Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PAYBACK

Kosmetyki z Yves Rocher

Polecane posty

Gość PAYBACK

Witam :) mam pytanie i prośbę jednocześnie znajdzie się tu ktoś bezinteresowny robiący zakupy na http://www.yves-rocher.pl/ a nie zbierający punktów payback ?? Jeśli tak to bardzo bardzo bym prosił o dopisnie mojego nr paybaack do zamówienia 0268833005 Was to zupełnie nic nie kosztuje a mi da pare punktów których mi brakuje :( bez obaw ja nie zyskam o was żadnej informacji jedynie zobaczę ilość punktów przyznanych Jeśli kto kolwiek pomoże z góry bardzo bardzo dziękuje i mam nadzieje ze kiedyś bede miał okazie też komuś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamiła
Te kosmetyki są jak dla mnie super :) a punktów nie zbieram bo się nie opłaca 3 599 punktów na zestaw dwóch maskotek ?? hallo pogrzało kogoś ?? Dobra będę tak miła ze dopisze ten numer do zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę robiła zakupy w Tchibo z tego co wiem tam też jest ten program payback mogę dodać punkty ale gdzie się to wpisuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAYBACK
Nie wiem komu ale komuś DZIĘKUJĘ ZA PARĘ PUNKTÓW :) :) W Tchibo nigdy nie robiłem zakupów Nie wiem czy jest miejsce w formularzu na nr payback ale... Wystarczy wejść na stronę PAYBACK w prawym górnym rogu wpisać nr 0268833005 zapisać a następnie kliknąć zakładkę Zbieraj Punkty na liście odnaleźć Tchibo kliknąć przejdź do sklepu I można robić zakupy :) Jeśli u góry strony będzie się wyświetlał mój nr to napewno dostane jakiś punkt :) Dziękuje już jestem blizszy kompletu maskotek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×