Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swedzaca sensitive

sucha skora u dziecka czy zmienic proszek

Polecane posty

Gość swedzaca sensitive

Mój 3,5 latek ma suchą ,swędzącą skórę.Nie ma alergii pokarmowej ,czy to może być wina proszku do prania lub płynu do płukania?Zmienić na sensitive?Dodam,że gdy był mały nie mieliśmy takich problemów,a prałam w "dorosłych proszkach" .Jeśli proszek i płyn to co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszek persil sensitive i lenor ten biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
spróbuj zmienić proszek i płyn na delikatniejszy. może zacznij kąpać synka w oliatum albo jakimś innym płynie lipidowym. Powodzenia :) Alergia wystąpić może w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakich kosmetykow uzywasz do pielegnacji skory dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swedzaca sensitive
Kosmetyki to seria emolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

U mnie ten problem zakończył się dopiero kiedy zaczęłam używać emulsji nawilżającej atoperal u mojego 4 latka, okazało się, ze ma po prostu bardzo sucha skore, która trzeba nawilżać i chronić, a jedna pani stwierdziła, ze jest nawet atopową, wiec zostajemy przy tej emulsji bo bardzo dobrze działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszala

w naszej łazience też zagościł atoperal, a to dlatego, że mała miała bardzo suchą skórę i okazało się, że to przez wodę. nawet załżone filtry nie pomogły, więc trzeba było czegoś więcej. no i mamy emulsję do kąpieli i do smarowania ciała. i w końcu jest spokój, dziecko spokojnie znosi kąpiel i lepiej sypia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×