Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zona kolegi

zona kolegi

Polecane posty

ciekawy jestem co powiecie na to drodzy czytelnicy sprawa wyglądała tak że dobry kolega wyjechał za granice na miesiąc a jego a ja i jego żona hmmm sie zaczeło oni byli 5 tygodni po ślubie teraz już wiem jakim jestem h... i jaki jestem głupi , dużo by pisać ogulnie dużo seksu i miłość jakiej nigdy nie miała i ja też się zakochałem kłamała go przez 8 miesiecy a ja znosiłem wszystko bo kazała mi czekać że chce to tak załatwić żeby sie wybielić i żeby było że to on ją zdradził dlatego to małżenstwo sie rozpadło i wtedy już na zawze razem my bozawsze miedzy nami była chemia tak mowiła w końcu wyprowadziła się od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Rozbiles rodzine i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to malenstwo trwalo 5 tyg a ja nie potrafilem sie jej oprzec i sobie tez życie spieprzyłem w skrócie opisałem cała tą sytuację w kolejnej wypowiedzi szukam teraz odpowiezi na to to wszystko bo dopiero teraz zrozumiałem i zobaczyłem wiele rzecze i co najgorsze ciagle mysle o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz żyć uczciwie. Nie umiesz pisać poprawnie. Umiesz dobrze piep.rzyć. W zawodzie męskiej d****i byłbyś spełniony - i zawodowo i kulturowo i finansowo i uczuciowo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pieprzyc tez dobrze nie umie skoro laska z nim nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ona chce, żeby wyglądało na to, że mąż ją zdradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis autora tego tematu
jakiś nieuk bez żadnej szkoły, wszelkie jego aspiracje i ambicje skończyły się na główce jego k***sa, tam ma malutki móżdżek jak orzeszek, a w czaszce ma tylko gówno przemieszane ze spermą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w du.pie ma pewnie miód przemieszany z mlekiem. Chętnie bym mu zasadził swojego naganiacza. A potem dał do oblizania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×