Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pieszczoch_123

Czy lubicie pieszczoty piersi

Polecane posty

Gość pieszczoch_123

Moja kobieta nienawidzi, gdy pieszczę jej piersi. Bez względu na to czy robię to delikatnie, czy "ostro", próbowałem wszystkiego, rozmawiałem, ale mówi że ją to drażni i żebym o tym zapomniał. Jak myślicie, czy to jest normalne? Mam przejść z tym do porządku dziennego, czy mimo wszystko starać się ją jakoś do tego przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odplywam jak facet mi piesci moje piersi a jezykiem masuje sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ją to drażni to odpuść sobie, nie wiem czy to normalne ale widocznie ona tego nie lubi- może ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tego nie lubię. Mam okropnie wrażliwe brodawki i każdy dotyk mnie drażni.Jest to dla mnie szalenie nieprzyjemne. Z tego powodu zrezygnowałam z karmienia piersią.Po prostu nie byłam w stanie wytrzymać... Brrr... Nie wiem dlaczego tak jest.Gdy mój partner gładzi i całuje mój biust jest miło - dopóki nie dotknie sutków.Czar pryska i pojawia się irytacja.To chyba jakiś rodzaj nadwrażliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak na dodatek ssie i gryzie sutki to odlatuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczoch_123
Może faktycznie odpuścić? Ale najgorsze jest to, że jakieś 3-4 lata temu nie miała nic przeciwko... ponadto naprawdę ma się czym pochwalić... a ja czuję się jak dziecko przed witryną pełną słodyczy, bez grosza w kieszeni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi są wrażliwe są dni ,że mnie to podnieca ,a są również takie dni ,że drażni mnie dotyk piersi i wtedy nie chcę by mąż ich dotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie lubie dotykania piersi.Nie sprawia mi to przyjemnksci,raczej jest drazniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż i żona

A ja uwielbiam jak mój mąż bierze krem i pieści moja piersi i jeszcze dotyka sutków. A potem ją takie są nawilżone to się w nie wtula. Mmmmm... Jestem wtedy taka podniecona. Uwielbiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala...mi

Ja uwielniam ! Najbardziej kiedy ssie i wyciąga mi sutki ,które stają się coraz twardsze ,coraz większe .Wtedy w cipce czuję mrowienie i robię się coraz bardziej mokra .Mam specjalne klipsiki do nakładania na sutki i ich wyciągania .Przy umiejętnych pieszczotach piersi mam często orgazm .Uwielbiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy
36 minut temu, Gość Lala...mi napisał:

Ja uwielniam ! Najbardziej kiedy ssie i wyciąga mi sutki ,które stają się coraz twardsze ,coraz większe .Wtedy w cipce czuję mrowienie i robię się coraz bardziej mokra .Mam specjalne klipsiki do nakładania na sutki i ich wyciągania .Przy umiejętnych pieszczotach piersi mam często orgazm .Uwielbiam .

Jeszcze napisz że masz na imię Dorotka i mieszkasz w K. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że każdy egzemplarz kobiety jest inny niż inne: moja obecna uwielbia wszelkie moje aktywności w okolicach jej piersi i sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karolina pani napisał:

Ja bardzo lubię jak facet masuje mi piersi cauje 

Jestem masażystą po szkole. Służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak teraz z ma problem z piersiami to za trzy kolejne lata nie będziesz mógł dotykać niżej bo też będzie ja drażnić to jest początek twojej meczami uciekaj 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×