Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelowa panienka

Wkuurza mnie jak sie przebieram a mój facet sie do mnie dobiera

Polecane posty

Gość morelowa panienka

Wstaje rano, przebieram sie do pracy, zdejmuje koszule nocną i chce sie ubrac, a mój facet zawsze sie wówczas do mnie dobiera. Bo go podnieca jak zdejmuje koszule i jestem topless. A mnie to wkurza, bo siesze sie do pracy. Mówiłam mu o tym, a on nadal swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, ze go kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność mężczyzn
Hehe, znam to. Mam podobnie, zwykle podczas krzątania się po kuchni, podchodzi od tyłu i ociera się o moją pupę, twardym, sterczącym, fiutem. Niestety jestem tylko kobietą, puchem marnym i ulegam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to zawsze robie żonie w ramach rannego podrywu posmyram,wycałuje i puszczam wolno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
Też tak mam, kiedy rano widze jak sie laska przed lustrem z gołą d**ą pindrzy z makijazem, musze r****c, choc bym spal najmocniejszym snem. to instynkt, nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy tak ma rano laski są takie mięciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
swierzutkie i co najwazniejsze nie chca wtedy to trzeba silnie z przemoca za klaki a one pyskuja wtedy to jeszcze bardziej sie chce az w koncu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowa panienka
Jakbym nie musiała isc do pracy to spoko. Ale jak sie spiesze zeby zdązyc to nie mam czasu na r****nko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność mężczyzn
Masz rację, czasem jest to irytujące. Zwłaszcza w sytuacji, gdy się śpieszę i jestem poddenerwowana, bo wiem, że czeka mnie w pracy ciężki dzień etc. Wtedy twierdzi, że musi, bo tym sposobem mnie zrelaksuje. Oczywiście, chodzi tylko i wyłącznie o niego i o to, że ma ochotę od rana p******ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam praca spóźnisz się pięć minut nic się nie stanie a nie fajnie jest tak zacząć dzień ze swoim ukochanym? Nie musi być seks troche tulańców i buziaków od rana to już dużo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność mężczyzn
Ja to wiem i właśnie dlatego nie oponuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowa panienka
Mojemu pare buziaków i przytulańców nie wystarczy. On sie do mnie dobiera albo aż mu ulegne abo aż wyjde z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie ciesz i korzystaj bo my do czasu możemy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
wystarczy wkalkulowac i wczesniej wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność mężczyzn
Nigdy w życiu, nie wstałabym wcześniej, bo planuję seks. :) W ogóle takie wyreżyserowane akcje, nadają sztuczności. :-o Mam to szczęście, że mieszkam w miejscowości niekończących się remontów dróg, szczególnie na skrzyżowaniach ważnych arterii miejskich, dzięki temu mam wytłumaczenie ewentualnych spóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
po prostu wczesniej wstawac nie ma mowy o planowaniu robisz co masz zrobic i nie ma cie albo pazury sobie dokladniej pomalujesz w torebce porządek, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowa panienka
Proponowałam mu kiedys, ze jak on tak lubi poranny seks, yo niech wstanie troche wczesniej, zrobi mi śniadanie, ja zaoszczedze dzieki temu troche czasu i moze bedzie seksik. Ale gdzie jemu sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność mężczyzn
Nie maluję sama paznokci, bo nie umiem, nie mam cierpliwości, więc regularnie oddaję się w ręce profesjonalistki. Kiedyś przed jednym wyjściem próbowałam i było to na zasadzie: - Kochanie, jesteś już gotowa, możemy wychodzić? - Mówiłam Ci, żebyś mi dał pięć minut, wiec po co co pół godziny pytasz o to samo? Wracając do tematu- seks z rana jest potrzebny. Uciekam pomalować paznokcie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut? Lo matko, wspolczuje... Ja musze wstawc 30 minut wczesniej na seksik poranny, zeby sie nie spoznic. No ale moj maz jest dlugodystansowcem - robi to dla mnie bo lubi mi dawac multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×