Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada siostry na rozprawie rozwodowej

Polecane posty

Gość gość

Moja o 20 lat starsza siostra zdradziła mnie. Zeznała w sądzie na korzyść mojego byłego męża. Była wściekła oto że ja dostałam dom i działki oraz firmę i lokale po rodzicach. A ona nic. Powiedziała w sądzie prawdę na mój temat i moich rodziców Zeznała że jestem nałogową alkoholiczką, że nasi rodzice to ludzie agresywni i nieobliczalni. Pokazała nawet nagrania jak się z matką szarpie. Oprócz tego zaszkodziła również moim dwóm braciom ich żonom, oraz bratankowi i dwóm bratanicom którzy zeznawali na moją korzyść oraz rodzicom. Moja matka przed sądem cały czas mówiła że to mój mąż ma problemy z alkoholem, że nawet zrobił kupę na środku przedpokoju. Po prostu cały sąd się z nas wszystkich śmiał. Moja siostra miała nagrania od swojego syna jak się z matką wyzywałyśmy od k***w, itp. Sąd pozbawił mnie praw rodzicielskich, uznał że ja jestem winna za rozpad małżeństwa i pozbawił mnie 5 tysięcy alimentów. Ja jej tego wszystkiego nie daruje, jeszcze siostra powiedziała że mam lewe zwolnienie lekarskie dzięki czemu zus daje mi wypłatę. Po prostu zniszczyła mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co rodzice tylko ciebie mieli ze tobie wszystko dali pewnie miłosc do dzicka tobiee tylko dali a ja zawsze traktowli jak nic po prostu dziewczyna zamiast do terapeuty wygadała sie do sądu bo ona wie ze jeesteście wszyscy troche nie normalni a sąd uwolnił twoje dziecko od ciebie bo wie ze mu spieprzesz życie jak twoja rodzina twojej siostrze ona musiała sie wygadać zeby się od tego uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tysięcy alimentów szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz o tym książkę. Głupie p***y to kupią ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×