Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bez odzywek bialkowych mozna rozbudowac miesnie

Polecane posty

Gość gość

Pyta kobieta-wegetarianka. Bez odzywek bo podobno sa szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz rozwinac, jak tego dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktaaakk
mogę, ale najpierw musisz podać co chcesz osiągnąc z jakiego punktu startujesz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka: od 4 miesiecy zaczelam cwiczyc, na poczatku aerobik w grupie, miesiac temu zaczelam chodzic na silownie, trening obwodowy, czyli przebiezka po wszystkich maszynach. Chcialabym miec ladniejsze cialo i pozbyc sie troche tkanki tluszczowej. 163/58, tluszcz zbiera sie glownie brzuch-biust-plecy. Wyczytalam ze tluszcz spala sie szybciej, jesli ma sie wiecej miesni. Ale jestem wegetarianka, wiec za duzo tego bialka nie mam w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktaaakk
trning obwodowy czyli przebieżka po wszystkich maszynach jest bardzo dobry, rozwija dość wszechstronnnie , mięśnie mogą ci urosnąc ale nieznacznie, natomiast mam pytanie czy ty chcesz miećmięśnie dla nich samych , czy tez schudnać za ich przyczyną , bo obawiam się , żę jak już będziesz mieć te mięśnie to nie będziesz za bardzo zadowolona, takiego prostego przełożenia, mięśnie -mniej tłuszczu nie ma można powiedzięć ,że osoby dobrze wytrenowane, nie tyją tak bardzo , np z tego powodu , że mają dużo mięśni i dużą wydolność i przy wysiłku typu wejście po schodach, podbiegniecie do autobusu spalająądużo cukru w krwi , który nie odkłada im siępóżniej w tłuszcz mogą też np. więcej chodzić , typu do sklepu piechotą zamiast samochodem i też spalają trochę tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktaaakk
co do samego białka, pogłoski ,że do wzrostu mięśni potrzeba ich nie wiadom ile jest mocno przesadzona wystarczy normalne zdrowe odżywianie, czytałem artykul o kulturystach wegetarianach , jeden jadł codziennie na śniadanie 10 jajek :) a;le on miał potężne mięśnie, był zawodowcem :) trenuj tak jak teraz , zmieniaj to jak ci pasuje jakieś ćwiczenie , raz aeroby raz coś innego , cierpliwości a sama zobaczysz efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×