Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona0012

Zdrada

Polecane posty

Gość Ona0012

Witam :) . Moja historia: Jestem z chlopakiem troche ponad rok i nie potrafiłam się zakochać, tym bardziej że ten facet miał opinię takiego, któremu chodzi tylko o jedno, jednak nie tym razem. Zakochał się we mnie i nie chce mi odpuścić, mimo że dobrze wie, że go nie kocham i się tylko męcze. Byłam zakochana w wcześniejszym chłopaku z którym byłam prawie 2 lata, ale wyszło tak że się rozstaliśmy. Lecz teraz zaczeliśmy znowu ze sobą rozmawiać i potajemnie się spotykać, on zerwał ze swoją dziewczyną a ja "prawie" zerwałam z swoim chłopakiem. "Prawie", bo ubłagał mnie abym do niego wróciła... ;/ No nie mam serca go zostawić. Tym bardziej że gryzą mnie wyrzuty sumienia bo zdradziłam go z moim byłym do którego bardzo chce wrócić. Pomóżcie.. Jak się pozbyć wyrzutów sumienia i jakim sposobem go zostawić? Nie chce mu mówić o zdradzie bo to go za bardzo zrani ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz mu sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona0012
.... :| nie rób sobie żartów ok? . Dla mnie to poważna sprawa. Nie ma to jak sobie żartować z problemów które nas nie dotyczą no nie? Jak nie wiesz nic na ten temat to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×