Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostac w Anglii czy wracac do Polski

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam z partnerem w Londynie. On jest tu dluzej, ma doswiadczenie, referencje, kursy, szkolenia, zna bdb jezyk, zarabia dosc dobrze. Ja pracy zadnej nie mam i mimo, ze robie wszystko to zadnej znalezc nie moge! Z jego wyplaty choc nie zla tez na wszystko nie starcza. Wynajelismy jeden pokoj, a sami zyjemy w salonie. Dzieki temu z pensji partnera placimy za wszystkie rachunki, czynsz, jedzenie, chemie, ubezpieczenia i samochod, a to, co z wynajmuj jest na dodatkowe wydatki i przyjemnosci(u rania, kosmetyki...) Nie wiem co mam robic. Czy sisdziec tu czy wracac do Polski? Co Wy byscie zrobili? Zycie jest rozne i nie daj Boze niech sie cos stanie, przeciez bycie na czyims utrzymaniu to tez nic dobrego. Ja juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie wracać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z partnerem? jak wrocisz, to o nim zapomnij... daj sobie jeszcze moze czas, moze masz za duze oczekiwania, co do pierwszej pracy, moze na poczatek cokolwiek... ucz sie pilnie angielskiego, grunt to byc dobrej mysli i nie popasc w depresje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski mam dobry. Oczekiwan co do pracy nie mam duzych, bo jak moglabym miec... Kelnerka, sprzedawca, sprzatanie to chyba nie az takie wymagania. No ale kazdy woli osobe z doswiadczeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zostać. Co cię czeka w Polsce? Chyba, że masz swoje mieszkanie, niskie opłaty i masz zaklepaną pracę w Polsce. Ja bym na twoim miejscu został. Iść do urzędu może skierują cię na jakiś kurs, może do szkoły językowej. Może warto iść na kurs pisania biznes planu i otworzenia własnej działalności. Np sprzedawania czegoś na ebay? Jest pełno możliwości. Nie wiem w jakim mieście mieszkacie? Myślisz, że w Polsce jest kolorowo? Wszędzie jest podobnie tylko tu w UK nie zostajesz z ręką w nocniku. Zostać i przeczekać ciężki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj do Polski - królowej nieroby nie potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech sie wezmie za dzieciorobow, samotne matki i beneficiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Anglia się skończyła. Wracaj do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w PL jest  oraz lepiej. PIS dba o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostać w UK to wyrok na życie bez perspektyw. Zarobisz te marne 2.000£ i ledwo zwiążesz koniec z końcem,. A w PL za tą sumę żyjesz jak król! Jak masz kapitał to wracaj. W UK nie ma przyszłości. Nędza postępuje w zastraszającym tempie i pełno kolorowych brudasów naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka z groszkiem
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zostać w UK to wyrok na życie bez perspektyw. Zarobisz te marne 2.000£ i ledwo zwiążesz koniec z końcem,. A w PL za tą sumę żyjesz jak król! Jak masz kapitał to wracaj. W UK nie ma przyszłości. Nędza postępuje w zastraszającym tempie i pełno kolorowych brudasów naokoło.

spieeeeerddaaaalajjjj płatny pisotrollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.12.2019 o 18:07, Gość Gość napisał:

Zostać w UK to wyrok na życie bez perspektyw. Zarobisz te marne 2.000£ i ledwo zwiążesz koniec z końcem,. A w PL za tą sumę żyjesz jak król! Jak masz kapitał to wracaj. W UK nie ma przyszłości. Nędza postępuje w zastraszającym tempie i pełno kolorowych brudasów naokoło.

UK dwadzieścia lat temu a dziś to przepaść. Brudasy się rozpłodziły i niszczą wszystko co rodowici Anglicy zbudowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za to PL zmienia się na korzyść. Pensje rosną i ludzie są zadowoleni, bo PiS dostarcza to co obiecywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Za to PL zmienia się na korzyść. Pensje rosną i ludzie są zadowoleni, bo PiS dostarcza to co obiecywał.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS zapewnił Polakom dobrobyt. Dlatego Polacy odwdzięczają się głosując na nich. Najważniejsze jest to, że PiS nie łamie raz danych obietnic tylko realizuje je krok po kroku. Tak buduje się zaufanie społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS dostarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W jakiej partii jest najwięcej szlachetnych polityków? Bez wątpienia w PiSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa

Wymyslony temat bzdura !!! Nie ma opcji zeby nie mogla isc do pracy chocby jako Support worker. Nie musi mieszkac w Londynie skoro jak pisze partner ma auto , mozna taniej np Kent lub Essex w zaleznosci z ktorej strony blizej .... ludzie kto wam placi za pisanie takiego g...na tendencyjnie wychwalajac Polske bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W PL jest radosny dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987
Dnia 18.12.2019 o 12:08, Gość Bereszkowa napisał:

Wymyslony temat bzdura !!! Nie ma opcji zeby nie mogla isc do pracy chocby jako Support worker. Nie musi mieszkac w Londynie skoro jak pisze partner ma auto , mozna taniej np Kent lub Essex w zaleznosci z ktorej strony blizej .... ludzie kto wam placi za pisanie takiego g...na tendencyjnie wychwalajac Polske bleeee

Ale w Polsce jest taka glupia mentalność, że ludzie nie chcą pracowac jako jako pracownicy socjalni itd, a osoby  niepełnosprawne, z zaburzeniami psychicznymi , dorosli z zespołem Downa itd to najlepiej by ich gdzieś pozamykać, bo 'psują krajobraz'.

W Polsce ich na ulicach niemal nie widać, a dlaczego/ bo są w domach, w zakładach, mało kto wiedzie w miarę normalne życie, jest to smutne.

 No i w Polsce gardzi się niestety 'gorszymi zawodami'.  tak jakby wszyscy mieli pracować w korpo, byc lekarzami, prawnikami czy naukowcami.  taki jeden z drugm, padliby jak muchy bez smieciarzy, sprzątaczek i piekarzy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS dał nam pracę i daje pieniądze. Dlatego ich popieramy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polska pięknieje a Polacy obrastają w piórka. Wszystko dzięki PiS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rydzyk znowu się obłowi w te święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kiwi
Dnia 20.12.2019 o 11:30, Gość Gość napisał:

Polska pięknieje a Polacy obrastają w piórka. Wszystko dzięki PiS!

zmień leki na ZNACZNIE  silniejsze, błagam.

p.s. Piszę z Polski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosa

gdyby nie pis to musialabym emigrowac z pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×