż lub kurtkę motocyklowa z dzianiny jak dres szary melanż w tchibo były w necie są ale musiałabym na żywo zmierzyć:). Może Kubie kurtkę na zimę bo ma jedną na styk i Michałowi kombinezon może albo też kurtk. Coś na stopy cieplejszego nuż skarpetki jeszcze bym chciała piżame z fajowymi spodniami :). Zobaczę jaki humor będzie miał tata :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi jednak ja tez rezygnuje z takiej diety kurde jak ty na tym wytrzymujesz hehe :-) ja bardziej miesna niz warzywna tego by mi tu brakowalo. Brzuchatka smoczki juz chyba wszytskie wypróbowałam lacznie z tymi takimi starymi kauczukowymi :-) dla malej robia co najwyzej za dobry gryzak chociaz tak do ok 2 miesiaca jadla tez z butli az nagle odrzucila wszytsko co sie nie zwie cycem. Smialysmy sie ze w sex shopie jej sztuczna cycke trzeba kupic to moze zalapie :-) Widzialam zdjecie pokoju Stasia jest boooski! Jesli bede miala chlopca kiedys to juz mam inspiracje :-) Ja przenoszac mala musze i nas przeniesc obok bo inaczej w nocy po schodach bede latac a jakos mi sie to nie usmiecha dlatego tak to odwlekam. MamoK jak ty fajnie opowadasz o swoich dzieciach jeju nawet przez ten sloiczek jak to sobie wyobrazilam to az serduszko sie cieszy. Hehe ja zawsze mialam problem z waga i do szczuplaczkow nie nalezalam wiec myslalam ze po ciazy bedzie tragedia ale kurcze nie jest zle tylko biodra sie rozlazly. Brzuch niby mocno nie odstaje ale mial defekt juz przed ciaza w postaci brzydkiej blizny po wyrostku. Nie goilo sie, meczylam sie z nia troche a w ciazy sie dodatkowo rozeszla na nowo dlatego teraz tak bardzo nie chcialam cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek a co było z twoją blizna po wyrostku sorry ale pewnie efekt o moim powiklaniu napisz mi co się tobie działo i jak długo. Kocham te moje dzizeciury :)porostu. Ja mam fajna dietę myślę że przy karmieniu piersią można napisze czego nie wolno. - ziemniaki - białe pieczywo - rzeczy mecze, - smażone - słodkie napoje - cukier - makaron i ryz tylko ciemny można Od poniedziałku zastosuje :). A teraz jeść mi się tak chce ze jak książę się obudzi to zjem parówki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ja wrocilam po10 mala spala tak ciocia z mama pilnowaly a teraz zjadla i znowu spi zaraz spacer , myslalam dzis ze zwymiotuje po tej glukozie naprawde stalam przy zlewie jak pilam Esmi trzymah sie dzielnie Ewinka nie musisz pisac ze to nie ty bo kazdy o tym wiw znamy sie juz tyle czasuco do goscia najlepsze ze corki brzuchatki nie ma na poczcie haha usmialam sie, ciz ma czlowiek fantazje pewnue chcial wzbudzic w nas podejrzenie ze ma haslo :) a tu klops Nomadic teraz wisi na cycy bo jest maly potrzebuje bliskosci i dobrze a co lepiej stosowac zimny chow odkladac do lozeczka zeby ryczal az sie przyzwyczaji bo tez i tak robia .... wyrosnie z tego to sa najpiekniejsze chwile i kiedys za nimi zatesknimy bo dzieci szybko rosna i moze wymagaja duzo poswiecen roboty a nawet miejsca w lozku miedzy mama a tata i co z tego ? Jeszcze zdazymy sie nacieszyc tym pustym lozkiem i chrapiacym obok mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia Kubusia :) zaraz idę nastawić Kubusiowe pranie :D hihi Wczoraj w Biedronce kupilam album za 10,99 zł -200 zdjęć i muszę przyznać , że bardzo ładny album :) akurat zdjęcia z chrzcin itakietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Czesc dziewczyny mam pytanko do tych karmiacych butla, jakie butle uzywacie i jakie smoczki tzn. z jakim przeplywem. Ja uzywalam MAM bylo super potem zmienilam na AVENT i porazka ten odksztalcajacy sie smoczek, wracam chyba do MAM tylko z ich dostepnoscia u mnie w miescie slabo a prakycznie cale ich nie ma zostaje mi internet, chyba ze polecacie jakies latwiej dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggniesska
Witajcie! Wiele z Was zastanawia się pewnie nad porodem z mężem czy tam osobą towarzyszącą. Mój mąż był przy mnie i nawet spisał swoje przemyślenia. Gdybyście miały chęć poczytać i dokonać słusznej decyzji, zapraszam serdecznie: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka i matka ja kupuje wszystko w aptece gemini, butelkę z Mam do wody też kupiłam taniej niż w stacjonarnej aptece i smoczki też mają zwykłe i uspokajające. Mają nawet smoczki świecące w nocy, zakupiłam i jest super:) W ogóle dziewczyny można tam bardzo tanio kupić np emolium czy oilatum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Ja używam NAN z silikonowym smoczkiem Dostępne są w tesco. Smoczek 1. Mały już skończył 3 miesiące więc chyba już na 2 musze zmienić. Muszę poczytać ulotkę od smoczka jak będę w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agniesssskaaa my juz PO i mężowie nam do czego innego teraz potrzebni ale dzieki:) MamoK rozumiem nawet nie wiesz jak bardzo rozumiem. Asik wspolczuje glukozy wpieprzam ciastka równo ale po glukozie bym chyba umarla:P masz racje z bliskością ale mój D teraz czuje się odrzucony płacze w nocy itd pyskuje ale to przez szkole Boże jak szkoła zmienia, co do bliskości to zawsze był ze mną a teraz czasami myślę ze zawiodłam tak w gruncie rzeczy mam milion myśli w głowie na ten temat i pisze to tylko dla siebie bo to skomplikowane. Ale D kocha brata i z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. My znowu przy cycu:D Scielam dziś włosy do ramion fryzjerka mnie wcisnęła bo ma majowe dziecko i mnie rozumie:D Dzisiaj skruszyl mi się kolejny ząb matko zostanę bez zębów, bierzecie jakiś wapń czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik ale pięknie napisałaś to o najpiękniejszych chwilach. Brzuchatka przepraszam jeszcze nie policzylam karmien a ile razy karmisz Laurę? Leżę teraz z cycem wywalonym na wierzchu a Kuba piastke sobie wsadził i soka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Fionek oj nie wyglądasz na taka co ma problemy z wagą oj nie:) 33ona zdjeliscie holtera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczyny wyślijmy zdjęcia swoich pipek na pocztę, zobaczmy jak wyglądają po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc- jak chcesz to ja mogę wysłac również zdj moich włosów pod pachami:D U nas dzis tez fajna noc. Mąz dzis cały dzień w domu. Jestesmy pogodzeni:) duzo piszecie nie nadążam czytac. Dzięki za życzenia, 24 lata za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem się smieje jak czytam te poprzekręcane wyrazy i tez mi sie rzuciło ze mamaK napisała Kupa na swojego syna heh. a te zdj asik rozwaliło mnie, faktycznie silne dziewczyny głowy trzymają aż miło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia czego Ci życzyć skoro jesteś śliczna, masz fajnego męża i cudownego synka? :) Wszystkiego najlepszego kochana ! Asik zdjęcie na poczcie super :) Dziewczyny mam coraz mniej czasu, Pola praktycznie nie śpi, czytam co piszecie, ale nie mam kiedy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek może spróbuj naszego sposobu, biorę małego na ręce i tańczę z nim śpiewając różne piosenki, czasem wymyślam na poczekaniu rymowanki, wtedy kołysze się i powoli przymyka oczy, ale trzymam go w pionie jak do odbicia. Flavia 100 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, rano pisałąm ale mi skasowało post i sie zdenerwowałam. Asik fajne foto, ktora to Milenka? te zdjecie jak spi wygląda jak moj Adaś, taka mina:PNomadic dzieki ze pytasz, daje tylko wapno w syropie ale i tak polowe wypluje, jemu tylko smak mleka pasuje, oczywiscie kontrola neurologa i wybieram sie do neurochirurga bo ta glowka jest zniekształcona ale juz sie odkształca bo maly spi na boku, asik pisalas ze dziecko nie powinno, moj sie zam tak obraca i spi i pytalam lekarke i rehabilitantke czy tak moze spac i moze, jesli nie ma problemow z bioderkiem to napewno nic sie juz z nim nie stanie skoro jest ok.Kupilam ten alantan czy jakoś tak, tą zasypke i zasypałam szyjke ale widze ze po linomagu juz lepiej, dzieki:) zasypka ladnie wyszuszyla.Flavia sto lat, dobrze ze z mezem juz oki:) Nomadic dzidziuś potrzebuje bliskosci, i ja tez nie twierdze ze dziecka sie ucz i potem tak jest, niektore dzieci takie są po prostu ale w szpitalu widziałam jak babka non stop nosila dziecko, one spało ale ona je nosila i z nim spala choc one bylo spokojne, potem sie nie dziwie ze dziecko nie chce samo lezec i zasypiać.Ja do mleka uzywam butelki BIBI, ale mam smoczek z Lovi, 1 narazie i z butelki nie jestem zadowolona bo przecieka coś, avent też mam i też tak średnio, ta butelka smierdzi juz rumiankiem, zapachy wchłania.Moj je coraz rzadziej mleko, co 3 a nawet co 5 h w dzien. Noc była ok, zasnal o 20 i spal do 7 z jedna pobudka o 1 w nocy, podejrzewam ze jakby spal ze mna w zloku nie budzilby sie w ogole na picie bo jak spi ze mna nad ranem to jest momentalnie kamien i spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu buaha szacun za pomysl napewno go wykonamy :D Agata to nie ja wymyslilas z tymi bioderkami to rotopeda najpiew powiedzial Justynie a pozniej ja pytalam i tez powiedzial (inny) ze dziecko male ma leze plecy lub brzuch , ale jak juz sie samo przewraca na boki to juz nie szkodzi biodrom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK miałam operacje 6 lat temu, trochę niestandardowo mnie pocieli, a po niej szwy mi się rozeszły, jakiś czas byłam na antybiotykach bo był stan zapalny, jakieś opatrunki i ogólnie długo się goiło nie pamiętam dokładnie ile, a teraz mam bliznowca, czasami pobolewa. W ciąży bałam się czy nic się nie stanie ale było ok trochę się rozszedł ale już znowu się zmniejszył. Wiem o Twoich powikłaniach po cc i naprawdę współczuje tym bardziej że to jednak większa rana ale będzie wszystko ok. Troszkę cierpliwości bo faktycznie tkanka tłuszczowa wolniej się goi. I udanych i obfitych zakupów ;p Normadic w ciągu ostatnich lat moja waga przed ciążowa wahała się w granicach 50-75 i nigdy dłużej nie stała w miejscu więc jakiś tam problem jest hehe moja szafa ma dużą rozpiętość rozmiarów :) Agata twój synek to mój ideał te włoski i oczy aaachh piękny :) Flavia 100 lat !! :) Nie wiem czy w każdej Biedrze ale produkty Loveli do prania po 11 zl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją pisze do was a mala zjadła i ssa moja rękę na zmianę z gaworzeniem :-) już fajnie gada:-) chyba się dopomina tym gadaniem o uwagę,zaraz idę ją kąpać. Kupiłam dziś kaszki i deserki w sloiczkach bo była promocja. Wiola i nomandic to jak go już kupię to będziecie mnie inspirowac,tym bardziej że umiem upiec tylko kruche ciasto i muffiny:-) Co do włosów mi w ciąży wypadały a teraz odpukać nie wypadają,ale muszę końcówki podciac. Brzuchatka 1.10 ode na szczepienie druga dawka rota i 3x pentaxim. Ją mylam tym z rossmana i było ok teraz jakąś wyschla :-) kupiłam z emolium do kąpieli i krem zostawilam dziś w aptece 510zł... Asik a myślałam że poznamy wynik:-) Esmi karmiła piersią? Bo też by, chciała takie odchudzanie/oczyszczanie. Jak wyprowadzasz dietę żeby nie utyc potem? FLAVIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-) jak będziesz miała chwilę napisz jak tam z mężem,przeprosił? Ewinka wszystkie wiemy że to nie ty,dlatego nikt nie reaguje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×