Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pualinka niewiadomo

wysmianie malego penisa

Polecane posty

Gość pualinka niewiadomo

hej dziewczyny, mam kolege z malym fiutem co sie wydalo ostatnio :) jego kreci jednak obsmiewanie, ponizanie go. chce abym mu to zrobila live lub przez net. nieco dziwne co? zrobilybyscie cos takiego facetowi gdyby chcial? chce wam sie smiac jak czasem widzicie male czlonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
terenia mowisz powazie? napisalam mu o tym, a on sie napalil jest na skype nick - pawelekkkz mogabym dolaczyc i czytac co mu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panasonica
poznalam onlne kiedys takiego fceta co to lubil, bardzo wyzwalajace musze powiedziec... wiec zrob jak bedziesz miala okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małego, ale nie lubię być poniżany. Wolę bić i upokarzać moje partnerki, które chętnie się na to godzą, bo nie brakuje mi pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
ten moj kumpel to generalnie jest pokrecony wiec wcale mnie to w sumie nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak zrobilam, ale niechcacy jak byla pijana na imprezie... chlopak mial strasznie malutkiego i nie wyrobilam. szkoda mi go bo uciekl z imprezy zaraz. ale jakby chcial to bym go z checia wysmiala jeszcze raz :P fajne uczucie byc tak szczera do bolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że nie zapominajcie że to nie ich winna że mają małe pałki, jeden lubi być wyśmiewanym z tego powodu a inny się załamie i powiesi więc uważajcie by komuś nieumyślnie krzywdy nie wyrządzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
no to wiadomo, ze to ma krecic OBIE strony... wiem, ze niczyja wina, ze tak poszlo z natura. ja tez nie jestem lala z zurnala i mam swoje kompleksy ale umiem sie tez z nich smiac. a kolege... hm, ustawilam na jutro. zobaczymy jak nam sie to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala, aby takich facetow bylo wiecej. w sensie, ze ok masz malego, ale nie znaczy, ze jestes slabym czlowiekiem. za bardzo faceci utozsamiaja swoja wartosc jako czlowieka z wielkoscia fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Bo facet to myśli tylko kootasem i niczym innym nie potrafi się szczycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy chcecie być piękne i adorowane a my chcemy czuć się męscy to takie dziwne ? Wasze atuty to biust pupa talia włosy nasze to mięśnie, penis, sylwetka V. Wszystko to jest tylko fizycznością, liczy się też osobowość i charakter ale nie ukrywajmy że zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają w sobie nawzajem charakterystycznych pożądanych cech fizycznych, zwłaszcza na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna z ogrodka
sie temt filozoficnzy zrobil, a dziewczyna chciala kawalek perwersji i dominacji tu uskutecznic :) moze powinnysmy zalozyc kolko dziewczyn, ktore by to zrobily i facetow, ktorzy by tego chcieli doswiadczyc, wtedy my mialybymy fajne, podniecajace rozmowy a i faceci mieliby radoche (ci co to lubia oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
fajny pomysl martynka :) wchodzisz w to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna z ogrodka
pewnie :) za kogo sie pierwszego bierzemy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""gość ja bym chciala, aby takich facetow bylo wiecej. w sensie, ze ok masz malego, ale nie znaczy, ze jestes slabym czlowiekiem. za bardzo faceci utozsamiaja swoja wartosc jako czlowieka z wielkoscia fiuta."" .....kolejna pokrecona facetka.No niestety.takas mundra co?To teraz wyobraz sobie jak jakis mezczyzna zaczal by sie wysmiewac z twojej rozdymanej kuciapy wielkosci wiadra albo miski mojej babci.Co powiesz o twoich mikrych cyckach wiszacych jak dwie klapy siegajace do pepka-no slycham.Podoba ci sie?Takas mundra-tak.No to dawaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jak bardzo facetki sa wrazliwe na punkcie swoich kuciap rozwalonych i rozjechanych jak nalesnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""gość ja bym chciala, aby takich facetow bylo wiecej. w sensie, ze ok masz malego, ale nie znaczy, ze jestes slabym czlowiekiem. za bardzo faceci utozsamiaja swoja wartosc jako czlowieka z wielkoscia fiuta."" --taaak?A co z waszym utozsamianiem kobiecosci z cyckami i "malenka cipenka"?Moze o tym pogadamy-co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""""gość No tak. Bo facet to myśli tylko kootasem i niczym innym nie potrafi się szczycić."''-to jest wymyslone przez nas-wysil sie na cos oryginalnego-wymyslonego przez twoja plec-potrafisz?Poza tym to wy myslicie macica.To jest analogiczne do mesklego mozgu.Rozejrzyj sie wokolo.Popatrz na wszelkie przedmioty cie otaczajace.Wszystkie one z dokladnoscia do jednego zostaly :wymyslone,zaprojektowane i zrobione przez nas-mezczyzn.Pokaz mi teraz wynik twojego"myslenia"a moze raczej kojarzenia ta twoja macica-no-czekam.............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur... A juz tak fajnie temat sie zapowiadal ;> Az niespodziewanie nadeszka odsiecz... Bochater h wie z kad i h wie po co?! Nikt tu Cie frustracie nie wyczekiwal ;) Jesu jak mnie lecza zakapleksione szcurki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka niewiadomo
kinley, dzieki :) no spodziewalam sie, ze tu sie zleci stado niepewnych siebie facetow. nie mniej rano wstaje, patrze nieco odpowiedzi, mysle oho temat sie rozwinal a tu o - maly penis, do ktorego nic nie mam sie przeczepil :) mam nadzieje, ze sie nieco tu dzieewczyn pojawi i otwartych fcetow na takie zabawy. nikogo do niczego nie zmuszam przeciez czy nie namawiam. a pomysl z tym w ogole to wyszedl od faceta w koncu :) i za 1.5h bedzie sie wlasnie to dzialo, az mokra jestem jak o tym mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
no to pochwale sie, ze jestem po sesji z naszym forumowym kolega :) niesamowite przezycie :) wyzwalajace, takie cos co sie normlanie w twarz nie mowi... i jak widzalam jak nas oboje to podnieca to sie nie moge doczekac na live :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;> fajna zabawa nie... Co prawda przez kabel sie nigdy nie bawilem ;p ale zabawa jest mega stymulujaca ;) Ach... ;) He, moja Pani ladnie to podsumowala "kto by pomyslal, ze taki malutki k***sek moze dawac tyle przyjemnosci" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pualinka niewiadomo
kinley, nooooo :) rewelacja. wiesz nie wiem czy bym na zywo tak dala rade. ja tylko pisalam dzisiaj. pomogl mi w ogole chlopak jak to pocisnac, ale rewelacyjnie wyszlo. no i w szoku bylam ze tyle wytrzymal (ponad 40 minut, ostrej zabawy swoim sprzecikiem :P) no i ze az taaaki wytrysk duzy :) patrzac jak z takiego malego tyle leci to mnie napalil strasznie. zatem... jutro spotkanie live :) i jestem pewna, ze da mi wiele radosci :) bo przeciez nie tylko na small cock humiliation czy jak to sie pisze sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska kujawy
ja bym tego ne mogla zrobic tak oficjalnie. z kolezankami to jasne, ze sie smiejemy, ale tak do faceta, jakos glupio. chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki, moj fiut nie jest wcale taki maly chyba, ale chetnie bym poznal dziewczyny, ktore by mnie powysmiewaly i ponizaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupie zdziry jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam małe k***sy w mojej cipuni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzą mnie małe penisy, naszczęście mój chłopak ma dużego. Jakbym takiego spotkała to napewno bym się nie naśmiewała,pozostaje tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×