Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cadret

Uwielbiam mały biust

Polecane posty

Gość cadret

Nie jestem w stanie pojąc kobiecej pogoni za dużym biustem. Nie dość że statystycznie babki z większym biustem to kłody w łóżku to jeszcze na starość oba walory zamieniają się w budyń. Zdecydowanie stawiań A ponad wszelkie inne rozmiary, jeszcze B jest do zaakceptowania. Aktywność w łóżku takich dziewczyn jest wprost proporcjonalna do kwadratu rozmiarów ich staników. Ich agresja w seksie, pomysłowość i otwartość jest dla mnie czymś nieocenionym. Nie macie się czego wstydzić kochane - wręcz przeciwnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadret
jaka znowu miska D, taką to trzeba taczką obracać~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miseczka D to niekoniecznie duży biust, tyle się gada o tym, a wy dalej wielbicie to D. Mam koleżankę mająca rozmiar G, cycki ma duże, ale nie jakieś monstrualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie wiem skąd ty facet jesteś ale nie znam nikogo o podobnym spojrzeniu. :-) ja mam małe B i to jest okropny kompleks a moj facet jak widzi cycatą to mu ślina leci po brodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassaipeeeeeeeelalalalsia
ja mam B "jak brak" :) i mam to w d***e. Wróciłam ze sklepów, larw wszędzie było pełno, przeglądały te szmaty jak oszalały... to jakaś pogoń za niczym...ludzie narzekają, że kasy nie mają a z butów wartych 220 zł została 1 para... Każda jedna krowa musi być super pięknie modna.... wolałbym być facetem , oni nie są tacy puści............... bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadret
13:43:31: Skoro masz małe B to się ciesz dziewczyno :-), przecież to super sprawa, już na wstępie masz plusa. I jaki kompleks, proszzzzzę Cię ! kassaipeeeeeeeelalalalsia: Większość kobiet działa mało racjonalnie pod tym względem ale to już chyba urok dzisiejszych czasów, fajnie że nie dałaś się wciągnąć w instynkt stadny. Ale ciesz się z tego co masz, to atut na litość ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111111
Jesteś gejem? Ja mam A jak "ale porażka" i wszyscy się ze mnie nabijają, nie mówiąc już o tym że nigdy żaden facet mnie nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lsaki z malym - szukajcie takich fascynatow jak zalozyciel watku, jest ich wiecej. ja mialam kiedys cos pomiedzy A i B i na takiego trafilam, o prostu super- dowartosciowuje jak nie wiem co. On sie nawet brzydzil tych duzych. Teraz mam faceta ktory woli wieksze, tzn jakies 75 D by mu pewnie pasowalo, mi uroslo (przytylo) do 70 C wiec i tak niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi czasem spuchnie przed okresem biust to widze zmiane u swojego faceta, od razu sie nim chetniej zajmuje.. ale jak mowie zeby powiekszyc to nie chce- i mam na mysli tym wlasnym tluszczem powieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust rozmiaru B, przynajmniej jędrny, krągły. Nie ma nic gorszego niż obwisłe cycki. Wielkie obwisłe cycki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rufcio
Potwierdzam, malutkie są śliczniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe możesz sobie lubić, ale duży biust to zawsze zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ważniejsza od rozmiaru biustu jest u kobiety akceptacja swojego ciała, otwartość, świadomość swoich atutów. W efekcie dumne, świadome prezentowanie swoich walorów. Lubię jak moja kobieta seksownym wyglądem robi wrażenie. Nie chodzi o wulgarność, ale dostosowany do sytuacji i miejsca śmiały wygląd i zachowanie. Nie lubię wstydliwych panienek z którymi trzeba dyskutować na temat założenia minówki czy rozebrania się w saunie czy zdjęcia stanika na swobodnej plaży. Z mojego doświadczenia wynika, ża własnie kobiety z małym biustem podchodzą do tego zdecydowanie bardziej bezproblemowo. Prawdopodobnie ze względu na sprawy praktyczne, ale nieważne są przyczyny. Najfajniej układa mi się z laskami które mają rozmiar małe B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie najważniejsze to akceptacja własnego ciała:), pewność siebie i jest wtedy sexi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szczuplutka jesteś?:) stanik nosisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej nie noś:) przy małym biuście sutki częściej stercza:) to jest mniaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz w biodrach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak długo mierzysz te biodra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecznie_napalona może masz chęć popisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tematy zbliżone do tematów na forum ;), men.02@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecznie napalona:) to o której będziesz miała ten prezent na dzień kobiet?:) pisz tu od tego forum jest:) 89 to fajnie:) szczupła:) a te sutki stoja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×