Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmienilam sie ze

zwiekszone libido po 30 a niezadowloy maz

Polecane posty

Gość zmienilam sie ze

Mam 31 lat, meza, 2 malych dzieci, bylam do tej pory szczesliwa... Kiedy skonczylam 31 lat libido zwiekszylo mi sie o 100% ( nie zartuje) Kiedys moglam to robic 2x w tyg a teraz codziennie albo i 2x/dzien. Normalnie pozadnie mnie rozsadza a jak juz przyjda dni plodne lub na pare dni przed okresem mam ochote sciany drapac :D Maz jest wsciekly bo zwyczajnie nie daje mi rady, jeszcze jak zrobi mi minetke to mam spokoj na jakies 3 dni ale po normalnym stosunku juz na drugi dzien mam chcice. Zaznaczam, ze maz nie potrafi mnie doprowadzic do orgazmu w trakcie normalnego stosunku tylko oralnie. Wczoraj sie o to poklocilismy , maz wyrzucil mi , ze mysle tylko o "d*pceniu" , ze on jest zmeczony a ja tylko o jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim ciśnieniem nic nie zadziałaś, musisz się postarać. Coś fajnego wymyśleć. Za bardzo leniwe się zrobiłyście kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienilam sie ze
jakbys wiedzial ile ja wymyslam , jestem w lozku baaardzo aktywna az maz mowi , zebym tak nie robila bo on sie wtedy za szybko podnieca i dochodzi :( a urozmaicen jest duzo, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeszcze a szybko dochodzi? po tylu latach razach? dziwne. może daj mu analnie, podobno w twoim wieku dopiero próbują niektóre. albo, daj mu trochę też wolności, nie naciskaj. nie pisz tylko znajde kochanka, bo zdzir u nas dostatek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to samo 35 lat i ochota na okrolglo tyle.ze moj mnie bzyka teraz codziennie i twierdzi ze im czesciej tym mu sie wieej chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienilam sie ze
nie chce zadnego kochanka bo kocham meza ale chcialabym czesciej sie kochac a nie tylko 1x/tydz no max 2x dla mnie to za malo. maz mowi, ze szybko dochodzi kiedy dluzej sie nie kochamy (np ja mam okres) albo kiedy po takiej przerwie ja jestem tak podniecona, ze jecze :O itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienilam sie ze
analu probowalam ale tak bolalo, ze pwoiedzialam - nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zabierz się za widrator, najlepiej kupcie z kilka, aby najlepszy wypróbować. Niech Cię na przemian stymuluje wibratorem, potem k***sem. Jak on dojdzie albo nie bedzie miał siły dokończy wibratorem. A jak od wibratora nie masz mokro, to żele są, oliwki itp. ja z moją dziewczyną uwielbiamy się kochać cali w oliwce bambino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×