Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Natka i matka
Asik kompletnie nic nie zmienialam a butelek uzywam MAM i kocham te buteki za ich cudowny smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik nie widac jak sie patrzy na buzie ale serio, ma asymetrie jak sie patrzy od gory, zrobie fotke jak siedzi w bujaku jutro. Asik ida mu zeby tzn wylazły 2 i to była rzeź ale on tak buczy od kiedy sie urodzil, non stop miałczy, raz tam poszłam w maju przed porodem to on non stop plakał, jęczał buczał cos i sobie mysle matko boska, jak adasko taki bedzie?Natka to dobrze, ze jej ustapilo, miejmy nadzieje, ze na zawsze. Nomadic a ty dajesz rade cokolwiek zrobic w domu z takim ssakiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia-fajne włosy, ja bym nie wytrzymała nerwowo z taką długością;) kiedyś miałam też długie:) teraz mam do ramion, w kucyku, kurcze wstawię fotki w niedzielę z chrzcin, to zobaczycie mnie;) -chrzestna kupiła wdzianko- mówiła,że będzie kaszkiet i muszka- z atrakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik faktycznie czasami po 30 daje dalej mleko i pije więc może będę tak robić. A ja pije piwo tzn pół szklaneczki :) Asik a ten Twój mąż to dużo energii ma bo po tyle h pracuje i ma jeszcze siłę na siłkę ? normalnie skąd bierze tyle energii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic szybko bo ja je usune bo jak maz zobaczy to wole nie myslec ;p moja sie nie slini ale lapki zabawki wszystko pcha do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hcvdgxcv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Moja sie slini,pcha lapki do buzi i pieluszke, rozek kocyka itp zabawek narazie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi my obydwoje tacy mało spimy szybko zyjemy mamy duzo energii hehe łapiemy co sie da z tego czasu :p jeszcze ma zamiar jakis mecz ogladac jak wroci pwnie zasnie na nim a o 4.30 wstaje :D wysle swoja blizne moja chyba jest najdluzsza , tylko skura odcisnieta od spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia ale masz talie ja nigdy nie mialam haha :) tzn taka jakąs mikrotalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata a Adas w nocy na boku spi czy na prosto a glowe mu na bok kladziesz kurde nie zdretwieje jej ta raczka nie wiem boje sie ja tak zostawiac heh moze nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mój m na siłowni był wczoraj i jutro też się wybiera. Ogólnie teraz się poprawił bo w dniu ślubu wiatr go przewracał. Flavia świetne włosy! Jeszcze kilka słów na temat brzuszka. Mam koleżankę, jest niska, ma trochę ponad 150 cm. 7 lat temu urodziła córkę. Często mówiła, że ma brzydki brzuch, ale niedawno mi go pokazała. Niestety nie przesadza. Tyle lat po a cały pomarszczony jak u staruszki, do tego wiszący płat skóry. Ta skóra normalnie leży na spodniach. Tak więc nasze brzuszki wyglądają ok, niektórzy niestety mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a mi od tego piwa to zamiast czytac blizna to przeczytałam bielizna i sobie myśle po co asik ma wysyłac swoją bieliznę hmmm jeszcze raz przeczytałam a to chodziło o BLIZNE - ojej trzeba iść spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik on w nocy spi normalnie, na tym gniazdku, bo w dzien non stopna boku jest, to wystarczy a jak nie dam gniazdka to mu leci glowka na ta plaskie i dupa, dlatego w nocy klade na wznak na gniazdko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek mojego tez by przewrocil haha nie no moze tak zle nie jest ale w porownainiu z moim bratem ktory jest jak niedzwiedz jescze brode zapuscil to wogole niby ten sam wzrost a moj brat wyglada taki wielki przy moim mezu , my mamy silownie w bloku wiec tylko na dol zejsc Co do brzucha to porpostu taką skore musiala miec cienką podatną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kurde nie mam gniazda ;/ ale czytalam zeby cos ciezkiego podkladac z boiku zeby nie dala rady przekrecic glowy wiec kupilam worek soli aczlowiek czytalam o cukrze ale jeszcze wezmie w nocy zje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik nic nie widac, ladna blizna, Flavia super figura, talia osy, wlosy piekne a to 1 zdjęcie usmiechnięte to istna ta moja kolezanka Kasia, masakra jestescie bardzo podobne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja dorosła chyba a głowę mam płaską aż wklęsłą w jednym miejscu. MamoK naprawdę blizna jak na świeżaczka jest ok dluga ale jeszcze zblednie i będzie cieńsza i w takim miejscu to luz ;p :) Wysyłam swoją 6 letnią, co prawda nie po cc ale tak wygląda po masażach maściach itp. dobrze że krótka chociaż ale blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
HAHAHAHA dobre, no cos cięzkiego to napewno nie przesunie, taki cukier ale np walek z recznika to moj wydupi od razu, co to dla niego taki kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, dobrze, ze napisalas, ze blizny mam szukac, bo inaczej bym jej nie zobaczyla :) Flavia, rany, wygladasz jak jakas arabska ksiezniczka :) Powinnas taniec brzucha tanczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Asik Twojej blizny prawie nie widać, wychodzi na to, że w Białym lepiej tną i szyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Śmiejemy się z mężem, że Milenka zje cukier:) Mama3 dokładnie tak wygląda Flavia:) Idę spać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
te wałki z kocykow to moja juz jako noworodek wywalala ta sol chyba poskutkuje :D bo widze ze spi sobie narazie nie przeklreca sie DObranoc Ilonek ja jeszcze pistacji pojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia arabska ksiezniczka haha wlasnie takie cos na brzuch ze swiecacymi monetami i rzeczywiscie by pasowalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piękne macie brzuchy! Ja swojego nie wyśle w życiu bo tez mam flaczka nad blizną:-( Fionek mam identyczne krzesełko tylko inny kolor, u nas oczywiście- biało-szare:-) Porysowało mi troche podłoge i myslimy co tu zrobic, żeby dalej nie rysowało. A pisałam czy mozna w kafeteri jakims cudem przeskoczyc do strony wybranej, np. do 500, czy trzeba tak strzeałkami pokolei? pytałam ale mnie olałyście, no jak tak można?! chyba przeniose sie na inne forum heheheheh (żarcik oczywiście) U nas ciężki wieczór, nie daje juz tego żelaza teraz przez kilka dni, STas sie męczy i koniec, dzisiaj biedak znowu płakał przeraźliwie, dla porównania on tak płacze jak np. przy wkłuciu igły podczas szczepienia:-( no straszne, na dodatek powymiotował trzy pajace, ach.. wymęczony zasnął. Ja tez uciekam bo nigdy nie wiadomo jaka będzie noc po takim wieczorze. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata nie bardzo wyrabiam się ze wszystkim, czasami mam zwykłego lenia czasami chocbym chciała to nie mam jak cokolwiek zrobić bo jeden i drugi wymaga uwagi potem jestem ja i cala reszta do ogarnięcia. Nie jest u mnie sterylnie bynajmniej:) Juz widziałam fotki idzie się załamać bo ja mam okropny brzuch wielki boczki, Blizne jak Fionek po wyrostku i Blizne jak po cc po operacji jajników,tez jestem w bliznach:) plus dwie blizny na kroczu:) czuje się strasznie zaniedbana Właśnie zajadalam sobie smutki i idę spać brzuch mnie juz boli Masakra z tym słownikiem jak pisałam Agacie zwykłego lenia to lenia zamieniło mi na penis hehehehe dobrze,ze przeczyttalam bo by bylo:D Flavia masz te włosy nieźle ja obcielam miałam do polowy pleców bo się mecze za dużo przy nich roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ciebie chyba po znajomości cieli nic nie widać.:) Wiecie ile ma moja blizna 18 cm chyba go p****alo partacz 18 cm to jest mega różnica. Zresztą taka fajna pozna coś tam ja pytałam to mówiła ze nie będzie tego Komentować. Chciałam wam odpisać śle nie mam już siły oczy mu się kleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka u nas co prawda korzystamy na gresie ale tam kolka mozna wymienic na takie miekkie gumowe a z drugiej strony podkladki ;-) hehe krzeselko to prezent sama pewnie tez cos bialego bym wybrala ;-) Flavia jakie cudne wlosy !!! Ja mam do lopatek i szalu dostaje z taka długością w zyciu bym nie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Nomadic penis mówisz:) Zajrzałam do Was i już nam dobry humor:) Ewinkaa ja nie umiem przejść na np 500 stronę, wydaje mi się, ze to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją już nie śpię,zuzia poszła spać o 21 wstała o 1,4.3 i o 6, coś się zepsuła z nocnym spaniem,chyba muszę jej niw pozwolić spać w dzień. Jedząc mało może mi się pogorszyć lub zniknąć pokarm? Jadę dziś mama odebrać robota bo nie mam auta może uda się kupić mate i jakieś ciushi dla małej i może a coś kupię. Wczoraj poklocilam się na wieczór z m i nie gadamy, a coś chory chyba jest,zobaczymy czy się dziś pogodzimy Mamok moi też mnie nie odwiedzą sami z siebie,muszę zadzwonić i ich opieprzyc to przyjadą wtedy. Ilonek widzisz nie ma się co martwić na zapas,zawsze trzeba myśleć pozytywnie. Teraz macie śliczna Pole:-) Mi włosy wypadają jak przed ciążą i w trakcie więc nie zauważam nicnowego. Polecam szampon DERMENA jest drogi ale świetny. 33ona ją si nigdy nie maluje nawet na wesela tylko tusz i blyszczyk:-)mój m to pochwala,nie lubi "tapet " Asik ile ją bym dała za 5 godz nie jedzenia:-)chociaż w nocy. Esmi a czemu ci się oczyszczanie nie udaje?bo chyba przeoczylam?bielizna:-):-) Agata jak zrobić takie gniazdko dla mojej żeby nie spala w nocy na lewej stronie? Ewinka strasznie mi żal synka twojego,biedny musi się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×