Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapach papierosów mi przeszkadza

Polecane posty

Gość gość

Możecie się ze mnie śmiać, ale zapach papierosów wywołuje u mnie mdłości. Czasem spotykam interesujących ludzi, ale nie mogę znieść, jeśli przy mnie zapalą, a mnie owionie dym. Macie na to jakiś sposób, bo nie chcę być dziwadłem, które czepia się drobiazgów. Wiem, dla wielu to drobazgów, ja od razu dostaję chrypki, lzawią mi oczy, tak ostro reaguje mój organizm na dym. Przecież trudno wyrzucić osoby palące całkowicie ze swojego otoczenia. Odruchy wymiotne mam nawet przy osobach, których ubranie jest przesiąknięte dymem z papierosów. To dotyczy tylko tego specyficznego zapachu, grill już na mnie tak nie działa. Macie pomysł, ja sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy pomysłu :) Ale rozumiem Cię doskonale. Mi dym papierosowy straszne przeszkadza, w mam wrażenie, że wszyscy dookoła palą papierosy, wszędzie czuć ten dym. Jedyny pomysł - nie zadawać się z osobami palącymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukOdLat
Dym z papierosow ! ? To nic innego jak smrod ! ktory szkodzi innym tez mi przeszkadza, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez. Moi sasiedzi z dolu pala. W sypialni u mnie czuc ten smrod strasznie, wydaje mi sie ze jak oni wychodza na zewnatrz palic to dym wlatuje do mnie przez otwarte okno. Strasznie to uciazliwe. Pala jakies tanie smierdziuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposób jest prosty- mówisz że Ci przeszkadza dym i prosisz, żeby przy Tobie nie palic. Ja tak robię i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×