Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiesława57

Jestem przerazona wyborem syna

Polecane posty

Gość Wiesława57

Jak w temacie,jestem przerażona związkiem mojego 28-letniego syna.2tyg.temu przedstawił mi swoją dziewczynę(a właściwie kobietę) ma 33lata jest starsza od niego,ale to nie ważne ,ona ma 2 dzieci i do tego każde z innym,nie ma wykształcenia ,jak to mówi zawód fryzjerki jej wystarcza.syn jest farmaceutą i nie wiem co on w niej widzi ,jej wygląd mnie również przeraża taka wymalowana lala z pazurami na pół metra.Jak przemówić do rozsądku synowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława57
Dodam że nigdy jej nie za akceptuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to znajdź mu lepszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wszyscy, łącznie z twoim synem, mamy w d***e twoją akceptację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesslaw44
zapytaj go co on w niej widzi... moze cos czego ty nie widzisz, bo cie zaslepia zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale dlaczego jej nie zaakceptujesz? bo co? bo nie ma wyksztalcenia? nie rob sobie Wiesiu jaj ! sprobuj ja poznac bo byc moze okaze sie milion razy wiecej wartosciowsza od tych ksztalconych panienek z pretensjami do calego swiata i wymaganiami jak conajmniej princessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz głupiego syna, ja bym nigdy nie zapoznała partnera ze swoimi rodzicami, a przecież chyba wie, że jesteś toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiada mu w lozku i tyle. faceci juz tacy sa. poza tym moze jest szczera i kobieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieca jest napewno skoro już dwóch ja zapyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak jest panną z dwójką dzieci które nawet nie ma z tym samym facetem i w dodatku jest starsza od Twojego syna to rozumiem że jej nie akceptujesz. Jeżeli w dodatku dochodzi takie wykształcenie to jest to dodatkowy minus. Rozumiem Cię. Ja na Twoim miejscu też bym jej nie zaakceptowała chociaż ten brak wykształcenia byłby dla mnie kropką nad i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława57
Jak tak bardzo chciał starszą to ja mu mogłam to dać a nie obca baba z bachorami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie poradzisz na to, że syn myśli k***sem! zrobi jej trzecie i będzie płacił - ale na dziś dla niego tylko picka jest ważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, dał się omotać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde balans
Mam plana jak może wyjść z tego z twarzą. Niech się z nia ożeni i uzna dzieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...pewnie, a ją zamrozi na 10 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co o tym wszystkim sądzi twój mąż - czyli ojciec syna? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława57
Najbardziej nie akceptuję tego że ma dzieci z innymi facetami a mój syn chyba naprawdę chce tylko zamoczyć bo ona miss też nie jest wymalowana ok ale bez makijazu potwór (byla u nas na noc)co oznacza ze jest bezwstydna.Syn kupuje jej ciuchy oraz wyzywienie.co to w ogóle ma byc?boję się ze ją zapłodni,umrę wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława57
Mąż nie żyje 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliia
w akcie zemsty Wieslawie znajdz sobie mloda sikse, najlepiej taka z gimnazjum i ja pykaj gdzie popadnie, kupuj jej ciuszki,zabieraj na wakacje, syn zzielenieje z zadrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława57
Mąż nie żyje,ale znając jego poglądy nie byłby zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O równowagę w przyrodzie się martwisz, rodzi się wnuczek to pora umierać? :-) ...wyluzuj, mąż już nie żyje to musisz poczekać na drugiego wnuka i dopiero ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wyście robili temu synu że wyrósł na takiego wymoczka, który nie potrafił do 28 lat znaleźć sobie normalnej panny? I żeby poczuć smak kosmatki prowadza takiego paszczura? Biłaś go warkoczem i kazałaś sikać na siedząco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój syn to sprzedawca pomad różenj maści, dlaczego fryzjerka ma być złą partią dla ekspedienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo paskudna z wyglądu i dzieciatości. Nie byłaby dobrą partią nawet dla inseminatora chomików. To oczywiste przecież .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyturban
Rozumiem cie. Chce sie dla dzieci jak najlepiej. Z drugiej strony moze on nie moze sobie znalesc nic lepszego? Jezeli jest z nia szczesliwy to lepiej miec kogos niz nikogo zupelnie. Moze to bedzie krotko trwalo ale zawsze to jakis kawalek w jego zyciu w ktorym jest szczesliwy. Nie psuj mu tego. Cierp w milczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak zapyli chwasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyturban
Trudno. Mam podobna sytuacje i wiem ze nie ma nic gorszego od samotnosci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później będzie jeszcze bardziej samotne. Ale wy na to nic nie poradzicie.... Bo co mogłyście im zrobić złego - już zrobiłyście. I nie da się tego naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyturban
Trudno jest nie popelnic bledow w wychowaniu dzieci. Nikt nie jest w tym na 100% perfekt. Wazne jest dobro dziecka. Czyli co nie miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety nie powinny mieć dzieci. Szczególnie te które twierdzą że "najważniejsze jest dobro dziecka", nie wiedząc co to jest "dobro". Generalnie stwierdzenie że coś jest "najważniejsze", świadczy o fanatyźmie. A fanatyzm ZAWSZE jest przyczyną nieszczęść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×