Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam swego miejsca na ziemii

mam trochę gotówki w jaki biznes zainwestować

Polecane posty

Gość szukam swego miejsca na ziemii

ciuchy, alkohol, kawiarnia- ciastkarnia - piekarnia hm....nie mam pomysłu :(.....mam 60 tys, w co zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś? możemy przejść na prv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w siebie
w tym kraju nic się nie opłaca robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się może nad zainwestowaniem w niemieckie domy spokojnej starości. Jak dasz tam swoje 60 000 zł, to będziesz przez 10 lat otrzymywać po 600 zł miesięcznie, a wraz z ostatnia ratą dostaniesz połowę zainwestowanej kwoty, czyli, 30 000 zł. To oznacza, że masz lokatę oprocentowaną 12% rocznie, a cała inwestycja to 17% w skali roku. Firma ma przedstawicielstwo w Polsce, więc, nie jest tak, że dasz kasę gdzieś do Niemiec i nie masz n nic żadnego wpływu. Jeśli będziesz zainteresowany szczegółami, to zapraszam do kontaktu mailowego - studiorem@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl choć trochę, debilu! Jakie mogą być z mojej strony oszustwa? Przecież nie proponuję dać mi kasę tylko rozważyć inwestycję w pewien projekt ogromnej międzynarodowej korporacji. Weź kretynie, nie ośmieszaj się pisząc takie pierdoły. Ponadto, zastanów się - czy chcesz dołączyć do grona tych kogo właśnie przesłuch*je prokuratura w sprawie pomówień mnie na tym i innych forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwórz SH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciała bym dać Państwu możliwość zapoznania się z naszym projektem dającym ludziom czas i pieniądze i wykorzystania go w sposób jaki pasuje Państwu. Można korzystać z darmowych oraz płatnych szkoleń, darmowa strona internetowa, najlepszy moim zdaniem autoresponder i co najważniejsze możliwość współpracy z nami co pozwala zarobić prawdziwe pieniądze i to z wielu źródeł dochodu - wybierz jak chciałabyś/chciałbyś pracować z nami aby odpowiadało to Twojemu stylowi życia. Mamy również program dla wszystkich tych którzy dbają o zdrowie lub też chcą zrzucić zbędne kilogramy (program oparty na treningu, przepisach kulinarnych dopasowanych indywidualnie i wymiana doświadczeń z innymi użytkownikami programu). Rejestrując się u nas za darmo możesz wybrać co interesuje Ciebie lub korzystać z wszystkich opcji jakie dajemy Ci za darmo. Wystarczy się zarejestrować po czym na filmach instruktażowych przedstawimy nasz serwis partnerski tak aby wszystko było dla Ciebie jasne. Skorzystaj z szansy póki się pojawia: http://dominatormarketing.pl/?partner=zestawwitamin W razie pytań pisz: sylwia.dm@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jeśli chcesz zainwestować nadal taką kwotę na rok to odezwij się do mnie. Zainwestuj w mój biznes, pod zastaw działki budowlanej o wartości 100000zł. Warunki spłaty ustalilibyśmy osobiście. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą inwestycji czekam na wiadomość pod numerem telefonu 537525439. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a d a m o
Mam dużo zleceń budowlanych w kraju i za granicą.POTRZEBNA gotówka od zaraz w wysokości 30.000 tyś zł.Zwrot po 6-miesiącach 60.000 tyś zł.Chcesz zainwestować -napisz.Adamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandrow
Teraz najlepsze inwestycje widać w nieruchomościach i to właśnie na nich można robić najlepsze interesy. O jakich kwotach mniej więcej mówimy? Milionach, przy czym jednak przejęcie takich środków od jartomu rzeczywiście pozwala wygospodarować fajny kapitał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM Przedstawiam oferte inwestycyjna , wsparcie finansowe jako udzial procentowy w firmie 10% za 100000 zl. ( DO UZGODNIENIA ) W zalaczniku przesylam biznesplan. Firma posiada potencjal ,zaistnienia na rynku a przede wszystkim przy malym wsparciu finansowym osiagniecie wysokich zyskow z prognoza stabilnosci finansowej na przyszlosc. Firma LOVAMY Stefan Szydlowski, Bartosz Hejman, z siedziba we Wloclawku. zorientowana na spoleczenstwo w Polsce , oraz kraje zachodnie. Kontakt telefoniczny,skype, osobiscie. royal@royal-pl.com skype – royal-pl Proszę o kontakt w celu omowienia szczegolow i podjecia slusznych decyzji. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlajkjorstajl
Kawiarnia to nie jest pewny biznes wg mnie. Ciuchy... wiadomo ludzie muszą się ubierać, duży popyt jest teraz na butiki internetowe, byc może coś takiego - można prowadzić w domu, więc koszty to głównie towar. A jeśli nie koniecznie inwestycja akurat w biznes, to polecam poczytac ten wątek http://www.comperia.pl/forum/lokaty/952-w-co-inwestowac.html - ja sama zainwestowałabym w kawalerkę na przykład, chociaż przy tej kwocie to troszkę ciężko, ale np. garaż - i wynajmować. Plusem jest to, że nie ma przy tym dużo pracy,a chętni na zimę na pewno się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakis sklep z ubraniami? Taki był mój pierwszy biznes, dosc latwo znaleźć kontakt do hurtowni w których dostaniesz dobre ceny za materialy- chociażby tak na szybko znalazłam w mojej okolicy www.migro-tex.pl mysle, ze to spoko pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W złoto, w złoto, w złoto! To się zawsze opłaca, zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Ja staram się systematycznie inwestować niewielkie sumy (w Mennicy Złota) i tym samym osiągam pewną finansową stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8_cali_do _raju
od czego masz ręce ? usta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0998
Za 5 tys. sprzedam wszystko (caly biznes). ww. testynarkotykowe pl 570 425 996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljanu
A ja bym spróbowała zainwestować w zabawki dla dzieci albo gifty itp. Na przykład https://moc-prezentu.pl Niby nic wielkiego i wydaje mi się, że też nie potrzeba dużych nakładów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myslałes o franczyzie? Ja ostatnio czytałem o fajnej opcji otworzenia myjni pod marketem na http://biznespodmarketem.pl/ Teraz to popularne i duzo ludzi korzysta co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluss
Ciekawym pomysłem jest otworzenie drukarni, albo chociaż kupienie jednej maszynki. Popularny i dobrze dochodowy jest tampodruk. Można kupić taka maszynkę do tampodruku i znakować różne rzeczy.Gadżety , zabawki, pendrivy i co tylko wymyślisz. Mogę pokazać wam przykład firmy, która robi tampodruk we wrocławiu. Możecie tam też dowiedzieć się więcej o tej technice Tampodruk http://drukarniamacma.pl/technologie-druku/tampodruk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×