Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facja

ona i on

Polecane posty

Witam...zalozylam ten temat bo chcialabym zeby ludzie samotni mieli taki maly kacik do zawierania znajomosci damsko-meskich..moze ktos z nas nie bedzie juz nigdy samotnie wychodzil na spacer...i bedzie mial te bliska osobe obok siebie :-) Zapraszam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co? Przecież samotność jest cool ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniele moj
jak kogos kochasz to on zawsze jest obok ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Miłości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnosc wcale nie jest taka dobra..czlowiek zatraca sie w sobie i zamyka...a gdy ma sie tego kogos to sie rozkwita jak kwiat...sa osoby samotne od wielu lat iw glebi serca pragna tego by na nowo byc kochanym i szanowanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak twierdzisz ze milosci nie ma..jest tylko chowasz ja gleboko w sercu i nie dajesz jej szansy...nie badz zgoszknialy "gosciu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli otworzysz się jak kwiat - ktoś ci nasra w kielich. To pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aniele moj" nie kazdy ma takie szczescie by miec partnera do konca zycia sa sprawy losowe,zyciowe..ze potem trzeba ulkadac sobie zycie od nowa..ja jestem wdowa od 5l i czuje sie samotna i nie wierze ze wiekszosc ludzi tutaj ktorzy tu pisza sa szczeliwi i nie sa samotni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być samotnym i szczęśliwym. Kobieto małej wiary ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedz jak radzisz sobie z samotnoscia...co w takich sytuacjach robisz bo napewno masz dolki tylko sie nie chcesz przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recepta jest prosta: - praca - piwo - zainteresowania - plany na przyszłość prościzna ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko realizuje oprocz piwa..i samotnosc zaglada mi w oczy..dzieci juz duze maja swoje sprawy a ja jak "babcia "siedze i z pieskiem rozmawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszystko realizuje oprocz piwa" Błąd. Chociaż - baba i piwo sie kwaszą ;):) "samotnosc zaglada mi w oczy..." Ty sie ciesz że to jeszcze nie śmierć ;):) "ja jak "babcia "siedze i z pieskiem rozmawiam " A to chciałabyś klęczeć i dawać mu du.py? Jak mołodycia? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mnie obrazasz...tu nie chodzi o to by dawac d...y widze ze z toba sie nie gadam...jak masz mnie atakowac to swoje emocje wyladuj np bieganiem w kolo domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cie nie atakuję - tylko pokazuję błędy myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes mezczyzna czy kobieta to tez ma znaczenie w sesie rozumowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remidiusz 26
Facia nie zwracaj uwagi na takiego żula bo tak tylko nazwac takiego co tu wchodzi i udaje debila bo na nic go innego nie stac nie umie myślec nauczony debilizmu wiec tylko tak reaguje pewnie śmierdzący stary cap siedzacy po drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solares szczesliwa
kochani samotni po rozwodzie 6 lat szukałam swojej połówki i znalazłam ja na elmaz.pl - jest to darmowy portal sa rózni ludzie ,ale tez samotni którzy potrzebuja ciepła drugiej osoby WARTO szukac bo prawdziwa MIŁOŚC-czyni człowieka odwaznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kolego..masz racje ze lepiej na kogos naskoczyc i udawac twardziela..mi sie wydaje ze tacy ludzie sa naprawde samotni tylko nie potrafia sie do tego przyznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solares GRATULACJE!!!!ja tez tam kiedys bylam ale jakos ten portal mi nie lezy..ja mialam szczescie do debili i naciagaczy..i wypisalam sie z tego podworka..a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
do Solares szczesliwej - uwazaj moj maz zapoznal kochanke na Twoo i zostawil mnie z rocznym dzieckiem i w 2 mies, ciazy. Teraz chce wrocic tylko ja juz sobie tego nie zycze. Podalam drania o alimenty. Niedlugo wywali go kochannica i pojdze mieszkac pod most. A to mnie wcale juz nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale cie wystawil...wspolczuje ale widze ze jestes silna kobieta i nie dawaj mu zadnej szansy...bo jesli zdradzil raz to zawsze bedzie to robic tylko ostrozniej zebys sie nie dowiedziala... no szooookkkk!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×