Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darkangel90

Studia podyplomowe

Polecane posty

Gość darkangel90

Hej. Myślicie, że warto iść na studia podyplomowe? Czy to tylko strata czasu i pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataWieczorek
Oczywiście, że tak! W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób decyduje się na studia dyplomowe, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Dają one możliwość ukształtowania swojej wiedzy i zdobycia konkretnego zawodu. Z myślą o studentach zainteresowanym studiami podyplomowymi przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych kierunków i specjalności. Gorąco zachęcam do zapoznania z pełną listą na stronie naszej uczelni http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek ___________________________ Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na ostatnim roku mgr i też zastanawiałem się.nad podyplomowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataWieczorek
A na jakim kierunku chciałby Pan kontynuować studia? Rok minie szybko i ani się Pan obejrzy, a trzeba będzie podjąć decyzję. Zachęcam do śledzenia oferty naszej uczelni (link powyżej), staramy się bowiem - wychodząc ku oczekiwaniom rynku pracy - regularnie proponować naszym studentom nowe, atrakcyjne kierunki. Zachęcam do zadawania pytań, jeśli mogę okazać się pomocna w rozwianiu jakichkolwiek wątpliwości. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek ___________________________ Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania43l
To może warto poszukać tutaj www.studiapodyplomowe.net są tutaj informacje o wielu studiach podyplomowych jakie są prowadzone w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie studia są tylko dla najlepszych, poza tym trzeba wydać 6-7 tysięcy złotych a w Polsce tyle nie zarobisz, jak uda ci się gdzieś na sezonówkę za granicę pojechać nawet na miecha możesz mieć od-7-10 tysięcy złotych (nawet na zbiorze jabłek) bez doświadczenia zawodowego a tylko po studiach magisterskich będziesz zaczynał od 800zł jak jakimś cudem uda ci się znaleźć prace oczywiście (bo w życiu jest tak jak w tej nucie: nie znasz nikogo jesteś w grobie jedną nogą i ch..j że coś wiesz), i proszę nie mydlić oczu ze jest inaczej bo tylko propaganda reklamodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×