Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milenaaaaa1111

3 tydzien ciązy pobyt w szpitalu plamienie brak pecherzyka

Polecane posty

Gość milenaaaaa1111

witam , wlasnie znajduje sie w szpitalu ... kilka dni temu zrobilam testy ciazowe i wyszly od razu (robione wieczorem) , okres mi sie spoznia 6 dzien, piersi mnie niesamowicie bola , dzisiaj rano dostalam plamienia, lekarz nie widzi jeszcze pecherzyka, ( 3 tyg minelo od zaplodnienia) czy to mozliwe ze jeszcze nie widac ciazy??? nie wiem czemu pojawily sie plamienia , dzisiaj bylu takie dwie plamy czerwone a poniec juz takie resztki brazowe jakby sie konczyl okres ( bardzo slabe) czy przy poronieniu leca od razu skrzepy, czy w 3 tyg widac ciaze???????? czekam na wynniki krwi , ale cos nie przychodza jeszcze i nie potrafie sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
nie denerwuj się spokojnie czekaj na wynik krwi. pecherzyka w tak wczesnej ciaży jescze nie widać. na pewno wszystko bedzie dobrze. trzymam kciuki daj znac jak będziesz cos wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będzie jakiś 5 tydz. według OM, w tak wczesnej ciąży pęcherzyk może być jeszcze niewiedoczny na usg, zwłąszcza jeśli sprzęt nie jest najlepszej jakości, brązowe plamienia świadczą o spadku progesteronu, który jest odpowiedzialny za prawidłowe zagnieżdzenie i utrzymanie ciąży, więc mam nadzieję, że dostajesz d*phaston lub luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1111
przyszlo badanie kwi , jestem na 100 % w ciazy , teraz bede tylko sprawdzac czy dzidizius sie dobrze rozija , dostaje luteine i d*phaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1111
dostalam od wczoraj plamienia brazawe , nie wiem od czego , lekarz powiedzial z jutro kontrolnie mnie zbada i sie dowiemy... od czego moga byc plamienia brazowe?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brazowa krew to krew utleniona. to może być resztką po tamtym plamieniu . Ale może też objawem np poronienia . Kiepsko się coś zapowiada ta cudzą jak rakiet problemy od początku. Może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka33
a nie powiedzieli, po co w ogóle położyli Cię do szpitala? przecież te wszystkie badania lepiej robić ambulatoryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za każda dobę w szpitalu dostają dodatkową kasę od nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? W 3 tyogdniu ciązy leżysz w szpitalu? CCHORE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie liczy od zapłodnienia więc od okresu to będzie jakiś 5tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę cie po cieszy to co napisze. Ja od 6 tyg ciąży plamilam niby nie krwią tylko brązowa wydzielina balsam się i byłam załamana ze od poczatku problemy nas dodatek mieszkam za granica lekarz nie dal mi nawet d*phastonu na podtrzymanie ciąży bo takie są zasady ze do 13 tyg ciąży w Niemczech się nie podtrzymuje w dodadku musiał am chodzić do pracy byłam pewna ze poronie. W 14 tyg dostał am luteine i przestał am plamic wtedy wyluzowalam odeszła z pracy oszczedzam się i dziś zaczynam 25 tydzień:-) jednak ciąża jest problemów a muszę leżeć i cały czas jestem na d*phastonie i lekach rozkurczowych bo niestety szyjka od 6 tyg się skraca ale leże i jest w miarę ok w środę IDE do lekarza być może trzeba będzie krążek założyć. Nie martw sie i lez bedzie dobrze. A jakie leki podaja ci w szpitalu ma m nadzieje ze dostalas luteine albo d*phaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był 3 tylko 5 tydzień. Kobieto, nauczy się, że tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 6 tc też zaczęłam plamić a ciąży na usg nie było widać. Teraz synek ma 3,5 miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1111
napisalam ze 3 tyg od zaplodnienia , wiem ze to 5 :)... dalej plamie , ale na szczescie na brazowo , podaja mi leki na podtrzymanie jutro mam badanie hcg czy poziom hormonow rosnie, jak dlugo mozna plamic??? Mam czasami male bole brzucha , ale mowia ze to normalne Jak dlugo mozna plamić???? Boje sie , pragne tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1111
dostalam cos na spanie lece spac, jutro badania to sie cos dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak Mileno? wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, napisz co u Ciebie, miałam podobna historię i chciałabym wiedzieć, czy u Ciebie wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×