Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Primexa

Kładł ktoś podłogę bez pomocy fachowców

Polecane posty

Gość Primexa

Pytam, bo zastanawiamy się nad taką opcją. Chodzi o to, czy laik jest to w stanie wykonać poprawnie. Dodam, że nie chodzi o panele. Czy lepiej, żeby to jednak robiła jakaś firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie panele to nie ryzykuj.Choć my w domu sami daliśmy radę i z drewnianą i z panelami,ale trzeba się przy I opcji natyrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panele ułoży średnio rozgarnięty człowiek. A jak są na "klik" to już całkiem łatwizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w domu wszystkie płytki położyliśmy sami I terakotę i glazurę Łazienkę kładłam sama, pierwszy raz i wyszło dobrze, równo Tylko że ja nigdy się takich prac nie bałam bo wychowana przy chłopach Na pewno trochę się trzeba natrudzić No i zatrudniając fachowców masz- teoretycznie- święty spokój( od początku ustal ze wszystko na tip- top żeby nie wyszło że zapłacisz a i tak będziesz harować sprzątając po nich wszystko, jak zobaczą że mogą syfić i zostawić nie posprzątane to będziesz miała urwanie głowy) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero doczytałam że chodzi o panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantell
No chyba nie chodzi jednak o panele, dlatego też w sumie radzę wziąć fachowców. Na tym nie ma co oszczędzać, bo jednak nie chodzi o jakiś detal. Warto mieć to porządnie zrobione i z gwarancją. My mieliśmy robione przez fachowców i ne żałujemy. Mamy znajomych, co robili sami, pomarnowali trochę materiału, w sumie i tak trzeba było poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primexa
Mantell, no i wypada przyznać rację. Nie zaczęliśmy jeszcze, ale poczytaliśmy, posłuchaliśmy i po namyśle doszliśmy do wniosku, że nasze wątpliwości były nawet nie na miejscu. Nie mamy doświadczenia. A kto u ciebie kładł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantell
U nas byli to Parkiet Studio. Solidna ekipa. Zawieść na nich nie powinniście. My się nie zawiedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parkiet kładłem razem ojcem. Jedynie do szlifowania wziąłem fachowca, ze względu na niezbędną maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×