Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alimenty

Polecane posty

Gość gość

Niedawno złożyłam pozew o alimenty. Czy jak mąż go otrzyma, to ja się o tym dowiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyjdzie z roboty i połamie ci nogi, to będziesz wiedziała że otrzymał :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Moj to odrazu napisal do mnie meila ze mam wycofac. Jest glupi jak but z lewej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] gość Niedawno złożyłam pozew o alimenty. Czy jak mąż go otrzyma, to ja się o tym dowiem/ """"""" Napisz też, czy on złożył i kiedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Prawdopodobnie sam Twój mąż powie Ci że dostał pismo z sądu o alimenty.Gdy odpisze do sądu na Twój pozew sąd na pewno wyśle Ci pismo co napisał Twój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Moj mąż powiedzial mi że dostał pismo z sądu o alimenty.Ale czy odpisze do sądu na mój pozew to niewiadomo bo na tym sie nie zna calkowicie. Jak za niego kochanka odpisze to bedzie ok .Czekam jak sąd wyśle mi co napisał mój mąż. A jak nic nie napisal co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie napisze, to dostaniesz zaiwadomienie o sprawie, ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Zgodnie z przepisami KPC strona przeciwna odpowiadać na pozew nie musi. Zgodnie z KPC strona składająca pozew czyli powód musi skierować pozew w dwóch egzemplarzach do sądu . Jeden jest kierowany do strony pozwanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwooo
nie dawno to kiedy złozyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
gosciu 16:18 o jakim zawiadomieniu ze Sadu mowisz? Co w tym zawiadomieniu bedzie napisane? Bo mi sie wydaje ze on nic nie odpisze do Sadu. Moze nawet sie nie wstawic na sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiadomienie z sądu na rozprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
chodzilo mi o to ze chyba ma podac do Sadu zaswiadczenie o swoich zarobkach. Jak tego nie zrobi to co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd pod uwagę będzie brał możliwości zarobkowe ojca, a więc będzie przyjmował hipotetyczne założenie, jakie dochody mógłby ojciec osiągać, gdyby pracował w wyuczonym przez siebie zawodzie. Jednocześnie oczywiście bierze się pod uwagę możliwość uzyskania konkretnej pracy przez taką osobę np. ustala się dla bezrobotnego spawacza, czy w miejscowości, w której mieszka lub w miejscowościach pobliskich oferowane są prace dla spawaczy. Jeżeli taki prace nie są oferowane, bierze się pod uwagę np. możliwość zatrudnienia pracowników niewykwalifikowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuulaa
Moj maz ma zawod beznadziejny. Jest ogrodnikiem. To na jaka kwote moge liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma jakieś inne kwalifikacje? np. prawo jazdy kat. C? czy kursy? ile zarabia miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli taki prace nie są oferowane, bierze się pod uwagę np. możliwość zatrudnienia pracowników niewykwalifikowanych. Mojej koleżanki facet nic nie zarabiał, dostała 350, sąd powiedział, że 200 zł, jakie chciał dać, to stanowczo za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuulaa
nie ma prawa jazdy, jest po szkole specjalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""""" [zgłoś do usunięcia] Asiuulaa Moj maz ma zawod beznadziejny. Jest ogrodnikiem. To na jaka kwote moge liczyc? """" Na jakie alimenty ,on może liczyć? Jaki Ty masz zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuulaa
a co cie to obchodzi. Spadaj z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZZZzniecierpliwiony """""" [zgłoś do usunięcia] Asiuulaa Moj maz ma zawod beznadziejny. Jest ogrodnikiem. To na jaka kwote moge liczyc? """" Na jakie alimenty ,on może liczyć? Jaki Ty masz zawód? ------ CIPO nadal nie rozróżniasz płci? Facet od j****ia jak d**a od srania!! Rodzic przy którym zostały dzieci dostaje na te dzieci alimenty (do ukonczenia pełnoletnosci)od rodzica który nie wychowuje ich pod swoim dachem-czyli od tego który nie mieszka razem z dziećmi proste? juz ogarniasz? cipo zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×