Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcona dziewczyna jestem ale pracy nie mam

Polecane posty

Gość gość

Skończyłam dwa porządne kierunki: Administracja i Kulturoznawstwo ze specjalizacjami filmoznawstwa i teatrologii. Poza tym mam dobre technikum ekonomiczne oraz 3 podyplomowe kierunki: rachunkowość, księgowość a także dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Moje praktyki zawodowe w technikum odbywał się w urzędzie gminy, miałam także praktyki studenckie w różnego typu redakcjach i urzędach. Nie wiem co dalej zrobić? Trzeba walczyć. A te suki z urzędu pracy dały mi takie skierowania do pracy jak: - pracownik produkcji - pracownik mcdonalda - pokojówka hotelu - sprzedawca w warzywniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz zapytać o staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz żadna praca nie hańbi ale jak masz aspiracje to może poszukaj pracy dalej od domu i niekoniecznie przez urząd pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_autorki_topiku
ale ty głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty czekasz aż urząd ci pracę znajdzie? No to pewnie żadnej nie będziesz miała. Od kiedy to ludzie szukają pracy przez UP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę zaproponować dodatkowy zarobek, na początek nie są to wielkie pieniądze, ale z czasem można naprawdę nieźle podratować domowy budżet. Zajęcie nie koliduje ze stałą pracą więc myślę, że warto się tym zainteresować. Mowa o 300- 400 zł miesięcznie. Lepsze to niż nic :) moja stronka www.pieknoiuroda-fm.pl k.scibor@op.pl Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×