Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dzikidzik trzymam kciuki żeby było wszystko już ok i żeby Was wypuścili już do domu Brzuchy piękne asik rzeczywiscie prawie nie widac tej blizny. Ilonek brzuch jak sprzed ciąży chyba :) a jak remont? Nomadic moje włosy też są wszędzie na małej też :/ nie chce być łysa chyba wypróbuję ten szampon o którym kasia pisała... Flavia zdolny Twój K dużo rzeczy już umie zdolniacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
brzuchatka- rozumiem Twoją frustrację, mój wogóle nie przewija,jakoś ja wolę to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Agata znowu cie bede meczyc bo zaraz chyba te gniazdo zrobie , dziecko na plecach na nim lezy i tam w nim glowa czy jak czemu ono sluzy? Mamokubusia w rok jest bezplatna odra swinka rozyczka a skojarzona jest 16-18mc zycia rok od ostatniej dawki :) Ilonek moja raz zobaczyla siadanie i chce coiagle siadac klade na since to rece w gore i glowa na kolanach to samo przodem i tylem na lezaku tez a doipiero ma 3 mc wiec nie wiem czy to nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Brzuchatka dobre, jak ja bym miala sie denerwowac ze on spi a ja zajmuje sie dzieckiem to bysmy sie juz rozeszli, on pracuje i to rozumiem, ale jak ma wolne to tez spi, nie ma chleba, on nie pojdzie bo spi i ja lece szybko jak maly zasnie :/ a dzis go wola a on ze mnie oczu nie spuszcza i mowi nie patrz tak na ta mame, no sorry jak ja przy nim wszystko robie a on nie koniecznie to tak jest niestety a pewnie jak bedzie mial z rok to adas mnie oleje i tylko bedzie tata, jego strasznie dzieci lubia, no coz, takie zycie.Brzuchatka nie przejmuj sie tym, opierdziel go jak wstanie i tyle, slodkie foto dodalas malej, ale moze daj jakies twoje bo w sumie takie jedno nie wyraźne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dzikidzik powdzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka Ty to masz jednak "łeb" nie od parady!!!:-):-) tak wymyślić z tymi stronami!:-) suuuper:-):-) dziękuję za ten pomysł,myślę,że nie tylko mi sie przyda. Co do męża to przykro mi:-( źle zrobiło nie dziwie sie,ze jesteś wkurzona:-( musisz powiedzieć,ze jestes wsciekla bo zachowuje sie jak mały dzidziuś.ja tylko powiem,ze jak Stasiek dzisiaj trzeci raz ulał i mial troche mokre na ramieniu to juz mi sie tak nie chciało co przebierać,ze włożyłam chusteczke higieniczna żeby go nie ziębiło to,to bylo ok.3ciej,a przed 4ta jak m to zobaczył to taki dostalam ochrzan,ze na pewno Staś mruczy przez ta chusteczkę:-( i przebral go od stop do głów,ale Stasiek i tak nie chcial spać to go nosil,lulal,nic. Ja sie podniosłam po 5tej przytulilam i zasnął.m tylko westchnął i sie obrócił na bok;-) Dzikidzik nie mam klinika bo Staś nigdy w nocy nie ulewał:-( nie wiem co jest,od dzisiaj nie dajemy tego żelaza i zobaczymy czy jest poprawa w nastroju,kupach,ulewaniu... Co do kapania z nosa to karmie na płasko na poduszce do karmienia jak siedze albo na łóżku,nie umiem zrobić tak żeby bylo mi wygodnie i żeby Staś mial wyżej głowę,no ma wyżej ale delikatnie bo pod jedna noge jan trzymam poduszkę wkladam sobie takie pudeleczko.czytalamno tym i nawet wkleilam tu link,to jest wtedy jak jest duży wyplyw pokarmu,do nosa jest to nawet zdrowe bo go przeczyszcza,bo mleko matki ma takie różne swoje cudowne właściwości:-) to nic groźnego,tylko potem chrobocze w nosie. Widzę,ze dzielnie sobie radzicie w szpitalu,jak mala to znosi? Dni sie bardzo ciągną w szpitalu? Ikonek,Flavia no tylko penisy Wam w głowach hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka mój tak samo się zachowywał dobry tatuś na 5 min ale mu kilka razy to wygranęłam i zauważyłam zmianę - bardziej się interesuje Kubą :P lubi z Nim siedzieć bo razem się śmieją i Kuba nie spuszcza jego na krok !!! i dzisiaj jak m szedł do pracy to jak zwykle buzi buzi i śmiechy chichy :D i zazdrocha wzięła mnie hehehe Dla Kuby brzuchol bolał bo strasznie płakał ale dałam mu bobotic forte na smokala i z mleczkiem wypił mlesio i poszedł spać smacznie. Zaraz pranie muszę popowieszać. Czy Wam też nic się nie chce robić ?! bo ja odwlekałam pranie cały czas ale wczoraj się wzięłam za pranie , dzisiaj kolejne. Muszę lodówkę rozmrozić i umyć bo jakaś masakra :( ale to w weekend. Mam nadzieje, że m dostanie wolne w poniedziałek kurde blaszka !!! a dzisiaj mamy z Kubą mega spacer. Na pocztę po paczkę, do cerfura po mleko oraz chlebek, do orange wypowiedzieć umowę oraz odebrać paczkę z AVON ! :) uhuuu troche drogi mamy ale damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Moj tez chce usiasc ale mu nie pozwalam, dobrze trzyma glowe na brzuchu i jak ciagne go za rece i dlatego ma ochote na więcej, chyba kręgosłup za słaby na takie wygibasy, tez sie nie obraca na brzuch, tylko na bok. dzikdzik oby dziś wszystko bylo juz dobrze i mogliscie wyjść do domku:) asik ona chce po swojemu lezec i tak sie zachowuje, ja z moim mialam to samo, byl wrzask jak ukladalam glowe, teraz juz nie ale napocilam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
to gniazdko ma sluzyc temu zeby mu głowa nie leciała na ten zły bok, i tak leci ale mniej bo te gniazdo blokuje, ale w twoim przypadku nie wiem czy sie sprawdzi bo Milena lezy na wprost a o to w gniazdku chodzi, zeby dziecku glowa nie szla na boki tylko na wprost lezało i jest tam taka dziurka ze glowka sie tak nie odkształca.Ewinka jak mu nosem idzie to za duzo chyba mleczka wypija, i dlatego tak ulewa mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju,ale szybkonpiszecie! Dziećmi sie zająć a nie tu na forum!!:-) hehehehe Agata wieczorem to buly wymioty na pewno,tak mu chlustało i to godzone po jedzeniu,w nocy to ja nie kontrolowalam,słyszę ze steka podchodzę a tu caly pajac mokry i poduszka,no nie wiem...teraz znowu zasnal... No ja tez j poczytałam to do konca nie rozumiem tego żelaza:-( napisala,ze mamy niedokrwistwosc,to to samo co anemia? Ale wcale nie mamy bardzo niskiej hg.. Szkoda nam dziecka,robimy przerwę i juz. No ja na pocztę tak czesto nie wchodzę wiec nie widziałam odpowiedzi i nowych zdjęć tez nie,ale brzuchatka kiedys nam wysylala swoje z dedykacja dla nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzychatka wymagasz od swojego m myslenia a jak na faceta to za juz za duzo...jak wstanie pewnie nawet nie bedzie wiedzial za co zla jestes. Ale sie nie dziwie ja tez bym sie wkurzyla. Agata serio serio hehe tace moge nosic jak sie schyle trochę :-) a dlaczego tak to nie wiem chyba mam tak od zawsze bo to nawet nie od lezenia bo ona jakby bardziej z gory plaska chyba ze o szczebelka lozka tak namietnie opieralam :-) chociaz mialam takie afro ze powino asekurowac hymmm no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no to przynajmniej się nie kłócicie... jak panicz tak wcześnie wychodzi :) mój właśnie wstał i pyta a to nie chcesz tych bułek? Nie! Kuwa Flavia Moja śpi na klinku nie myślałam o tym żeby go wziąć hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka wodac dwa biale punkty na dole i dziasla tam so straszmie nabrzmiale. Nomadic Pierwsza corcia miala 4 mies jk miala juz wybite 2 jedynki dolne. Brzuchatka nie denerwij sie bo szkoda twpich nerwow. Co do karmienia z uEbieniem przeszlam to z pierwsza corxia bo karmilam ja ponad poltoraroku. Nie bylo zle czasem zacisnela i zabolalo a jeszcze mala cholera za kazdym razem po ugryziemiu smiala soe w nieboglosy. Hehge. Ostatnio cEsto mysle o Mozeniejden pamietacie ja i ten nick. Kurcze moze kiedys sie odezwie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak czytam o tych główkach płaskich i moja też ma taką,kupiłam na allegro takie wałeczki specjalne ale ona je rozsuwa bo już za silna jest.Fionek moja mała też jak ją kładę na brzuszek to nie potrafi rąk położyć do przodu tylko rozkłada je na boki i wygląda jak spadochroniarz i główkę też słabo podnosi,jak znajdziesz jakiś sposób na to to się podziel bo ja już myślę o tych napięciach mięśniowych,a napiszesz jakie masz krzesełko bo widzę że dziewczyny zachwalają,a też muszę jakieś kupić.Kurczę martwię się tą główką i też boję się na noc ją kłaść na boczku bo zaraz nosem ryje w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik miałam identyczny sen przed chwilą pisałam. ja chyba zageszcze mleko kleikiem kukur bo mój od 2 dni znowu je po litr na dobe, a juz jadł 850-900. to przez tą krzykliwosc ciągle je, jak chce wydłuzyc czas to płacze. własnie sobie trzyma butelkę. czy któras juz zageszczała mleko? nie utyje po tym? brzuchatka ales pomyslała z tymi stronami. super zaraz spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka zobaczysz jal bedzie w ciągu dnia z tymi wymiotami jak tak dalej będzie to chyba do lekarza? :( a kiedy powtarzacie badanje krwi? Wiem że po miesiącu ale kiedy to wypada? Tak wysłałam kiedyś z dedykacja zdjecia ;) Teraz nauczyłam sie oznaczać na zdjeciach innych osób hehehe i udostępniłam zdjęcie które siostra ma u siebie wow ;) I zaś nie pamietam co miałam pisać wrr za dużo piszecie mamy!!! ;) za grzeczne dzieci macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka a jaka ta hemoglobina?? I erytrocyty?? Tak niedokrwistosc to to samo co anemia. Dzieciaczki w pewnym momecie maja fizjologiczna niedokrwistosc ale wtedy suplementy sa zbedne.Bieeny Stas te problemy zoladkowe to pewnie od tego zelaza heh ja w ciazy jak mialam hg 8 to zaczelam brac wieksze dawki i sama zle tolerowalam przez jakis czas a co dopiero taki maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ale będą jaja jak to nie będzie działać hahaha ;) Agata myślisz ze to za wcześnie tak pozwalać siadać na chwile ? Kirde ja moją tak podnoszę na chwilkę bo sie rwie głowę podnosi hm ona w ogóle jak ją podniose za rączki i siedzi to zaraz prostuje nogi i chce stać :/ może lepiej nie podnosić jej... Fionek no właśnie myślenia a ja mam wrażenie że on czsem w ogóle mózgu nie używa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek właśnie jak to leżenie małej na brzuchu ćwiczycie? Bo od śpiącej Milenki to serio sie nie nauczy heheh uśmiałam sie ;) Chyba że Milenka sie cukru naje to bedzie pobudzona i może wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba narazie trenujemy i trenujemy a pod paszki jej wlozylam taki koc zrolowany zeby nie mogla tych raczek cofac do tylu i daje jej zabawki z przodu wlaczam muzyczke swiatelka i cuduje zeby jak najdluzej ja zajac. Zobaczymy jakie beda efekty, bo pediatra to zaraz pewnie na rehabilitacje wysle, ale moze dzis na spacerze podpytam w przychodni jak bede w poblizu. A krzesełko baby design pepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ćwiczymy na brzuszku leżenie i polubił bo już główka do góry i się śmieje ta nasza śmiechotka :) Ja dodałam troszkę kleiku do mleka :) już 2 raz :) :) ale tylko tyci tyci. Ja zaraz będę się szykować bo jak Kuba wstanie chcę iść z nim na mega długi spacerek :) :) Fionek asik oraz 33ona szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie 4 mamuśki na spacerze :D super by wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Fionek,my idziemy jutro na szczepienie i ciekawe co pediatra powie,moja starsza córka też tak miała i z dnia na dzień jak ją położyłam to leżała,więc może te moje dzieci tak mają,jutro się okaże czy mam się martwić.Dziewczyny nie macie nic przeciwko temu że czasami się tu odezwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czasami teraz jak np jedna do sklepu wejdzie a druga zostaje to patrza jak na matke blizniat z 2 wozkami to co by bylo z 4 :-)zdjecia by pstrykali. Albo wspolny koncert glodowy hehe cala okolica by nas slyszla pomysleliby ze jakas syrena alarmowa czy cos.... Samaba napisz prosze co ci powiedzieli ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Brzuchatka ja chyb bede caly dzien chodzi z myslalami o twoim wpisie nie wyrabiam : Także znów na śniadanie jadłam czekolade a k***a panicz śpi do tej pory i nie zanosi się żeby wstał! wybacz ze cie nie pocieszam ale wiem ze takie klotnie to norma i mnie przebiegaja podobnie haha i ja podobnie mowie itp :D dlatego jeszcze gardziej mnie to smieszy , ale moj nie jest najgorszy jak ma wolne czy weekend to robi wszystko przy malej a tak to nie wymagam bo i tak malo spi duz pracuje wiec nie bede go w nocy budzic bo tp troche nie halo moim zdaniem , ja siedze na wolnym moge sie wyspac wiec i ja wstaje :) Czytam pytanie z ostatniej strony jak nakarmic dziecko w pełym uzebieniu wiec mam plan mozna kupic taką szczeke plasitkowa jak dla boksera i juz cycki cale i dziecko takie ladne kolorowe :) Samba a jak ta glowka wyglada jka mala spi ? ile jz wazy bo chyba wtedy duzo bylo co nie? , Moja wlasnie kima sobie na boczku , ja zaraz rosol nastawie Co do jedzenia to np wczoraj zjadlam : parowke , kawalek ciasta, parówke , troche bake rolsów, mała chałke , marsa i po 20 3 skrzydelka i ziemniaki , w miedzy czasie pepsi i sok jablkowy bo nie pije nic cieplego od ciazy chyba ze kawe kopiko zbrazowym cukrem ale nie mam na stanie ide rosol stawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka ja mysle ze to od tego żelaza cholernego ;/ Samba pewnie , chociaz nam tu juz przypieli metke niegoscinnych mamus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ja nie mam tu kolezanki z wózkiem chodze sama jak palec i to szybko bo mały nie chce lezec w wózku. brzuchatka działa:) mój spi. zjadł i zasnął i wez mu nie daj, dzis zageszcze i zobacze ja pamietam foto brzuchatki, jest ładna i szczupła. samba- nie mamy, ani troche:) ach z tymi facetami, mój nie umie przebierac kazałam sie nauczyc ale nie bo on sie boi, a kupy mówi ze sie brzydzi i tak to jest z nimi. mój wraca róznie przewaznie koło 17 aaajj pamietam moze niejeden, przykra historia. aaaj ja ciagle myle twój nick i pisze ajjj, zdradz czy to są 1itery waszej czwórki? jest Anastazja a druga córeczka jak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka nie przejmuj sie kiedy my stalysmy w kolejce po rozum i piekno oni stali w tej po piwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×