Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problem z wytryskiem

Szybki wytrysk

Polecane posty

Gość Problem z wytryskiem

mam problem z wytryskiem bo jak zaczynam się kochać z dziewczyną to dochodzę po 2-3 minutach a wiem że by chciała więcej a jak bawimy się tylko to ona może dojść pare razy a ja po dobrych 20 minutach nie rozumiem może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie nie rozumiem czym się różni "bawienie" od seksu, przecież nie bawicie się na odległość myślą, tylko dotykacie narządów bezpośrednio, a właśnie orgazm twój czy dziewczyny jest wyzwalany dzięki delikatnemu pocieraniu żołądzi i łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym zbyt szybki wytrysk nie jest problemem/chorobą, którą należy leczyć. Problemem będzie skąpy lub brak wytrysku!!! Rada: 3 razy spuść się do pochwy dziewczyny, za 4-tym razem, jeśli Ci tylko stanie, czas stymulacji na tyle się opóźni, że zadowolisz wreszcie dziewczynę wyzwalając u niej 1 prawdziwy orgazm a u siebie 4, więc nie zawracaj duupy, tylko ciesz się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandon
Są na to odpowiednie ćwiczenia, które pomogą Ci przedłużyć erekcję i opóźnić wytrysk. Możecie też kochać się w wannie pełnej wody, bo woda zmniejsza wrażliwość organów płciowych, a jej dobroczynne działanie wpływa na opóźnienie wytrysku. Możesz też kupić sobie jakiś suplement diety, np. Selectin, on pomaga na takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×