Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sexy  Gruszka

Figura Gruszka 170 cm 70 kg

Polecane posty

Gość Sexy  Gruszka

Witam. Chciałabym schudnąć do wiosny kilka kg ;) Nie jestem gruba, wyglądam "zdrowo", ale przydałoby się trochę schudnąć w centymentrach - uda, biodra, łydki, brzuch. Nie zamierzam stosować specjalnej diety. Jedynie ograniczyć słodycze, alkohol i więcej trenować, żeby ciało było jędrne, pozbawione cellulitu i wyglądało proporcjonalnie. Kto ze mną :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
rewelacja tak trzymaj, ja też jestem w tej fazie, zoabczymy czy jesienne smutne wieczory nie pokrzyżują mi planów, uzbroiłam się w figurę no-appetite,żeby nie podjadać,ale nie wiem czyto wystarczy, jaki masz sposób na niepodżeranie z nudów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy Gruszka
kitkakitka Witam Cię :) Z podjadaniem to ja mam wielki problem. Raz, że kocham jeść..dwa - mam problem z niskim cukrem. Dlatego swoje dzienne menu rozkładam na 6 posiłków , oczywiście małe porcje. Inaczej nie potrafię ;) Myślę, że raz w tygodniu można sobie pozwolić na batonika, czy czekolade ;) Chyba nie zejde poniżej 1800 kalorii dziennie. Oczywiście wszystko zrekompensuję r****m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy Gruszka
R****m :D :D :D nie wiem skąd te gwiazdki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikołak
ja to samo! u mnie z podjadaniem słabo, moze sie zainteresuje ta figurą bo juz nie mam pomysłu, przychodzi wieczor a ja łeb do lodówki i nikt mnie nie odciągnie :C dzis ide na basen pierwszy raz od dawien dawna, zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×