Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość gość

Witam, obecnie poszukuję pracy, byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i zawsze mam wrażenie że kiepsko wypadam, chyba mam kiepską gaduchę. Ale przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć o co pytacie przyszłego ewentualnego pracodawce w trakcie takiej rozmowy. wiadomo że pytania też się zadaje, a rozmowa powinna przepływać w miarę naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie ja tez slabo wypadam ostatnio na tym sie wylozylem ze po pytaniu o zarobki powiedzialem ze ok 1500 a po zdziwionym spojrzeniu rekrutera podalem 1200 bez sensu to me zachowanie ale zjsda mnie stres i tez nie wiem o co pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O szczegóły dot. obowiązków go pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwaczne dla mnie to w rozmowac kwalifikacyjnych że pracodawca pyta o oczekiwania finansowe ale tobie nie wypada pytać o zarobki, i kiedy masz niby sie tego dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVisionpl
Powiem Wam jak to wygląda z punktu widzenia pracodawcy. Pracodawca rozumie, że się denerwujecie i uwierzcie - on też sie stresuje przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych. Najważniejsze jest to aby kandydat do pracy merytorycznie się wypowiadał i znał swoją wartość. W zależności do tego na jakie stanowisko aplikujecie może liczyć się również np. kreatywność. Zachowujcie się grzecznie, ale nie traktujcie pracodawcy jak bóstwo przed którym trzeba klękać, bo każdy właściciel firmy to też człowiek, taki sam jak Wy. ;) Po prostu bądźcie sobą, a to na pewno zaprocentuje. ;) Jeśli chcecie zadawać pytania to zapytajcie o to czym firma się zajmuje, jak wyglądałaby współpraca, na czym polegałyby obowiązki itd. Najlepiej przed rozmową wypiszcie sobie listę pytań, bo potem mogą Wam najzwyczajniej umknąć. I głowa do góry, na pewno wkrótce znajdziecie wymarzoną pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwaczne dla mnie to w rozmowac kwalifikacyjnych że pracodawca pyta o oczekiwania finansowe ale tobie nie wypada pytać o zarobki, i kiedy masz niby sie tego dowiedzieć * * * Dowiadujesz się tego jak już pracodawca dojdzie do wniosku że jesteś fantastycznym kandydatem. U mnie większość rozmów wyglądała tak, że pracodawca super hiper zadowolony, już zaciera ręce, ja też się cieszę - w końcu on mówi, że zapłaci 1200/1400 - ja, że za tą cenę to studenta albo kogoś bez doświadczenia proszę wziąć i do widzenia. Proszę o kontakt jak się pan/i zdecyduje zapłacić 2500. Strata czasu dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki bardzo za odpowiedź byłam ciekawa jak wyglada to w praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×