Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

luteina albo duphason UK blagam

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z uk ma do odsprzedania luteine badz d*phason?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci? Lekarz nie może ci przepisać czegoś innego bo wiem ze za granica nie ma tych leków ale są inne odpowiedniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu podtrzymuja ciaze dopiero od 13 tvg wcześniej jak ma sie plamienia poproztu daja poronic bo zarodek wedlug nich nie jest silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się dzieje, plamisz który tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja plamilam od poczatku do 14 tyg dopiero wtedy dostalam leki (w Niemczech) to akurat racja bo jeśli zarodek jest vz defektem lepiej nie mieć chorego dziecka. No ale to juz twoja decyzja. Mam pudełko luteiny jestem w pl teraz masz kogoś w pl żeby mu wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest do końca prawda z chorymi zarodkami, ja urodziłam zdrową córę w Polsce i do 14 tyg byłam na d*phastonie 2x1, też miałam plamienia i bóle, pewnie ciaze bym poroniła bez lekarstwa, teraz jestem po raz kolejny w ciąży w UK w 6 tyg miałam plamienia, wcześniej jednak sprowadziłam z Polski luteine, po lekarstwie plamienia ustały, teraz jestem w 8 tyg byłam tu na usg i wszystko w porządku zarodek rozwija się prawidłowo i wiem że będzie zdrowa dzidzia tak jak z poprzedniej ciąży, myśle że w UK rodzi się dużo dzieci, dlatego takie podejście, tym bardziej że tutaj są ludzie z całego świata a system zdrowotny jest jeden dla wszystkich, poza tym wiele lekarst można dostać bez problemu bez recepty tylko są strasznie drogie, również d*phaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie zawsze plamienia znaczają, że z zarodkiem jest coś nie tak, bardzo często to wina zbyt niskiego progesteronu i wystarczy właśnie luteina lub d*phaston aby donosić ciążę i urodzic zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Luteiny z 1,5 opakowania ale do Anglii nie wyślę bo drogoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam że autorka musi mieć szybko na dniach jak plami a z Polski do Anglii przesyłka troche idze czasem do 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia oznaczaja ze cos jest nie tak z zarodkiem ??? Kto wam takich glupot nagadal ?? Mozna plamic z przyczyn hormonalnych, Moja mama jest ginekologiem od 36 lat i jak jej to przeczytalam to uwierzyc nie mogla.autorko ni czytaj tych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zarodek jest chory to żadne lekarstwo nie pomoże poprostu obumże, ja tak miałąm zarodek obumarł a lekarstwo dalej trzymało, więc jak zarodek jest zdrowy to warto mu dopomóc mamy 21 wiek i skoro Polscy lekarze przepisują d*phaston i luteine dla swoich Polskich pacjentek to wiedzą co robią, a mamy swietnych lekarzy i wiele dzieci urodziło sie dzięki lekarstwom podtrzymującym ciąże, moja kuzynka od początku ciąży coś tam brała bo krwawiła potem leżała długo w szpitalu bo skurcze a urodziła 2 wspaniałych, zdrowych chłopców i gdyby nie medyceyna i takie angielskie podejście też by ich nie było na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mozesz wyslij mi na email swoje imie i nazwisoko oraz miasto gdzie mieszkasz a wysle Ci kase przez western union 6t 3 dzien mama jak wysyla mi czasami paczke to idzie przez 6-8 dni Bede Wam bardzo wdzieczna!! Moj email adres dzynek_bacu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz 13 miesięczna coreczr przy niej rowniez mialam plamenia i zalatwialam sobie luteine przez neta mala urodzila sie zdrowa i jest madra dziewczynka nie chce stracić tego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w UK. Luteina i d*phaston to progesteron jak plamilam po szlam do apteki i powiedział am co chce i dostał am fakt kosztowało dużo 21 tabletek ponad 80funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz rodziny w pl znajomych żeby ci wyslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pytalalm znajomych i nikt nie ma tych tabltek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
list polecony idzie ok tydzień, nie zdazrzyło mi sie żeby było 3 dni a mieszkam w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech jakąś twoja znajoma w pl odejdzie do giną poprosi o receptę i ci kupi ten. Lek. Jesli zależy ci na dziecku juz dawno byś to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam luteine i duphaston mieszkam w UK zofia_n@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do oddania luteine(5opakowan) wazna do marca 2016. Oxford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nadal ma pani luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam!!!!!!!!!!!! i do tego angielski odpowiednik to: Medroxyprogesterone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiachcedziecka
ma ktos na sprzedaz luteine w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wakefiel
Pilnie potrzebuje odkupic luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam luteine dopochwową 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tez 3 opakowania, dopochwowe. Jestem z Krakowa. limubai8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×