Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia09

pomocy

Polecane posty

Gość monia09

Cześć wszystkim ! mam duży problem z facetem .podoba mi się już od 3 lat ;) znam się z tym chłopakiem już po nad rok ;) poznaliśmy się w tamte wakacje i jakoś tak zaczęliśmy pisać lecz ten kontakt się urwał po jakimś czasie :< I w tym roku również byliśmy na tych samych wakacjach w tym samym czasie i jakoś tak zaczęliśmy kręcić:) i po jakimś czasie on przyjechał do mnie potem jak do niego :) i nie wiem co sobie o tym mysleć skoro chce żebym mu robiła jakiś masaż , i wg on mnie przytula ja jego :) i ogólnie to on mi się już podoba od 3lat bo od 3 lat jesteśmy na tych samych wakacjach :) i nie wiem jak mu to powiedzieć że bardzo ,ale to bardzo zaczęło mi na nim zależeć :Tylko nie prosto z mostu . I bardzo się boję że go stracę po tym jak mu to powiem , ale jest taki problem że mieszkamy w innych miastach z czego on studiuje jeszcze w innym mieście :< do jego rodzinnego miasta ode mnie jest ok 80km Ja mam 17 on 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż powiadasz :P Widzi, że na niego lecisz i ma nadzieję, że pobzyka sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia09
taki to on nie jest że zależy mu tylko na jednym . Chciałabym dodać jeszcze do tego że raz mu już powiedziałam że mi się podoba ale to było rok temu i już więcej potem do tego nie wracaliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bądź namolna. Gdyby coś chciał, to już dawno by działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia09
mogę wyjść na idiotkę ale muszę mu to powiedzieć jakoś żeby potem w przyszłość nie żałować tego że nie powiedziałam mu o tym :< Proszę o pomoc jak mu o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×