Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filka29

oświetlenie Led do salonu

Polecane posty

Gość gość
ja również nie byłam przekonana, ale mąż postawił mnie przed faktem dokonanym. Efekt jest piorunujący, a ja jestem zachwycona. On zamówił wszystko na idlawas.pl i to w bardzo niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o oświetlenia, to idlawas.pl nie ma sobie równych to dobra opcja dla wszystkich, którzy nie mają zbytnio czasu, żeby chodzić po sklepach. wielki wybór, super jakość, szybka wysyłka i przystępna cena,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na te lampy do salonu https://www.domiled.pl/moim zdaniem można je kupić w bardzo korzystnej cenie no i świetnie się sprawdzają. Kolejna kwestia, to bardzo duży wybór, myślę, ze jak na taki sklep, to mega duży, no i dostępność towarów jest spora. Także myślę, że spokojnie warto jest się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy najbardziej opłacalnym i korzystnym oświetleniem jest profesjonalne oświetlenie LED. Jeżeli planujecie zrobić coś porządnie w tym kierunku to zachęcamy do odwiedzin naszej strony Sellneo.pl na której znaleźć można profesjonalne taśmy, świetlówki, panele LED i wiele innych. U nas od zawsze cena idzie w parze z jakością 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświetlenie

Oświetlenie LED jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, pozwala zaoszczędzić, a wybór jest ogromny, można coś dobrać właściwego do domu lub mieszkania. W tym sklepie są dobre lampy: oświetlenie Warszawa iwszystkojasne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobra jakość w rozsądnej cenie, kolejna kwestia to też fajne światło, mi się przy niej dobrze odpoczywa, a jednocześnie motywuje mnie ona do działania. Kolejna sprawa, to regulacja jego natężenia, ja bardzo sobie cenię taką opcję. Polecam ich, mają dużo dobrych rozwiązań w fajnych cenach https://energia2000.pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie oświetlenie LED jest korzystne i dla kieszeni i dla samopoczucia, ostatnio szukalem takiego typu rozwiązania i fajną ofetę znalazłem na azzardo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejdź do Klusia

Sprawdź inspiracje u producenta oświetlenia LED Klusdesign.pl Na stronie nie prowadzą sprzedaży detalicznej, ale podaj dużo ciekawych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila88

Ledy są teraz bardzo na topie. Wytrzymałe, mam od kilku ładnych lat i żadna żarówka jeszcze się nie spaliła. Ale wybór jest tak duży, że gdyby nie fachowcy z EC System, to bym nigdy nie dobrała odpowiednio sterownika do oświetlenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×